Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 évesen ti vállalnátok babát?

16 évesen ti vállalnátok babát?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 11:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

16 évesen volt az első barátom, ami kb. annyi volt, hogy találkoztunk suli után, sétáltunk kézen fogva, csókolóztunk, és titkos levélkéket hagytunk egymás padjában meg szekrényében.

És nagyon szép emlékeim vannak erről az első szerelemről.


Kár, hogy nem lehet megnézni, eddig miket írtak ki a kérdezők, mire hogy válaszoltak, mert fura, hogy ahogy nő a "csak szexkapcsolat teljesen normális" kiírások száma, azzal párhuzamosan nő a "terhes vagyok, hogy vetéljek el házi módszerkkel" kiírások száma is.

Tudom, véletlen.

2016. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem valamit... Nem kell ítélkezni se semmi hasonlót csinálni, főleg nem akkor ha nem tud senki semmit...
2016. jan. 12. 12:58
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
dehogy! 16 évesen eszembe se jutott a gyerekvállalás.
2016. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irj tobb infot.
2016. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de nem is szexelnék még.Egy 16 éves még félig gyerek,még testileg,lelkileg érzelmileg fejlődésben van.
2016. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Oké... Megerőszakoltak, nem tehetek róla
2016. jan. 12. 13:36
 27/40 anonim ***** válasza:
és így estél teherbe? nagyon sajnálom.tényleg.ebben az esetben te és a szüleid döntenek. fogalmam sincs mint tennék a helyedben.
2016. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Erőszakból főleg nem tartanám meg. Ha nem adod örökbe, mindig arra fog emlékeztetni, hogy mit tettek veled.

És gyerektartást sem kapsz. Vagy arra is perelnéd az erőszaktevőt?

(remélhetőleg nem családon belül történt, és tettetek feljelentést).

2016. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Alapból ilyen esetben fel ajánlják az abortuszt. Tudom mert a noveremet is érte ilyen cselekedet sajnos. Eszébe sem jutott hogy azon gondolkozzon h megtartsa e. Az eroszak után azonnal kórházba vitték és ott rögtön közölték vele h kap valami esemény utáni tablettát de ha mégis megmaradna a baba akkor abortusz. Ez a történet nekem sántít ne haragudj....
2016. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Én nem voltam kórházban. Mondta bárki is, hogy ugyanúgy történt mint a nővéreddel? Mert szerintem mem...
2016. jan. 12. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!