Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 3. 11:41
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Ha febr.24 volt a nemvárt akkor ez negatív. Már több , mint 1 hét késésnél erős pozinak kellene lennie. + meg is jött a mensid. Sajnálom , de így szerintem nincs baba :(
2016. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
7%
#11 sehol nem irta,hogy megjott a mensije. Azt irta,hogy 24.-én kellett volna! Amugy annyira szeretem amikor mindenki ilyen okos! Ha kesoi vagy spontan peteeresbol jott ossze kicsit kesobb,akkor igenis pozitiv lehet a tesztje meg ugy is,ha halvany! Szeretem mikor mindenki ilyen okos,de legalabb tajekozodna elotte! Minden esetre kerdezo nehany nap mulva tesztelj ujra,hogy erosodik-e
2016. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
De írta, hogy menstruált. #4-es komment.
2016. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
# 12 te mit nem tudtál értelmezni a # 4 válaszában? Olvasd el még egyszer! De a végéig ám!
2016. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
4-es váladzban tényleg ott van, hogy mensizett, én sem értem miről beszél a kérdező. Most volt mensi vagy sem?
2016. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet, hogy tényleg én értem rosszul. Idézem a kommentet: "Már túl vagyok az időponton, nő a mellem. Mensiztem." Én azt hittem, hogy a mensiztem, azt jelenti, hogy menstruáltam. Bocsi, még egyszer, félreértettem egy szót.
2016. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a kommentedet én sem értem. Akkor most mensiztél, vagy nem?

És én sajnos negatívnak látom. :(

2016. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

#11 vagyok. Mar elottem leirtak hogy mensizett-menstrualt.


De nem vitazom, mert felesleges. Majd jon a kerdezo es elmondja. A doki meg megerositi majd ugyis barmi van!

2016. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
24%

De itt azt írja:"igen. 24én kellett volna megjönnie. "

Az az okos aki azt írja,hogy 1 hét késésnél erősnek kellene lennie,az ne menjen orvosnak. Nem tudom miért kell okoskodni.

2016. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
Te most mit kotekedsz velem utolso? Nem keszulok orvosnak. Es legyszives ne oltogass. Olvasd el mit irt a kerdezo.
2016. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!