Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 3. 11:41
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Nem kell senkit bántani! Én fogalmaztam hülyén! Nem ő tehet róla. 24-én kellett volna megjönni, de nem jött 26-án volt meg 2 napra.
2016. márc. 3. 16:23
 32/57 A kérdező kommentje:

Át tettem negatívba!

[link]

2016. márc. 3. 16:31
 33/57 anonim ***** válasza:
:) a teszted pozitív szerintem! Mindenképpen írj hogy mit mondott a dokid,vagy mi a vérvételi eredményed:)
2016. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Lehet, te is úgy vagy vele, mint én. Én menstruáltam (nem emlékszem már, hogy gyenge vagy erős volt). Gondoltam, na, ez a hónap sem sikerült. Következő hónapban késett, teszteltem, erős pozitív.

Viszont kiderült, hogy még az előző menzi előtt nem sokkal eshettem teherbe, mert már nagyobb a baba. Csak te nem vártad meg a következő kimaradt menzit, hanem hamarabb teszteltél.

2016. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Koszonjuk a valaszod. Tehat volt mensid 2napig.


A beta hcg lesz a biztos . Drukkolok!


Aki meg egesz nap mondta , hogy okos vagyok meg orvos meg jos annak uzenem, hogy legkozelebb normalisan is elmondhatja a velemenyet!

2016. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mondtam hogy jós vagy,viszont annyit megjegyeznék én is,hogy nem kell egyből 100%-ig állítani valamit,amiben senki sem lehet biztos és akkor nem lesz ilyen gond:)


Én is az 1 hét késésre gondolok,hogy akkor már erősnek "kell" lennie. Dehogy kell!

2016. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Ez milyen fajta teszt de ên azt gyanîtom Walentin nem ?
2016. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Én negatîvnak mondom sztem szürke ês vékony a vonal is
2016. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Igen walentin kék 10es érzékenységű.
2016. márc. 3. 18:12
 40/57 anonim ***** válasza:

Igen lehet tul hogy ugy erezted 100 szazalekosan jelentettem ki. Sajnalom.

En evekig vartam a gyermekemre. Kismillio tesztet megcsinaltam , veteles stb...

amikor sikerult 1 het kesessel mar eros volt. De nem vagyunk egyformak. Ebben en is hibas vagyok sorry!

Kerdezonek szoritok!


Szep estet!

2016. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!