Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 3. 11:41
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Ezt találtam

[link]

2016. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
A vérben nézett hcg mindig magasabb, mint a vizeletben. Amikor a teszt vizeletből kimutatja, tehát két csíkos, a vérben olyankor már jóval 100 fölé (vagy még sokkal magasabba) emelkedik az érték. Sajnálom kérdező, valószínű nem tudott jól megtapadni. Én is így jártam az előző ciklusban.
2016. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
De ertem , hogy nem ugy termelodik. Nekem is neztek verbol. Ezt csak azert mondtam, mert folyamatosan fennakadsz azon , hogy szerintem 1 het kesesnel mar latvanyos pozitiv egy teszt. De elnezest ismet, hogy lemertem irni a velemenyem!! Es itt lezartam a dolgot. Legyen igaza mindenkinek. Szep napot.
2016. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Ja es koszi , hogy lepontoztal!
2016. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Hu, valamit félre értettél,bocsi. Én a #43mas válaszoló vagyok, és nem is pontoztam senkit! :)
2016. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem neked irtam! Bocsi.
2016. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szeretném megköszönni a válaszát! Nagy segítségemre voltatok! Nem fogok elkeseredni, azzal nem megyek semmire sem. Továbbra is pozitívan állok hozzá, olyan nincs, hogy sose legyen. :) Köszönöm csajok!
2016. márc. 7. 06:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!