Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Èn 3-àr nem vàrom. Fèl ève probàlkozunk. Remèlem ez a honap nem lesz màr sikertelen!

Mindenkinek szurkolok

2016. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/452 anonim ***** válasza:

Cukibaba a cisztába víz szerű cucc van nem vér..mármint nekem víz volt...nem lehet,hogy hematómád is volt?Az lehet véres vagy csak egyszerűen felszívódott a ciszta és megjött és így távozik.

Nicol

2016. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/452 anonim ***** válasza:

Anni, koszi a valaszt, akkor neked is hasonlo csodabogar gyereked van. :) Olyan cukik, mikor epp nem hisztiznek😃.

Nicol, sajnalom, ugy orultem a tesztednek. :(

2016. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/452 anonim ***** válasza:

Köszi 43-as!

Ma reggelre meg is jött a mensim.Piszkosul görcsölök...viszont 29 napos volt a ciklusom ami nagyon fura számomra mert mindig 30+-os volt.Persze örülök neki nagyon,hogy ilyen rövid volt most :).Hétfőn megyek a 3. napi hormonsorra+a cukor és inzulin terheslésre.Ebben a hónapban picit rágörcsölősebb lesz a dolog...ovuteszt,hőmérőzés ilyesmi...muszáj mert másképpen nem tudnám mikor kell mennem a 21. napi hormonsorra mert ugyebár nekem aztán nagyon változó,hogy mikor van ovum...

Szurkolok Mindenkinek :)!

Nicol

2016. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/452 A kérdező kommentje:
Sajnàlom Nicol,azt kívànom most már ez tényleg a te hónapos legyen!
2016. ápr. 1. 13:36
 46/452 anonim ***** válasza:
Ovu után a mindjárt megjön érzés és a szúró fájdalom mitől lehet? Vagy lehet még nem is volt ovu? 21 napon vagyok. Én màr semmit nem értek :)
2016. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/452 anonim ***** válasza:
100%

Utolso valaszolo: nem tudom, hogy mit jelentett, de nekem is igy volt mult honapban. Ovum biztosan volt (homerozok es tesztelek is), viszont utana par nappal neha-neha benyilalt vagy a petefeszkemnel, vagy a mehemnel. Nem volt olyan nap, hogy ne fajjon valahol, persze nem nagyon, csak epp ereztem.

Biztam benne, hogy beagyazodas, mert el is mult mensi elott kb 5 nappal.

De sajna nem baba volt, nem voltam terhes.

Az is lehet, hogy maskor is van igy, csak nem figyelem akkor magam ennyire...


Nah, ez a honap most mas, mert mar 10 napja ovulaltam es az eg vilagon semmit nem erzek. De egyaltalan semmit, sehol...

Anni

2016. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/452 anonim ***** válasza:
Köszönöm Anni. Dirty vagyok, enyém volt a kérdés. Majd kiderül mi lesz, már nincs messze 14-e :D
2016. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/452 anonim ***** válasza:

En viszont azt kerdeznem,hogy mitol lehet az,hogy nem volt mensis hasfajasom? Mensi alatt is csak szurkalt a hasam (amugy ma mult el) es ma is szurkalt... Baj lehet?


A

2016. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

26-os vagyok, Tünde. Én holnapra nem várom és tegnap egy halvány tesztem már volt, de olyan bizonytalan voltam, hogy ma kettővel is teszteltem. Azt hiszem nekünk sikerült :)

[link]

2016. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!