Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok. Ti mit...

5 hetes terhes vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
39 éves leszek, van egy 22 éves fiunk. Annyira váratlanul jött ez a dolog, hogy még szinte fel sem eszméltem. Nem is értem hogyan lehet, hiszen védekeztünk, védekezek, és tessék... Az orvosom nagyon rá szeretne beszélni, hogy tartsam meg, de annyira össze vagyok zavarodva.. A fiam mit szólna? Hogyan mondhatnám el neki? Rengeteg kérdés van bennem, válasz meg sehol....
2016. ápr. 7. 16:50
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm...
2016. ápr. 7. 18:13
 12/59 anonim ***** válasza:
96%
A baba jönni akart, egyszer ment most még jobb lesz :) Ne a fiad véleménye legyen a mérvadó :) Ha te szeretnéd, akkor bátran vágj bele. Ha mindene meglesz fedél a feje felett és lesz mit ennie akkor már csak az a kérdés szeretnétek e a pároddal. De ő már ott van veletek. Szóval okosan :)
2016. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Jajj ... Kedves vagy nagyon..mivel még nagyon korai, így talán van időm helyretenni a dolgokat magamban, és persze a családomban.
2016. ápr. 7. 18:24
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aludj rá párat :)

Teljesen normális ha összezavarodtál. Mi 1.5 évig próbálkoztunk, mégis majdnem hanyattestem mikor pozi lett a teszt, pláne egy váratlan babánál...


Bárhogy döntesz, az legyen a TE döntésed. Meg persze a párodé, de ne a doki vagy a fiad vagy bárki miatt dönt úgy, ahogy.

2016. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
31%
Màr nem vállalnék gyereket ilyen helyzetben.De te tudod én nem kezdeném a gyereknevelést, ovit,sulit előröl ha már ilyen nagy fiam lenne.
2016. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos bennem is ez van. Örülök, hogy a fiamat felneveltem, elindítottuk az útján, és most mindent kezdjek előlről.... Nincsen erre jó válasz szerintem...
2016. ápr. 7. 19:15
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
21 a nagylányom, 15 a fiam , a pici 3 hónapos. én 38 éves vagyok.Imádom, imádják :D
2016. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
De jó :)
2016. ápr. 7. 19:20
 19/59 anonim ***** válasza:
91%
Anyukám is 39évesen szült engem. Negyedik becsuszott gyerek lettem. Igaz hogy nagy a korkülönbség a tesoim és köztem de igy is fantasztikus gyerekkorom volt, mert a tesoim állandóan vittek hoztak magukkal, sokat foglalkoztak velem igy anyukámrol is sok terhet levettek.
2016. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
90%
Tartsd meg....., hányan mit meg nem adnénk, ha csak úgy "véletlenul" sikerülne. Egy új élet kezdődne a Ti számotokra is, az orok fiatalság kulcsa nálatok ez a baba.
2016. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!