Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok. Ti mit...

5 hetes terhes vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
39 éves leszek, van egy 22 éves fiunk. Annyira váratlanul jött ez a dolog, hogy még szinte fel sem eszméltem. Nem is értem hogyan lehet, hiszen védekeztünk, védekezek, és tessék... Az orvosom nagyon rá szeretne beszélni, hogy tartsam meg, de annyira össze vagyok zavarodva.. A fiam mit szólna? Hogyan mondhatnám el neki? Rengeteg kérdés van bennem, válasz meg sehol....
2016. ápr. 7. 16:50
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Őszintén örülök,hogy megmaradt a baba,nagyon szeretne hozzátok jönni az biztos 😊
2016. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Gondolkodom, mérlegelek mindent, de most már arra hajlok, ha ennyire ragaszkodik a kicsim, akkor jöjjön... Látott már ilyet a világ, ilyen nagy korkülönbség lesz a tesók között... Férjem is kicsit sokkos, de ma nem tudtam enni, nagyon émelyegtem, és azt mondta, a babánk biztos éhes, egyél valamit kérlek.... Hahaha aranyos volt.. Látjátok a sors a legjobb rendező.
2016. ápr. 13. 19:27
 33/59 anonim ***** válasza:
Köztem és féltesòm között 18 év van, imádnivalò öcsi.
2016. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
97%

Csak a kontraszt nagy, 39 évesen nem késő szülni, én is annyival fogok a ősszel.

Lehet hogy fiatalon lesz nagybácsi vagy nagynéni. :)


Egy ismerősömék szerettek volna több gyereket, de csak egy lett nekik.

Nagy volt a meglepetés, amikor 16 évvel később beköszönt a kicsi, pedig 40 felett volt az anyuka, nem számítottak rá.

A család szeme-fénye lett.


Nem szabad megijedni a furcsa felállástól, csak élni kell benne.

2016. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
96%
Jajj kérdező! Nagyon drukkolok Nektek hogy minden jól alakuljon.
2016. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

a válaszaid alapján már döntöttetek csak nem meritek kimondani... :)

minden jót nektek! :)

2016. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 15 év van....és annyi ilyen van ..nehogy ezért elvetesd!!!!!!!
2016. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édes helyzet. :))

Kicsit furcsa, hogy az első gyerketek kicsit korábban jött, a második meg kicsit később, de egyáltalán nem vagy idős a terhességhez. Én tuti megtartanám. Biztos furcsa lesz ennyi idő után újra babázni és lehet, hogy pár éven belül jön az unoka, de ha ennyire jönni akart ez a baba, én engedném, hogy jöjjön. :)

2016. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
70%

Hát akkor én leszek az ellenpélda (vállalom a lepontozást).

Igaz én 28 évesen szültem, most 3 éves a fiunk, és már most tudjuk, hogy egyke marad. HA 10-12 éves lenne már, és becsúszna egy terhesség védekezés mellett, biztos nem tartanánk meg. Akkor már elég nagy a "nagy", biztos nem akarnám elölről kezdeni a pelenkázást, éjszakázást...


De ismerek olyat, akinek első házasságából 21 éves fia van, és a másfél éves lánya egy bölcsiben van a fiammal.


Szóval a döntés azon múlik, hogy ti melyik típushoz tartoztok??? Inkább már élveznétek az életet, utazgatás nyaralás, bálok stb, mert hisz a fiad már önálló, vagy megint le szeretnéd kötni magad 15-20 évre?

2016. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincsen jó hírem. Ma délutántól megint vérzek. Nem nagyon, de a WC papír élén piros minden alkalommal. Nem görcsölök, nem fáj semmi, de szerintem ez nem normális. Orvosomat még nem hívtam, (persze hogy mindig hétvégén van a baj), kicsit kivárok.
2016. ápr. 15. 19:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!