Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves lány. Pozitív terhessé...

14 éves lány. Pozitív terhességi teszt.100% hogy terhes vagy ennyi idősen nem 100% a HCG teszt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 15:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Tuti terhes.
2008. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
100%
Ha nem is 100 százalék, a kilencvenöt százalék is gyakorlatilag ugyanazt jelenti.
2008. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
100%
Nem 100%,de a teszt szerint a szervezeted olyan hormonokat termel,ami arra utal,hogy terhes vagy.Minnél hamarabb menj el a nőgyógyászodhoz,ez nagyon fontos!
2008. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

(kérdező) a barátja vok, 17 éves, az a helyzet h a lány egy 18 évessel feküdt le, és nem megoldható a nőgyógyász mer nemrég költöztek le falura és még a régi helyen vannak bejelentkezve

aug elején volt ez, azóta nő a hasa és fehér folyása van

2008. szept. 23. 16:40
 5/41 A kérdező kommentje:
lány 15 éves
2008. szept. 23. 16:41
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Állj!


Na most te csak egy aranyos barát vagy(17 éves) aki segíteni akar vagy konkrétan a barátja és nem veled feküdt , hanem egy 18 éves sráccal? Ha nő a hasa az már nem jó jel, tuti terhes, nem értem akkor minek a kérdés, egyértelmű h az..és mi a probléma azzal h vissza kell utazni az ottani nőgyógyászhoz? vagy az új helyre átjelentkezni. a babának és az anyukának folyamatos orvosi felügyeletre vagy szüksége, megfelelő vizsgálatok, ultrahang, miegymás...ha nő a hasa, már 3-4 hónapos lehet, és ha nem kívánt( felteszem, h nem az,hisz ki akar 15 éves korában még gyereket) már kifutottatok az időből, valszeg elvetetni sem tudja. Óriási nagy felelőtlenség amit csináltok! nem értem miért nem mentetek el orvoshoz...megmagyaráznád?

2008. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
100%
Azt írtad hogy augusztus elején volt.Akkor azóta csak észre kellett volna vennie hogy nem jön meg a menszesze, főleg ha még pozitív lett a terhességi teszt is.Amúgy ha a teszt pozitív akkor nagy esélye van hogy terhes az illető, hisz megtalálható a terhességi hormon a szervezetében, ami amúgy nincs jelen.De minél előbb mennyetek el orvoshoz!!!!
2008. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok a barátja, hogy május óta járunk, augusztus elején volt ez (tehát megcsalt), augusztus közepén kezdtek kiderülni dolgok, de ez hogy 18 évessel feküdt le pár napja derült ki. Elmondása szerint hajnalban dugtak, bennevolt a pasi amikor elélvezett, és még folytatták utána, és nem mosta ki utána rögtön, csak este. Nem védekeztek. A hasa csak kb 1 hete kezdett el nőni. most másfél hónapos (terhes...) Azóta 2szer megjött egy héttel korábban a menszesze, most a héten kéne megjönnie megint. Holnap újra teszteljük. Orvoshoz nem mer elmenni, ha pozitív holnap is akkor még a héten szólok a szüleinek. Ő nem mondná el, én meg jóba vok a szüleivel.
2008. szept. 23. 17:22
 9/41 A kérdező kommentje:
ha teherbe esett akkor elvileg 4szer jöhet meg neki a menszesze
2008. szept. 23. 17:24
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
hm... Én nagyon nem értek most valamit... Megjött neki, de csak terhes és pozitív a teszt? és benne ment el??? úristen... 15évesen, miért ment el benne, miért nem használtak óvszert vagy valamit.. úristen... ez borzasztó, amit műveltek... Mi lesz így veletek??? És itt írosgattok, nemhogy orvohoz mennétek... ááá gyerekek térjetek már észhez!!!!!!!!
2008. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!