Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves lány. Pozitív terhessé...

14 éves lány. Pozitív terhességi teszt.100% hogy terhes vagy ennyi idősen nem 100% a HCG teszt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 15:28
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
igen, az ő baja, de sajnos olyan vok, hogy megsajnáltam. a másik meg hogy jönnek nekem pénzzel, de arra már nem látok reményt, hogy visszakapjam
2008. szept. 23. 18:22
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, azonnal, a csajt meg hagyd inkább.
2008. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
nem nekem kéne orvoshoz menni XD am a suliban miklyen gáz lenne ha kiderülne, hogy terhes a 9edikes (idén elsős) csajom :S 3an tudnak róla, ez már túl sok, de ebben a 3ban megbízok.
2008. szept. 23. 18:27
 24/41 anonim válasza:
100%

egy hülye kurva a barátnőd, aki elbaszta az életét, úgy hogy 15 évesen terhes lett.

helyedben otthagynám, nehogy rádfogjon valamit..

süti

2008. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
ha most otthagyom még rámfognák, szülei úgy vennék, hogy megfutamodok. öszinte szoktam lenni, nem úgy, mint ő, szülei emiatt bíznak meg bennem. egyszer már rámfogta, hogy én feküdtem le vele, amikor kiderült, hogy nem szűz, de el volt mentve minden sms a laptopomon, meg nem is olyannak ismernek engem a szülei. (nem lett belőle bajom, csak neki)
2008. szept. 23. 18:55
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó! Annyi rendes embernek nem jön össze a baba, az ilyen felelőtleneknek meg egyből! Én csak a születendő gyermeket sajnálom!
2008. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a baj, hogyha orvoshoz mennek (amit már rég meg kellett volna tenni) egyből a srácra fogják fogni, hogy na felcsinálta szegény kislányt, holott a csaj félrelépett. Mindesetre állj ki az igazadért, mert ha már 16 elmúltál, ő meg nem töltötte be a 15-öt a gyermekvédelmi törvények a lányzót fogják védeni. Ha kell mondd, hogy csináljanak dns vizsgálatot, hogy nem te voltál, mert ez komoly dolog. Szerintem még ma menj át az anyjáékhoz, hátha beviszik egy ügyeletes kórházba a drága lányukat. E.
2008. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
én 17 leszek nov 1.kén, ő meg 15 lesz nov. 4 én. ehez a dns vizsgálathoz szükség van arra is, aki felcsinálta? mert nem kell olyan messzire menniük érte, pont a szomszédja az. sajnos megoldhatatlan, hogy átmennyek hozzájuk pedig azt kéne.
2008. szept. 23. 20:18
 29/41 ketteske ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj, hanem azonnal szólj a szülőknek! A csajt meg hagyd ott, nagyon gáz, amit csinált. Hülye buta liba.
2008. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szülőknek, mondd el őszintén, amit tudsz! És majd ők kezelésbe veszik a csajt! Az őszinteség már többször bejött, ahogy írtad, akkor lépj te mihamarabb!

Ha meg kamu ez a terhesség, ami persze nem lehetetlen, hogy mégis igaz, de én kinézem belőle, hogy kamu...akkor is szólj a szülőknek, majd az orvos megmondja, mi van. Mert azt azért nem értem,hogy azóta 2szer megjött neki már... Egy kicsit sántít az ügy, bár terhesség alatt is előfordul mensizés, az igaz...

2008. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!