Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves lány. Pozitív terhessé...

14 éves lány. Pozitív terhességi teszt.100% hogy terhes vagy ennyi idősen nem 100% a HCG teszt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 15:28
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
én rég elmentem volna orvoshoz a helyében, de ő meg nem! most 50 km távolság van köztünk. ezt a tesztet sem akarta megcsinálni, csak bedumáltam neki hogy nem lehet pozitív, sajnos az lett. én nem feküdtem le vele még mert fiaalnak tartottam, de ő ezt nem így gondolta, már 12 éves korátől lefeküdt fiukkal, edig 6tal, és több mint 50szer, sosem lett terhes, vagyis egyszer az lett de "leesett a lépcsőn" és elvetélt... azt nem tudom, hogy ebböl mi igaz. ezekjet hogy hányszor hánnyal, ma tudtam meg.
2008. szept. 23. 17:36
 12/41 A kérdező kommentje:
a lánnyal minden nap találkozok, ugyanis egy szakközépbe járunk pesten, még én vetettem fel mult tanévben, hogy közel legyen hozzám, tudjak rá figyelni.
2008. szept. 23. 17:37
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, h kamuzik neked, hogy mivel megcsalt téged.. vele maradj??? meg h megsajnáld meg ilyesmi... az ilyen hülye picsáktól minden kitelik.. má ne is haragudj meg... jónagy ribanc csajt fogtál magadnak...
2008. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Na jó inkább nem mondok semmit a lányra. Ha tényleg pozitív a teszt, tényleg szólj a szüleinek, legalább te viselkedj éretten. Amúgy meg nem hiszem, hogy amikor állítólag elvetélt az nem tűnt fel senkinek. Én két hónapja vetéltem el, és úgy ömlött belőlem a vér,hogy már folyt végig a lábamon, és tök nagy darabokban jött belőlem a vér. Ha ez vele is így volt, az fel kellett, hogy tűnjön a szüleinek, már csak azért is, mert ezekben az esetekben egészségügyi kaparást végeznek. Nekem a doki megmondta, ha nem megyek be simán elvérzek. Úgyhogy ezt nagyon nem értem. De minden féle képpen szólj a szüleinek. Akkor is beszélnék velük, ha a lány mégsem terhes, hogy beszélgessenek el vele a szükséges felvilágosításról, és figyeljenek oda jobban a gyerekükre.
2008. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

12 éves korától 6 pasival??? :O Már ne haragudj hogy ilyet mondok de a te barátnőd egy k*rva.Soha nem fog tanulni a hibáiból és mindig ujjabbb pasikat fogy gyűjteni magának.Hogy őszinte legyek megérdemelte hogy teherbe esett.Mostmár azon elgondolkozhat hogy mit is tett vagyhogy mt nem kellett volna megtennie.Ha segíteni akarsz akkor mindenféleképpen beszélj a szüleivel és talán abortusz lesz a vége de ha tovább fog ezzel várni már annyira késő lesz hogy utána már gyüjtheti a zsebpénzét babacuccokra.

A későbiekben komoly kapcsolatot meg ne várj tőle.

2008. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
rengeteget hazudott eddig. hogy érted? miben kamuzna? tesztet én vettem neki pedig nem nekem kellett volna. ő azt sem vett volna magától! már megbántam hogy összejöttem vele, egyszer már szakítottam vele de ujra összejöttünk. most megpróbálom ezt lezárni teljesen, és kész vége.
2008. szept. 23. 18:08
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp vidd orvoshoz és ha nem akarjátok vetessétek el!!! Nincs itt nem akarom, meg nem mondom el a szülőknek cselekedjetek! úristen, 15 éves, mit hitt???....ohne védekezés, ez borzadáj..
2008. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
szüleinek az sem tünt fel hogy 12 évesen vesztette el a szüzességét pedig az vérrel jár. Azt sem vették észre hopgy dugott a lányuk sokszor! Nekem is az a véleményem, hogy egy k... nem várok el tőle már semmilyen kapcsolatot. nem is kéne már szóba se állnom vele. Ő meg akar váltizni, mert nem csak dugott, piált is rengeteget meg 6odikosan cigizett meg eléggé sok balhés dolga volt. Az lenne a gáz ha még rám lenne fogva az egész de bennevan a pakliban sajnos.
2008. szept. 23. 18:17
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hagyd ott.Ne foglalkozz vele mert azzal csak mégrosszabb lesz.Oldja meg ő a saját dolgait ha ő megcsinálta a gyereket viselje a következményeit.Előbb kellet volna gondolkodnia és utána cselekedni na deez már az ő baja.
2008. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
na jó helyre csöppentél! De igazából ez már nem a te dolgod, ha ennyire felelőtlen, tegye! A hülyéken nem lehet segíteni, mert ahhoz, h megtedd kell némi intelligencia, h a másik felfogja, h jót akarsz. Azért remélem nem te jössz ki ebből rosszul.
2008. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!