Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves lány. Pozitív terhessé...

14 éves lány. Pozitív terhességi teszt.100% hogy terhes vagy ennyi idősen nem 100% a HCG teszt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 15:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nincs a másik emberre szükség hogy bebizonyítsad azt, hogy nem te "csináltad fel". De ez akkor lesz úgyis érdekes ha feljelentés történik. Amúgy ha megy szülni ki fogják vizsgálni úgyis ki az apa és történt-e erőszak, hiszen még csak egy gyerek. Ne értsd félre a kérdésem, de a lány roma vagy magyar? Mert ha roma, akkor ez a 14 és fél év nem is annyira meglepő, hiszen ott 17 évesen már a 3. gyereket szülik.
2008. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
nem roma. mindjárt csinálunk még egy tesztet.
2008. szept. 24. 06:11
 33/41 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem is beszélj a szülőkkel, mert még a végén rádfogja a csaj, aztán mehetsz a börtönbe kiskorú megrontása miatt. Ez elég komoly dolog én a helyedben szólnék a szülőknek , a csajt meg hagynám. A tesztek meg nem 100%-sak, a terhességet az orvos tudja biztosan megállapítani. Azért szomorú, hogy ilyen előfordúlhat, ha már nemi életet él, legalább védekezne. Más meg évekig próbálkozik, hogy gyereke legyen.

2008. szept. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon becsülöm benned, hogy a lány viselkedése után így kiállsz mellette. Sürgősen lépj ki a kapcsolatból, mert még komoly hercehurca fog rátok várni, amíg minden tisztázódik, és te leszel meghurcolva mint leendő apuka. Te is választhattál volna komolyabbat is, aki mind korban és mind intelligenciában felér hozzád. Az abortuszt a szülei nélkül úgysem végzik el.Nagyon jó tanácsként mondom, hogyha van neted, akkor tanulmányozd át a gyermekvédelmi törvényt a magyarország.hu-n. Illetve azonnal mondj el mindent a szüleinek, ne habozz tovább. Ha sokáig húzod, a gyámhatóságtól a gyermekjóléti szolgálaton keresztül egészen a bíróságig fog vezetni az utad, és ha rám hallgatsz, akkor ezt messzire elkerülöd. A leányzó dolgait pedig innentől kezdve oldják meg a szülei. Sok sikert. (egy szoc. területen dolgozó.)
2008. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

szia! köszi a tanácsokat. amikor összejöttünk én megmondtam neki, hogy nem fexem le vele mert fiatal, meg nem igazán akartam, hogy járjunk, utánaolvastam még rég ilyen törvényeknek meg nagyjából képben is vagyok, mert az 1ik haveromnak aki 17 éves, 13 éves barátnője volt akkoriban, őt is folyton lecseszte mindenki amiatt, hogy miért járnak. (mi mégis összejöttünk)

Barátnőmnek (vagyis mostmár volt barátnőmnek...) pont ma jött meg a menszesze másfél hetes késéssel, de akkor is aggaszt az a pozitív teszt, és a sújgyarapodása. Jövő 7en még elviszem ultrahangos vizsgálatra. Tudom, hogy nem nekem kéne ilyeneket intézni, de ő és a szülei nem tesznek semmit se meg.

2008. szept. 24. 18:12
 36/41 A kérdező kommentje:
ma az apjának elmondtam a dolgokat, adtam neki még egy tesztet, holnap megint tesztelnek, bár azt nem tudom, hogy úggy működik e a tesztt, hogy menstruál.
2008. szept. 24. 18:14
 37/41 A kérdező kommentje:
tesztet ma nem tudtunk csinálni, mert úgy jött be, hogy pisilt reggel, meg otthon hagyta a pohárkát, amit adtam neki.
2008. szept. 24. 18:20
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Üres kifogásokkal jön, átver de csúnyán. Én nem az apjával beszélnék hanem az anyjával. Egyébként meg ha abortuszra megy ahhoz kell a szülői beleegyezés is. Szóval igazából ez már az ő ügyük. Annak járj utána ,hogy kiskorúként ki és hogyan kezdeményezhet apasági vizsgálatot és amennyiben megtartja a gyereket mindenképpen végeztesd el és ne ismerd el a gyereket a magadénak. Legyen elég, hogy hála saját magának és a SZÜLEINEK tönkre veri a saját életét,mert így még érettségije sem lesz.

A te életed ne hagyd tönkre tenni, nem érdemlik meg hogy törődj velük. már bocs de ha ekkora b--a szülei,hogy nem figyelnek oda ennyire a gyerekükre akkor megérdemlik. Azt írod különben,hogy volt már egy vetélése. Ennek a hazugságnak könnyen utána tudsz menni. Kérdezz rá az anyjától mikor és miért volt kórházban, melyik osztályon. Ugyanis vetéléskor az ember kórházba kerül. Szerintem az anya a fontosabb nem az apa akivel beszélned kell.

Ja és beszélj a SAJÁT szüleiddel is, hogy előfordulhat, hogy ez a kis csaj téged belekever a saját sz..jába. Segítsenek ezt megúszni neked,mert te totál nem vagy benne. Csak annyiban,hogy hülye vagy,hogy a hazugságai ellenére az első szakítása után kibékültél vele. S a te szüleid egyébként mit szólnak ehhez az egészhez?

2008. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
kórházban nem volt a vetélése miatt, az sem biztos, hogy történt ilyesmi. az apja volt a közelben, azért vele beszéltem. én a saját szüleimmel semmit sem szoktam megbeszélni, viszont van egy-két felnőtt, akikkel mindent meg szoktam, tudnak ezekről a dolgokról.
2008. szept. 27. 19:34
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha beszélnél erről a szüleiddel. Mivel még kiskorú vagy nehogy csodálkozzanak,hogy megjelenik náluk a gyámhatóság és közli velük,hogy van egy unokájuk. Meg különben is tudniuk kell.
2008. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!