Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a megszakításos...

Mit gondoltok a megszakításos védekezesrol?

Figyelt kérdés

Az egyik kerdesben egy valaszolo azt allitja, hogy az nem vedekezes hanem kozosulesi forma. Ez a kerdes nem ellene iranyul most. De en mai napig az orvosoktól is azt hallom, h az is vedekezes. Csak azoknak ajanlott, akiknel nem baj , ha becsuszik a baba.

Kotozkodonek tunhet h kerdest csinalok ebbol, De nem szándèkozom mas kerdese alatt ezt megvitatnI.

Mi igy VÈDEKEZÜNK (!) 3ève! Es igen vedekezunk..nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz... csak a leggyatrább vèdekezès , amit alkalmazhatunk.


2016. máj. 13. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 A kérdező kommentje:
2016. máj. 13. 15:31
 2/84 anonim ***** válasza:
84%

inkább idézőjeles védekezés számomra.

és én csak azoknak "javaslom" ahol tényleg nem baj, ha jön a bébi. ez ilyen akarok is gyereket, meg nem is, ha jön, jön, ha nem, az sem baj. szóval ambivalens az egész. most vagy akarok vagy nem.


alap, hogy alkalmi kapcsolatban ez a legrosszabb forma.

de nekem fura, mert akkor vagy jöhet a gyerek és csináljátok rendesen, vagy nem akarok, akkor pedig védekezek(=tabi,gumi,spirál...)


ez azok módszere, akik azt sem tudják mit akarnak. szerintem.

2016. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem akkor sem védekezés!

Nem akarod magad megégetni de mégis odatartod a kezed a lànghoz...

2016. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
Mindenhol es orvosok koreben is vedekezi forma, mivel a ferfi dirket huzza ki idoben, nem azert mert jol esik Neki. Mi is azota alkalmazzuk h nem baj ha jon, tudjuk mit akarunk . Hamarosan gyereket , es nembanjuk ha becsuszik egy meglepetes. Oersze van amikor felelotlenseg ezt a vedekezest alkalmazni, de nem mindenesetben.:)!
2016. máj. 13. 15:40
 5/84 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy nevezik,a lényeg hogy igen nagy az esélye hogy becsúszik a baba.ha nektek így jó,szerintem ne csinálj belőle gondot,ki hogy hívja.ha viszont nem akartok babát,érdemes lenne máshogy elkerülni.
2016. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem védekezés. De akikkel eddig beszéltem orvosok, szerintük sem az. Ha a megszakításos közösülés védekezés, akkor védekezés az is,ha vvalaki két naponta veszi csak be a fogamzásgátlót vagy ha kilyukasztja az óvszert. Hiszen a védekezés lényege, hogy ne legyen gyerek. Míg a megszakításos módszernél még te is elismered, hogy azért ennek rendesen fennáll a veszélye.
2016. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
51%

de ha akarsz gyereket akkor miért nem mehet el?

ha meg nem, akkor húzzon gumit és akkor neki sem arra kell koncentrálni, hogy júj ki kell húzni, hanem élvezheti és el is élvezhet.


ez a "nem baj, hogy jön" egy akkora baromság, hogy hihetetlen. akkor miért nem mehet el? akkor minek húzza ki?

szégyen a védekezés vagy mi? akarsz gyereket? háááát... fene se tudja, ha jön, jön. ha nem, nem. ez nem felnőtt hozzáállás, hanem gyávaság, mert nem mered/merítek(?) felvállalni, hogy akkor projekt van.

2016. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
39%

Megszakításos védekezés "nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz".Mi van szexpóz? Akkor a fogamzásgátló/spirál/óvszer is szexpóz? :D

Hát, pont olvastam amiről beszélsz, de nem emlékszem, hogy szexpóznak nevezték volna a megszakításos """"""""védekezést"""""""...

2016. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk bevált mint védekezés.

A férjemmel ezt alkalmaztuk 5 évig és soha nem volt baleset. Amikor úgy döntöttünk, hogy legyen baba, akkor a második hónapban, amikor nem volt megszakítás, összejött a baba. Azóta megint így védekezünk (2 éve) és nem lettem még terhes. Lehet, hogy mi vagyunk piszok szerencsések, de nálunk 0 a hibaszázalék 7 év rendszeres nemi élet mellett.

Barátnőmék gumit használnak, és náluk már volt baba mellette. Szóval az ő hibaszázalékuk nagyobb. Akkor az sem védekezés? Végül is ilyen alapon akkor a gumis szex is egy közösülési forma.

Egyébként nem is értem miért ne lenne védekezés? Az gondolom mindenki számára egyértelmű, hogy a baba miből lesz. Na ha az nem kerül be, akkor nem lesz baba sem. Ok, tudom, hogy az előváladéktól is lehet valaki terhes, de szerintem az elég ritka. Akkor már az is gyakoribb, hogy kiszakad a gumi. Ilyet jóval többet ismerek.

2016. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
75%

A fiam majd' 2 év alatt jött össze, 0 védekezéssel. Ezt úgy kell érteni, hogy sosem védekeztünk, naponta akár többször is együtt voltunk. Mégis a 2. évfordulónk előtt 1 hónappal lett pozitív a teszt.

A fiúnk születése után csak megszakításos módon védekeztünk. 6. szülinapja után döntöttük el, hogy most már tényleg jöhet a tesó, 3. éles akcióból jött össze.

Szóval valakinek bejön, valaki meg gyógyszer, gumi, spirál mellett is terhes lesz...

2016. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!