Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a megszakításos...

Mit gondoltok a megszakításos védekezesrol?

Figyelt kérdés

Az egyik kerdesben egy valaszolo azt allitja, hogy az nem vedekezes hanem kozosulesi forma. Ez a kerdes nem ellene iranyul most. De en mai napig az orvosoktól is azt hallom, h az is vedekezes. Csak azoknak ajanlott, akiknel nem baj , ha becsuszik a baba.

Kotozkodonek tunhet h kerdest csinalok ebbol, De nem szándèkozom mas kerdese alatt ezt megvitatnI.

Mi igy VÈDEKEZÜNK (!) 3ève! Es igen vedekezunk..nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz... csak a leggyatrább vèdekezès , amit alkalmazhatunk.


2016. máj. 13. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
44%

Na ne vicceljetek mar! Megszakitasos mellet teherbe esni nem vmifele vqrosi legenda. Amugy tuti ismersz olyat, csak nem tudsz rola.

- Nagyon cuki gyereked van!

- koszi.en is imadom. Amugy nem terveztuk, a parom meg ki is huzta, de megis megfogant.


Hat hogyne, elso dolguk elmeselni.


Amugy 50%, mert vagy teherbe esel v nem :-)


54.

2016. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 A kérdező kommentje:
Igen ezért írtam hogy látjátok bármibe bele lehet kötni ha akar az ember :)
2016. máj. 13. 21:11
 63/84 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is több barátnőm erre esküszik, én nem. Mert sosem lehet tudni. Igen papíron csak az előváladéktól nem lehetne teherbe esni... De a biológia nem 100%. Plusz a Pearl index nem hazudik. Irigylem azokat akik bevállalják,mert nem szednek hormonokat, nem vacakolnak óvszerrel, járnak nőgyógyásznál spirál miatt stb. És anyagilag is nagyon gazdaságos! :D Én (sajnos) sosem merném. Az meg hogy ki mi mellett esik teherbe... Szerintem számos ismerőse az embernek lett ez-az mellett terhes, de sosem tudjuk meg...
2016. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
59%

"En sem ismerek olyat aki megszakításos módszer miatt esett teherbe

Úgy h nem is akarta főleg nem

Inkább óvszer parmatex es fogamzásgátló mellett

Sőt egy spirálost is ismerek két eve szült ...:)"


Lassan ott tartunk, hogy inkább megszakítás, mint védekezés??? Ne essél már át a ló túlsó felére!

2016. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
47%

De majd ha gyereket szeretnék komolyan ki fogom próbálni pár hónapig, hogy vajon bejön-e a dolog vagy sem nálunk ... :-D


#63-as voltam

2016. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 A kérdező kommentje:

Hihetetlen mennyire sekélyesek vagytok

Ez szánalmas h mindenbe belekottok ... Ez mar túlzás

Jo éjszakát !

2016. máj. 13. 21:24
 67/84 anonim ***** válasza:
44%

Mi a sekélyesség? Lásd be, hogy hülyeségeket írkáltál.

Jó éjszakát! Aludd ki ezt a sok zöldséget!

2016. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Itt azt írja, hogy tökéletes alkalmazás esetén 8 %. Nekem ez elég.

2016. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy a védekezés fajtájának eldöntése meg szíve joga mindenkinek. Van akinek így jó, másnak nem. Persze nem szerencsés ha 16-17 éves tinik ezt választják, mert úgy hallottak, hogy jó lesz ez így, vagy idősebb fiúk vesznek rá ilyenre tapasztalatlan lányokat... De a szülőnek kell megfelelően felvilágosítani a gyerekeket. Aztán, hogy felnőtt/házas/érett emberek hogyan szexelnek, védekeznek, nem védekeznek, teherbe esnek, nem esnek, elvetetik vagy sem az már az ő dolguk!
2016. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan! Én is azt mondom, hogy egy kamaszfiú ÍGY NE védekezzen. Náluk azért lehet baleset bőven...
2016. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!