Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a megszakításos...

Mit gondoltok a megszakításos védekezesrol?

Figyelt kérdés

Az egyik kerdesben egy valaszolo azt allitja, hogy az nem vedekezes hanem kozosulesi forma. Ez a kerdes nem ellene iranyul most. De en mai napig az orvosoktól is azt hallom, h az is vedekezes. Csak azoknak ajanlott, akiknel nem baj , ha becsuszik a baba.

Kotozkodonek tunhet h kerdest csinalok ebbol, De nem szándèkozom mas kerdese alatt ezt megvitatnI.

Mi igy VÈDEKEZÜNK (!) 3ève! Es igen vedekezunk..nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz... csak a leggyatrább vèdekezès , amit alkalmazhatunk.


2016. máj. 13. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
37%

olvasd már el új a 26-ost te nagyon okosfejű.

leírta, hogy SPERMA van benne.

kötözködsz itt mindenkivel, aki szerint a gyáva "védekezési" módszered védekezés.

inkább védekezzél rendesen, nehogy szaporodjál!

2016. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
66%
8-as, ezt én sem értettem, hogy hogy jott ide ez "nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz" :D teljesen más fogalmak
2016. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
61%
Mi 2 évig ,,védekeztünk´´ megszakítással. Én inkább a szerencsémnek nevezném, hogy nem lett baba. Tablettára váltottam. A páromnak sem volt jó, hogy nem arra figyelt, amire kellett volna, hanem arra, hogy mikor kell kihúzni. Nem tartom megfelelönek azoknál, akik nem akarnak gyereket. De mindenki maga döntse el, hogy mit vállal be...
2016. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:

27# valoszinuleg ha pasikâm lenne nem engednem ezt igy de 5eve a parom 3eve a ferjem. :) szr ugy ha a te taoasztalatod erre mutat.de az enyem nem.:)

Es senkit se pontozok vagy szolok le ha nem kotnek belem. Felnott modjara is meglehet vitatni.ha van hozza eszed..:)

2016. máj. 13. 16:03
 35/84 A kérdező kommentje:
31# nem kotozkodesnek szantam, hanem leirtam masodszor is azt amiben megcafolt. Pedig ketszer irtam le erthetoen.. itt ti tamadtok nem en. ...
2016. máj. 13. 16:05
 36/84 anonim ***** válasza:
52%
nem értem mi rosszat írtam, hogy lepontoztatok. Mindent oltásnak vesztek? 33as
2016. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:

Igen mindent annak vesznek

Akkor is ha rendes próbálsz lenni!

2016. máj. 13. 16:16
 38/84 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez egy örök vitatéma lesz, mert mindenki a maga igazát fogja akarni. Medö vita...
2016. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:

En nem vitának /felújításnak / közlekedésnek szántam

Csak sajnos mindenki magából indul kő es rögtön megrohamoznak

Írhatnak en bármit olyat is ami nem igaz de hátha tetszik nekik abba is belekötnenek

Nem lehet civilizált módon itt beszélgetni es megvitatni NORMÁLISAN semmit

Azért kiváncsi lennék h az összes válaszoló közül ŐSZINTÉN ki hogyan védekezett es védekezik most es miert stb stb

En is bele tudnék kötne Ha akarnék

!

2016. máj. 13. 16:23
 40/84 A kérdező kommentje:
Felújításnak = felbujtasnak
2016. máj. 13. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!