Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a megszakításos...

Mit gondoltok a megszakításos védekezesrol?

Figyelt kérdés

Az egyik kerdesben egy valaszolo azt allitja, hogy az nem vedekezes hanem kozosulesi forma. Ez a kerdes nem ellene iranyul most. De en mai napig az orvosoktól is azt hallom, h az is vedekezes. Csak azoknak ajanlott, akiknel nem baj , ha becsuszik a baba.

Kotozkodonek tunhet h kerdest csinalok ebbol, De nem szándèkozom mas kerdese alatt ezt megvitatnI.

Mi igy VÈDEKEZÜNK (!) 3ève! Es igen vedekezunk..nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz... csak a leggyatrább vèdekezès , amit alkalmazhatunk.


2016. máj. 13. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
49%

Én védekezésnek nevezem.

Fiatalok vagyunk a párommal, és mindig megszakításos a védekezésünk. Akarunk majd babát, de nem most. De egy biztos. Én tuti nem fogok kiborulni ha mégis baba lesz belőle, mert ezt is tudjuk vállalni.

Egyébként lehetne erről vitázni, mert pl: a barátnőm most 5 hónapos terhes, nem is igazán akart gyereket, és morog, mert gumi mellett esett teherbe.

Unokanővéremnek spirálja van, és ő is terhes. Nemsokára megy abortuszra..

2016. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
52%

Védekezési forma. A férfi azért húzza ki mielőtt elmenne, hogy ne kerüljön a hüvelybe sperma.


Azért szokták azt írni, hogy az nem védekezési forma, mert nagyon megbízhatatlan és könnyen nem várt terhességet okoz. Azért mondják, mert aki nem akar babát és tisztában van a módszer megbízhatatlanságával, az biztosabb módon vételezik pl. óvszerrel, tablettával. Nemi betegségek ellen meg pláne nem véd.


Valójában tehát egy kevésbé biztonságos védekezési mód, amit csak stabil párkapcsolatban élő felnőtteknek szabadna alkalmazni, ahol egy becsúszott baba nem okozna gondot.


Mi 3 éve védekezünk így nagyrészt és még nem lett belőle baba, de nem lenne gond, ha lenne. Azért így védekezünk mert óvszer nélkül sokkal jobb érzés mindkettőnknek a szex. Természetesen menstruáció idején óvszert is alkalmazunk a fertőzések megelőzésére. Mondjuk mi pharmatexet is használtunk már és azzal se csúszott be a baba. De ki tudja lehet meddők vagyunk.

2016. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 A kérdező kommentje:
18# kepzeld nem vagyok buta... te vagy sekèlyes, ha nemtudod elfogadni masok velemenyet. Mèhèsz ès termeszetvedokent nem erzem magam butanak. Mivel a majam nem mukodik jol volt mar abortuszom 18evesen mert nem hatott a fogamzasgatlo... ezert altalaban a szammal fejezem be ha ennyire izgat.... :)
2016. máj. 13. 15:55
 24/84 anonim ***** válasza:
73%

nem hatott vagy nem vetted be?!...

két külön dolog

2016. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:
7# mernem vallalni HA lenne mit de mivel nincs meg babaprojekt igy nem vâllalom. Amugy sem fogunk senkinek sem szolni hogy na most mire keszulunk... ez a mi dolgunk.:)
2016. máj. 13. 15:57
 26/84 anonim ***** válasza:
100%

Ez nézőpont kérdése.

Egyébként ha nagyon hivatalosak akarunk lenni,akkor természetes védekezési forma,de itt a mesterségessel ellentétben inkább a szerencsén múlik a dolog.Vagy van elég sperma a párod előváladékában vagy nincs,vagy könnyebben esel teherbe vagy nehezebben.

Ezt bizonyítja a hatékonysági rátája is:"100 nő közül több mint 50 esik ezzel a módszerrel egy év alatt teherbe"

[link]

Akinek komoly gondot okozna a baba vagy egyáltalán nem is szeretne valamilyen oknál fogva,annak ez nem védekezési módszer,mert csupa olyan dolgon múlik,amit nem lehet kontrollálni.

Pl egy óvszerrel vagy tablettával össze se lehet hasonlítani szerintem.


Egyébként az utolsó hozzászólásodat megcáfolnám,előváladékól is estek már teherbe,mert az is tartalmaz egy bizonyos mennyiségű spermiumot és mint tudjuk a terhességhez csak egy kell.

2016. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
90%

tul.képpen minek tetted fel a kérdést?

szerinted aki szerint egy nem védekezés, az le van szólva. nekünk ez a véleményünk.


amúgy ilyenkor pasi simán mondhatja ha becsúszik: bocsika, én is akartam, pá-pá (persze tervezettnél is, de itt valószínűbb)

2016. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 A kérdező kommentje:

24# mindig bevettem mert eleinte a furcsa felfogasu orvosom excel akarta beallitani a menzeszem, persze nem sikerult.

Latom nehezen dolgozol fel informaciokat. ..sajnalom!

2016. máj. 13. 15:59
 29/84 A kérdező kommentje:
26# amit cafolsz azt irtam enis de leirom megegyszer NEM AZ ELOVADAEKTOL LESZ TERHES A NŐ, HANEM A SPERMATOL.AMIT TARTALMAZHAT.:) magatol az elovaladektol nem lehet tehres SENKI, HA NEM KERUL BELE SPERMA! Mindenkeppen sperma kell ehhez.:)
2016. máj. 13. 16:01
 30/84 anonim ***** válasza:
100%
Jelen pillanatban nem akarunk gyereket. Az átlagnál rövidebb a ciklusom, mindegyik során van ovulációm, ami később nagyon jó lesz, most viszont rizikó. Nekünk nem számít védekezésnek az ilyen "vagy igen, vagy nem" forma, minimum 95%-os valószínűséggel jöjjön már meg a várható menzeszem... Akinek a megszakítás belefér, az lightosan próbálkozik vagy kifejezetten erre gerjed.
2016. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!