Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a megszakításos...

Mit gondoltok a megszakításos védekezesrol?

Figyelt kérdés

Az egyik kerdesben egy valaszolo azt allitja, hogy az nem vedekezes hanem kozosulesi forma. Ez a kerdes nem ellene iranyul most. De en mai napig az orvosoktól is azt hallom, h az is vedekezes. Csak azoknak ajanlott, akiknel nem baj , ha becsuszik a baba.

Kotozkodonek tunhet h kerdest csinalok ebbol, De nem szándèkozom mas kerdese alatt ezt megvitatnI.

Mi igy VÈDEKEZÜNK (!) 3ève! Es igen vedekezunk..nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz... csak a leggyatrább vèdekezès , amit alkalmazhatunk.


2016. máj. 13. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
94%

Én normálisan válaszoltam. Nem igazán tud felizgatni, hogy ki minek hívja vagy mivel vételezik. Mindenki egyéni döntésén múlik. Én például nem szedhetek gyógyszert, mert megölne, mint azt a szegény balettos lányt...

#22

2016. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy én úgy gondolom, hogy védekezés minden olyan tudatos cselekedet, ami arra irányul, hogy egy esemény bekövetkezésének kockázatát csökkentsük.


Pl én este kulcsra zárom az ajtót, hogy ne jöjjenek be idegenek. A biztosító szerint ez nem védekezés, mert nincs hatvanhat pontos biztonsági záram meg rendőrségre bekötött riasztóm stb. Szerintem meg védekezés, mert máskülönben minek ellenőrizném még este tízkor is hogy a férjem bezárta-e. Ráadásul még sosem törtek be, szóval hatásos is. Elég sokaknál működik.


És a megszakítás nálam pont ilyen. Mert azért azt senki ne mondja már, hogy ugyanannyi esély van a teherbeesésre akkor, ha bennem megy el és akkor ha a pl a hasamra. Mert nyilván nem ugyanakkora az esély. Tehát már csökkentettem az esélyeket.

Egyébként biztosra semmi nem véd, csak ha valaki nem szeretkezik.

2016. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 A kérdező kommentje:
41 nem rad irányult az utolsó megjegyzésem
2016. máj. 13. 16:29
 44/84 A kérdező kommentje:

42 enis igy gondolom

Es mi nem akarjuk teljesen megakadályozni hogy jöjjön

Hátha meglep minket ha meg nem akkor teszünk érte nemsokára :)

2016. máj. 13. 16:30
 45/84 anonim ***** válasza:
96%
mindenkinek más válik be valaki a tabletta mellett is terhes marad, valaki 10 év megszakításos mellett nem lett az. Van akik 10 évet élesben csinálják és nincs baba, van aki átmulat egy éjszakát és gyerekkel megy haza. Nem lehet ezeket a dolgokat méretre szabni. Persze vannak statisztikák, amit bizonyítják, hogy a megszakítás nem a legjobb védekezési forma, de a statisztikák szerint az átlagfizetés is magasabb, mégis éhen halunk. Semmi sem biztos.
2016. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2016. máj. 13. 16:35
 47/84 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos sokan még mindig védekezésnek hívják... Főleg amikor abortuszra mennek, és azt állítják, hogy ők "védezekés mellett" estek teherbe. Hát rohadtul nem.
2016. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
66%

Én több pasimmal is így védekeztem, és egyikkel sem lettem terhes. Volt akivel gumival, nekem azzal sem volt jobb, mint ahogy megszakítással sem rosszabb. Mondjuk a pillanat hevében bekövetkező gumikeresgélős, felhúzós hatásszünetet nem szerettem, de kibírtam. Bár egy spontán szexet eléggé meg tud ölni, hogy az ember nem megy még a fürdőbe is gumival. De ez már csak kényelmi szempont.

Egyébként én a teherbeesésem előtt már akartam babát, párom még nem. Gondoltam is, hogy úgyis becsúszik majd, főleg ha peteéréskor szeretkezünk. Hát nem csúszott, pedig itt mindig azt olvastam, hogy milyen kockázatos, meg nem védekezés. Hát megvédett.

Úgyhogy kicsit el is keseredtem, hogy állítólag nem védekezünk hónapok óta és semmi. Biztos nem vagyok termékeny. Aztán mégis csak az vagyok, ha két hónap élesben szexelés után terhes lettem. És semmit nem csináltunk másként, csak a megszakítás maradt el.

2016. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
68%
Nálam ez védekezés. Hormonális cuccokat (tabletta, gyűrű) nem tudok szedni, mert minen bajom lesz tőlük. A gumi se a kedvencem, de a párom egyenesen utálja, a pharmatex szerű szerek használata számomra visszataszító, más meg nincs. Marad ez. Babát tudatosan csak jövőre szeretnénk, de ha eddig jönni akart volna, akkor is nagyon örültünk volna. 5 éve csináljuk így, kicsit tartok is attól, hogy nem esem könnyen teherbe, ha eddig nem csúszott be.
2016. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
27%

"Es igen vedekezunk..nem kozosulesi forma, ès nem sexpòz"

:))


Se nem védekezés, se nem szexpóz. Hanem lutri, meggondolatlanság, felelőtlenség és hasonlók.

2016. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!