Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe megszakít...

Hogyan essek teherbe megszakítással?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 19:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
41%

Hasonlo helyzetben voltam.

Egyebkent meg ha annyira nem akarna a pasi, akkor huzna gumit.

Annyit tudsz, higy amikor van az ovud, valahogy olyan pozba legyetek, hogy ne tudja gyorsan kihuzni ...de szerintem ez nehez igy.

2016. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
90%
Nos, elnezest, igy en sem vallalnek gyereket ha ugy tunik, hogy a ferfi mar nem akar. Amiket irtam mind arra ertettem, hogy ha a ferj is akar es meg lehet beszelni hogy johet! Fontos a kommunikáció, ennek hianyaban meg egy parkapcsolat sem mukodik, nemhogy egy csalad, kisbabaval... Kedves kerdezo, ha nincs meg a kommunikacio, a ferjed nem akar gyereket, te meg nagyon, akkor lehet jobb lenne idoben lepni es keresni egy olyan embert akit szeretsz es o is akar gyereket, ameddig nem futsz ki az idobol. De becsapni a ferjed, nagyon alattomos huzas.
2016. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
37%

Próbálj beszélni vele,amikor megfelelő alkalom van rá,és jobb kedvetek van.

Nálunk van két gyermek,házasok vagyunk és nem szeretek gyógyszert.Amíg szoptattam,gumival védekeztünk,ahogy 2 éves lett,megszakítással,mert akkor már megbeszéltük,hogy ha becsúszik jöhet,de konkrétan nem próbálkozunk! Titokban abban reménykedtem,hogy összejön,de mégsem.Sokat olvastam erről,igazából nincs is rá sok esély megszakítással. Mostmár úgy gondoljuk mindketten,johet a 3,beszélgettünk róla,többször is,hogyan lenne jó családilag is.30 vagyok.A helyedben megkérdezném mit gondol kettőtökről,meg arról,hogy szeretne-e családot!Ha kész vagy az anyaságra,ne félj,hanem mondd mik a terveid,mit szeretnél!Inkább családot akarj,mint gyereket.

2016. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 H_Vivien ***** válasza:
84%

Szerintem egy ilyen húzás után nyugodtan írhatod, hogy házas VOLTÁL! Nyugodtan részletezheted az okokat, mert amíg nem tudjuk a miértjét, addig csupán egy nyomorult és roppant gusztustalan húzásra készülsz. Persze, nem mondta, hogy nem akar, de mivel át akarod cse.szni, gondolom azt sem, hogy akar. Lehet, hogy megszakítással védekeztek és persze lehet azt is mondani, hogyha a férj nem akarna gyereket húzna gumit. Nem gondoljátok, hogy lehet nem véletlenül nem húz? Talán asszonyka nem engedi, vagy pusztán csak ismeri asszonykát, még a végén tűvel kilyukasztaná a gumit. Így csupán magában bízik, Ő pedig tudja mikor kell kivenni, hogy ne legyen gond.

Egy szó mint száz, szánalmas vagy! Ahelyett, hogy megbeszélnétek, ahelyett át....od. Gratula!

2016. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
89%

Nezd,En igy estem teherbe 3 eves stabil kapcsolatban.elvileg ugy volt,hogy ha jonni akar a baba,jon.

Gyakorlatilag mikor kiderult apuka lelepett mert biztos felreleptem,hiszen O kivette....

A vegen apasagi tesztet csinaltatot,pedig a gyerek szuletese ota kikopott apja.

Azota probalja magat visszapuncsolni,de nem hagyom magam.szornyen megbantott es megalazott.soha nem adtam ra okot,hogy azt feltetelezze,hogy megcsalom.gondolom osszecsinalta magat,es ezert reagalt igy.de mar sosem tudnek vele ugy elni mint azelott.

Azert ezt fontold meg...

2016. szept. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
43%
Hú hát én meg nagyon sajnálom a kérdezőt!!! ... Itt mi sokan anyák vagyunk, így vagyunk teljesek! És lehet lepontozni, de én is inkább lennék egyedülálló anya, attól a férfitől egy babával aki ugye a férje, minthogy sohase legyen gyermekem... :(
2016. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
36%
Önző vagy 26-os,nem pedig anya.
2016. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok anya? Hát biztos magadból indultál ki! Büszke lehetsz a szép kommentedre... Gondold már magad a helyébe Istenem... Mondjuk évek óta ígérgetve van a baba, aztán egyszercsak már nem akarja a férj? A női fél kifut az időből, neki nincs végtelen termékenysége! Aztán ha a férfinek mégis 10 év múlva eszébe jut, hogy ő mégiscsak szeretne egy saját gyermeket, de a feleségének miatta már nem lehet, szépen tovább áll, mert neki még simán lehet? Hát van egy rokonom, akinek nem ugyanígy, de hasonló esete volt... SOHA nem lett gyermeke! Persze ez így nem szép dolog, hogy be kéne csapni a férjet, mert az igen csúnya dolog! Kérdező, valahogy meg kéne vele beszélni, és hatni a lelkére! :/
2016. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
71%
Olyan pozban, hogy ne tudja kivenni...pfff, de gusztustalan, undorito ez. Garantalt a valas.
2016. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
88%

#28


Nem, ilyenkor le kell ülni megbeszélni. Ha a férfi hajthatatlan, akkor különválni, mert ebben nem lehet kompromisszumot kötni. Utána pedig lehet olyan társat keresni, akinél szintén cél a gyerekvállalás.


Anno a férjem se akart gyereket, mert volt már neki egy. Leültettem, neki is elmondtam, hogy teljesen megértem, ha ő így érez. Ő is értse meg, hogy nekem viszont nincs és legalább egyet szeretnék. Gondolja végig, ha határozottan kitart a véleménye mellett, akkor nincs harag, de ne húzzuk egymás idejét. Mert ebből csak konfliktus lenne később.

Néhány hét múlva mondta, hogy átgondolta, legyen. Akkor ki is emeltem, hogy jó, mostantól nem védekezünk és legyen tisztában ennek a várható következményével.


Az volt a vicc, hogy a pozitív terhességi teszt után én pánikoltam be és ő nyugtatgatott, hogy semmi gond, ez most nagy változás, normális, hgoy megijedtem, majd elmúlik.

Mivel a gyereket úgy vállaltuk, hogy KIMONDTUK mindketten, hogy akarjuk, nem is kellett csalódnom benne. Nagyon jó apja, sőt, az elején még ő tartott nekem gyorstalpalót csecsemőgondozásból.

2016. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!