Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe megszakít...

Hogyan essek teherbe megszakítással?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 19:00
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Egy gyerekem sincs.
2016. szept. 17. 19:54
 12/38 anonim ***** válasza:
85%
Istenem,ahol ilyen nyomorult a kapcsolat,hogy még beszélni sem lehet erről,oda minek gyerek??
2016. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
43%
10es valaszolo, ahogy en leszurtem, a ferje is akar gyereket es egyaltalan nem mondta azt, hogy semikepp sem akar, igy a valaszod, nemileg helytelen, javits ki ha tevedek. Gondolom, ha mar a ferje, akkor nem eszetlen tinik, hanem felnott emberek es a ferj sem a semmiert vedekezik csak megszakitassal, valoszinuleg o is akar gyereket, csak fel kicsit, mint ahogy a legtobb ferfi elgondolkodik ilyenkor.
2016. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
76%

10-es vagyok.

Igazad van, én vagyok a hül.ye, hogy akkor vállaltam gyereket, mikor a férjem is ugyanúgy akarta, és nem ijedt meg, nem kellett idegeskedni, hogy mit szól, és a többi. Tényleg, milyen nyomorult hozzáállás...


Aki nem akar gyereket, az védekezik, és a férj kézbe vette a védekezést elég rendesen. Csak rajta múlik.


Mi van akkor, ha úgy állapodtak meg, hogy nem akarnak gyereket, a kérdező meggondolta magát, a férje viszont nem? Ilyen is elég sokszor előfordul. Aztán meg az is, hogy a férj nem picit ijed meg, hanem a pozitív teszt láttán bepánikol, és elmenekül. Ugyanis ráébred, hogy ő egyáltalán nem akarja ezt!


Aztán jönnek az ilyen kérdések, hogy "Elhagyott a férjem terhesen, most mi lesz?"


Elég sokan esküsznek rá, hogy megszakítással nem lehet teherbe esni, ha jól csinálják, van aki évekig is ezt csinálta, és semmilyen becsúszott terhességről szó nincs.

Szóval a kérdezőnek nem lesz könnyű dolga. Főleg, ha mesterkedni kezd, hogy ne tudja időben kivenni, és a férjének leesik a tantusz.

Könnyebben lehet ebből válás, mint kisbaba.

2016. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
19%

#11 nekem már van egy referenciám, ha gondolod téged is szívesen megcsinállak, hogy megoldjam a problémád! :D

31/F

2016. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Tudta hogy én szeretnék.Ő is akart.Úgy tűnik már nem.
2016. szept. 17. 21:00
 17/38 A kérdező kommentje:
Lassan 34 leszek és cisztás is vagyok..lehet,hogy erről már lecsúsztam.
2016. szept. 17. 21:04
 18/38 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi, off leszek, mert a kérdéshet nem tudok hozzászólni, mivel 40 éves létemre soha nem szexeltem felelőtlenül.

Viszont: teherbe esni sunyiban valakitől, aki nem akarja, a világon az egyik legrohadtabb húzás!


Megosztanám veled egy kolléganőm törtènetét...

Úgy mint te, ő akart,a pasija nem. Ezért abbahagyta a gyógyszert, a csávó tudta nélkül. Baba, balhék, de megtartották.

2 év múlva a csaj akart még egyet, de a srác már nem bízott benne, csak gumival volt hajlandó. Hősnőnk képes volt a gumiból kiszívni a cuccot ès magába injektálni. 3 hónap alatt összejött neki, de a 18.hétig a család előtt is titkolta, hogy tuti ne legyen abortusz.

Nos, a srác imádja a 2 lányát, de maga mondja, hogy SOHA nem fog nem eszébe jutni ha rájuk néz, hogy át lett b*va. Gyűlöli a csajt, 3 éve bottal se piszkálja, ha lefekszenek a gyerekek szépen elmegy az épp aktuális puncihoz, nem is titkolja, hogy pokollá tegye a csaj életét a szemét dupla húzása miatt...


Sok sikert!

2016. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
78%

Azért lassan alakul a kép.

Nem bántásból, de lehet, hogy lecsúsztál, igen. 30 felett teherbe esni is nehezebb, de 35-ön túl már rohamosan csökkennek az esélyeid a babára. Főleg, ha még nőgyógyászati gondok is vannak. Lehet, hogy akkor is évekig kéne próbálkozni, ha élesben próbálkoztok.

Igaz, egy férfi élete végig tud gyereket nemzeni, de azért ahogy öregszik, nála is romlik a minőség.


Ha ilyen körülmények között a párod határozottan nemet mond a gyerekvállalásra, akkor nem tudsz mit tenni.


Még mindig azt mondom, hogy le kell ülni beszélni vele, hogy ha csak bizonytalan, akkor te vállalod akár egyedül is, de ki fogsz futni az időből, és ne áltasson hiú reményekkel. Nem vársz. Most mondja meg, hogy akar vagy nem akar.

Ha belemegy, akkor hajrá, és sok sikert!

Ha nem, akkor nincs más hátra, mint ezt elfogadni, vagy keresni egy olyan férfit, aki szintén akar gyereket.

2016. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
73%
Tenyleg a ferjed akarata ellenere akarsz gyereket?!
2016. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!