Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe megszakít...

Hogyan essek teherbe megszakítással?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 19:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
45%

Én is elítélem, ha valaki átveri a férjét és úgy lesz a gyerek... de azért itt nem arról van szó, hogy duplán védekeznek és a kérdező direkt elrontja. Ők eleve - mondjuk ki - NEM VÉDEKEZNEK. Ebben az esetben pedig elég álszent lenne a férj meglepődése egy terhesség esetén.


Ettől függetlenül azt javaslom, beszélgessetek róla, és ha nem egyezik a véleményetek akkor vagy törődj bele, vagy keress mást.

2016. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
80%

Véletlenül nem az a kérdező vagy, aki már tett fel kérdést, hogy van nagyobb gyereke a férjnek, régóta együtt vagytok, eddig azt mondta, hogy ha majd te akarsz, akkor belemegy, de most meggondolta magát?

Ha nem, akkor bocsi. Nyilván tudod a választ, hogy sehogy. De én ultimátumot adnék, ahogy itt írták, nem kéne egymás idejét húznotok tovább, még azért nem lehetetlen neked párt találni és babázni.

2016. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
47%
#26,28 vagyok! Nyilván nem biztatom, hogy átverje a férjét, csak azt írtam hogy megértem(sajnálom), hogy elkeseredettségében ez is eszébe jutott... Nekem is ua. a véleményem, hogy le kell ülni megbeszélni! Ha tényleg elzárkózik teljesen, de a kérdező mindenárom babát szeretne, keresni kell olyan férfit aki akar! De én továbbra is sajnálom, és ezért gusztustalannak, mint ahogy páran írják, nem tartom..
2016. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
59%

A megszakításos módszer nem védekezés, bár esély kicsi a terhességre. Ha megkérdezhetem, hány éves a férjed?

Nem tartom jó ötletnek, amit tervezel. Beszélgessetek a témáról, ismerd meg a félelmeit. Attól, hogy Te anya szeretnél lenni, a gyermekednek nem biztos hogy jó lesz apa nélkül felnőnie. És mint tudjuk, egy férfit még gyerekkel sem lehet megfogni.

2016. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
40 éves.Nem szívesen bízom a szerencsére meg a természetre,mert akkor talán sosem lesz belőle semmi.
2016. szept. 19. 17:34
 36/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem jön össze könnyen megszakítással minden esetben. Én 10 évet csináltam megszakítással, mondván nem baj ha becsúszik, egyik barátnőm 8 éve, másik barátnőm 5 évig megszakítással, majd gyereket akart és rendesen szexeltek, a gyerek a második hónapban összejött. A megszakitásos aktusokból senkinél nem lett terhesség. Szerintem akinek becsúszik így a gyerek, annak hamar becsúszik, valszeg a férfi nem tudja a megfelelő időben kihúzni. Ovulációt ne hagyd ki ha mindenképpen így akarod ezt csinálni, de lehet, hogy évtizedekig se jön így össze, plusz ha titokban csinálod ezt, akkor meddőségi vizsgálatokra sem tudtok menni, legalábbis a párod nem.
2016. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ebben mégis mi a 0%? a válaszom konkrét tapasztalat volt, nem lesz mindenki terhes megszakítás mellett, tudom, hogy van olyan is és hogy nem biztonságos, de én stabil kapcsolatban csináltam, ahol nem lett volna gond a gyerek. Nem gondolom, hogy az én dolgom megítélni, hogy a kérdező milyen mödön akar teherbe esni, csak felhívtam a figyelmét rá, hogy megszakítással egyáltaln nem biztos, hogy sikerülni fog.

Persze ha valaki itt kiakad, hogy az milyen gáz, hogy átveri a párját, az nyilván 100%, pedig köze nincs a kérdéshez.

Egyre gagyibb ez az oldal. Régebben itt a kérdésre válaszoltak az emberek és nem az értékrendjükröl magyaráztak.

2016. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi évekig megszakítással védekeztünk és nem lettem terhes. Viszont mikor eldöntöttük,hogy jöhet,első hónapban összejött. Szóval szerintem ha valaki ìgy lesz terhes ott nem lett időben megszakítva az aktus...
2016. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!