Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pasi nem vedekezik akkor...

Ha a pasi nem vedekezik akkor ő akar gyereket csak nem mondja ki?

Figyelt kérdés
8eve jarunk ossze en es a srac.mindketten 30felett vagyunk.es az utobbi idoben rengeteget beszelunk gyerek temakrol.mondtam is neki h en egyebkent szeretnek majd.mondta h o is.illetve mondtam neki tobbszor is mar h en nem szedhetek fogamzasgatlot.multkor epp megvolt nekem es mondtam h ha szeretne akkor a vegen nem kell megszakitania a dolgot.igy is lett.de most viszont nem volt meg ,en azt hittem kiveszi de nem.mikor egyebkent evekig kivette.o most akkor akar gyereket csak nem beszeljuk meg?
2016. szept. 21. 12:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

" t mert meselte regen h o minden bnojevel es novel nagyon figyelt a vedekezesre.es egyatalan nem egy felelotlen ember"


És hogy figyelt oda?? Gumit azt nem húzott,csak kirántja félúton?? Nagyon felelős pasi,tényleg,gratulálok hozzá! És neked is,hogy ennyi ésszel sikerült megélned a 30at!

2016. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Szó nincs itt arról, hogy gyereket szeretne, csupán dugopartnered a saját élvezetét helyezi előtérbe. 8 éve együtt vagytok, de "ez nincs kimondva" és együtt sem éltek, ergo nem tars, csak szexpartner, a megszakítás nem védekezés és ha együtt sem éltek, meg csak nem is komoly a kapcsolat
2016. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, jó. de ő hogy képzeli a gyerekvállalást?

Nálad lesz egy gyereke, néha megnézi, hogy milyen aranyos, te meg megoldod egyedül?

Vagy gondolod, hogy ha teherbe vág, akkor majd hirtelen megvilágosodik, hogy veled akar élni?


Akkor mi lesz, ha ez így szépen be is jön, aztán fél év együttélés után kibukik, hogy képtelenek vagytok 5 percnél többet kibírni tovább egy fedél alatt?


Annyi eszed legyen, hogy veszel egy csomag gumit, és célzatosan kiteszed az ágy mellé, mikor legközelebb jön.


Ha meg tényleg akarsz gyereket, mármint úgy általában, még ebben az életben, akkor tisztázd a pasival, hogy most akkor mifasz van, mert csak húzzátok egymás idejét. Neki kényelmes, hogy semmi meló, semmi felelősség, és van rendszeres szex, de te nem leszel már fiatalabb. Még el lehet így bohóckodni pár évig, aztán mire észbe kapsz, már akkor se jön össze a gyerek, ha akarod.

Tudom, miről beszélek, kétszer estem teherbe huszonévesen elsőre, mikor akartuk. Most 34 évesen szerettünk volna harmadikat, és két vetélés és egy hormonkezelés ébresztett rá, hogy bizony valami rettentően megváltozott, hiába érzem magam 20 évesnek.

2016. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy akar gyereket, csak élvezi a helyzetet h te hagyod h ne vegye ki, és még örülsz is neki és azzal áltatod magad h ez azért van mert gyereket akar. Pedig dehogy, csak élvezi a kötetlen szexet.

Mért nem szedsz fogamzásgátló tablettát? Te szülnél egy ilyen szexpartnernek gyereket? A pasit nyilván nem érdekli h terhes leszel-e vagy sem, biztos azt gondolja h az úgyis a te bajod.

2016. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nem hinnem h az evek alatt ennyire felreismertem volna.en a vilagon mindent elmondtam neki mindig oszinten .a csaladomrol a kapcsolataimrol.mindig mindenben szamithattam ra.en nem tudom elkepzelni h ennyire onzo lenne.tudom h vannak ilyen pasik.de en bizom benne.mindig mellettem volt ha kellett akar ejjel 2kor is.
2016. szept. 21. 14:03
 16/38 A kérdező kommentje:
Amugy azert nem szedek mert voltak hormon gondjaim a tabletta miatt anno es felek h megint plusz hormont kellene szednem
2016. szept. 21. 14:04
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire őszinte, bizalmas és erős alapokon áll a kapcsolatotok, akkor miért nem éltek együtt úgy mint egy normális pár és beszélitek meg ezeket a kérdéseket?
2016. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább èlvezi óvszer nèlkül. Ne legyel naìv
2016. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy a fenében lehet 8 éven keresztül csak "összejárni", hogy nem vagytok egy pár?

30 fölött már nem illik ilyen gyerekesnek lenni. Én is 30 fölött vagyok, nem vettem még el a barátnőmet, de 1 év után összeköltöztünk és ha becsúszna egy baba, át kéne szervezni pár dolgot, de örömmel fogadnánk.

8 éven keresztül megszakítással védekeztetek? Akkor vagy nagyon ritkán csináljátok, vagy valamelyik fél meddő, mert hogy 8 év alatt ne lett volna legalább egy "hoppá", na az szinte kizárt!

Szóval ha 8 év után össze se költöztök, az sincs kimondva, hogy egy pár lennétek és a gyereket se tudjátok megbeszélni, akkor az nem egy érett kapcsolat és csak az esetleg megfogant gyereket fogom sajnálni...

A csávó meg szimplán felelőtlen, mert jó eséllyel tojik rá, ha terhes leszel, csak múltkor felbátorítottad, hogy nem kell, hogy abba hagyja a legjobb résznél és most él az engedéllyel.

Nőjetek fel!

2016. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%

"de en bizom benne.mindig mellettem volt ha kellett akar ejjel 2kor is."


De amugy nem mondjatok ki (azaz o nem mondja ki) hogy egyutt vagytok. Mivan?


csak nehogy az legyen a kovetkezo csavar a sztoriban hogy valojaban nos, te pedig a szereto vagy.

2016. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!