Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pasi nem vedekezik akkor...

Ha a pasi nem vedekezik akkor ő akar gyereket csak nem mondja ki?

Figyelt kérdés
8eve jarunk ossze en es a srac.mindketten 30felett vagyunk.es az utobbi idoben rengeteget beszelunk gyerek temakrol.mondtam is neki h en egyebkent szeretnek majd.mondta h o is.illetve mondtam neki tobbszor is mar h en nem szedhetek fogamzasgatlot.multkor epp megvolt nekem es mondtam h ha szeretne akkor a vegen nem kell megszakitania a dolgot.igy is lett.de most viszont nem volt meg ,en azt hittem kiveszi de nem.mikor egyebkent evekig kivette.o most akkor akar gyereket csak nem beszeljuk meg?
2016. szept. 21. 12:29
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem nos.nincs senkije ahogy nekem sincs.volt neki egy bnoje de amikor mar rosszban voltak akkor ujra egyutt voltunk.ra egy honapra mentek szet vegleg.
2016. szept. 21. 14:39
 22/38 A kérdező kommentje:
En felek is kimondani.a kimondassal egyutt jar az is h esetleg valamikor vege lehet a dolognak.es o mar az eletem resze.en ezert felek kimondani..o nem tudom miert.
2016. szept. 21. 14:41
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
19# ez azert butasag mi 6evig megszakitassal vedekeztunk. Amikor èlesben kezdtunk neki, hatodik honapban jott a baba.. csak jól kell csinálni
2016. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
:-) ha.még azon is összeszrjátok magatokat,hogy kijelentsétek, együtt vagytok,akkor nem kéne a kefélésnél(szigorúan védekezéssel) többet vállalni!
2016. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az egész nagyon szánalmas. De ha ez neked jó h egy ilyen szexkapcsolatba szülsz gyereket, akkor hajrá, ne védekezz! De arra számíts h egyedül fogod felnevelni a gyereket, a pasi meg max néha meglátogat ha szexelni van kedve. Persze olyankor kiöntheted neki a bánatod, de utána megy haza szépen a saját életét élni.
2016. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked, hogy de, azért nem vette ki, mert felelőtlen. Volt egy szexpartnerem, nem beszéltünk róla hogy én szedek gyógyszert, hát nem is vette ki a fickó. Aztán ha nem szedtem volna, mi lett volna? Mentem volna abortuszra, az, mert pont nem érdekelte az egész. Különbség hogy engem sem érdekel, azonkívül, hogy ne essek teherbe. Te meg bemeséled magadnak, atyaég, én ezt nehezen hiszem el. Egyedülálló anya akarsz lenni? Meg egy hónapja mentek szét az előző csajával vagy mivan???? Úristen de felidegesítenek az ilyenek....
2016. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
De ot mindig erdekelte.mindig figyelt.ahogy az exenel is figyelt.ha eddig evekig figyelt akkor miert most kezde el felelotlen lenni?
2016. szept. 21. 17:53
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Figyelt...:-D

De gumit azt nem húzott!

Hát,b+! Ha ilyen hülye vagy,akkor veresd csak tele magad,engem aztán nem érdekel!

2016. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy figyelt az exeivel? Tán ott voltál? Messziről jött ember....

Attól, hogy nem mondasz ki valamit, még nem szűnik meg létezni. Amíg nem nőttetek fel, ne akarjatok gyereket.

2016. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
15 eves esszel gondolkodsz.
2016. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!