Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pasi nem vedekezik akkor...

Ha a pasi nem vedekezik akkor ő akar gyereket csak nem mondja ki?

Figyelt kérdés
8eve jarunk ossze en es a srac.mindketten 30felett vagyunk.es az utobbi idoben rengeteget beszelunk gyerek temakrol.mondtam is neki h en egyebkent szeretnek majd.mondta h o is.illetve mondtam neki tobbszor is mar h en nem szedhetek fogamzasgatlot.multkor epp megvolt nekem es mondtam h ha szeretne akkor a vegen nem kell megszakitania a dolgot.igy is lett.de most viszont nem volt meg ,en azt hittem kiveszi de nem.mikor egyebkent evekig kivette.o most akkor akar gyereket csak nem beszeljuk meg?
2016. szept. 21. 12:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Most már azért nem figyel mert téged nem zavar h nem veszi ki. Ha szólnál neki biztos kivenné!

Gyereket akarsz ilyen kapcsolatba?

Ajánld fel neki h legyetek együtt hivatalosan is, ez így most olyan mint egy nyílt kapcsolat, nincs kötöttség.

Vagy keress egy olyan pasit aki tényleg szeret, figyel rád és fel is mer vállalni.

2016. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Az is lehet h csak elsiklott a kommunikacio.mivel en azt mondtam neki h akkor lehet mikor megvan.o meg felre ertette..csak azt nem tudom h akkor elotte miert nem kerdezte meg h szedek e valamit.de hat az se lehet mivel konkretan emlekszem h mondtam neki h nem szedek semmit mar 5eve
2016. szept. 22. 09:04
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a farka után megy,nem is figyel...csak annyi ragadt meg neki,hogy televerhet!
2016. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasan éretlenek vagytok. A kommunikáció pedig nem elsiklott, hanem nincs is.
2016. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ébredj már fel! Ez a pasi nem akar gyereket hanem simán csak szexelni akar anélkül h kivenné, hiszen még együtt sem vagytok. Ha akarja más nőket is kurogathat közben és te nem szólnál semmit nem? Lehet azt hiszi szedsz fog.gátlót, mivel azt mondtad nem kell kivennie, biztos nem emlékszik mit mondtál régebben.

(azt már meg sem merem kérdezni h ti akkor is szexeltek amikor neked meg van???)

2016. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Nincs amugy mas nokkel egyutt mert en még a kolleganojere is feltekeny vagyok.amugy is beszamol rola h kivel beszel mit stb..nem fekszik le massal ez 1000%...
2016. szept. 22. 14:36
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira azért nem lennék ebben olyan biztos.


Nem kérdez rá, mert igazából nem érdekli, ha besikerül, akkor jön a duma, hogy azt hitte, szedsz valamit, elvégre meg sem beszéltetetek semmi konkrétat stb..a magyarázatok tárháza végtelen..... legyen eszed. És még ha sikerül is, szerinted ebbe a kapcsolatba KELL egy gyerek?

2016. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Költőnő? ***** válasza:
100%
Istenem 30 fölött ennyi ésszel szabadlábon xd
2016. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!