Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepersztő injekció után...

Tüszőrepersztő injekció után 6. nap méh szúrkálás mitől lehet? Beágyazódásnak korai, PÉnek késői, nem?

Figyelt kérdés
Légyszi ha vki érti ezt vagy tudj rá a választ, esetleg volt hasonló tapasztalata, írjon, mert a dokimat nem tudom elérni és kicsit aggódom, nehogy túlstimulálás legyen vagy vmi baj sport miatt vagy másért. Mostanábn kezdtem el edzeni, tegnap este is voltam és ott nem éreztem, h bármi fájna, és csak 1szer emeletem 15kgt, de ma du-ra eléggé szúrkál a méhem, középen, lent, mint mielőtt megjön, úgy érzem az egészet, h feszít, húzódik, görcsölget, csak kevésbé, mint mensikor, de kb ugyanúgy. Kicsit folyton pisilni is kell tőle, mintha vmi súly nyomnáa hólyagomat folyton (ez szokott lenni mensikor is). Ez ugye csüt éjjel, péntek délben voltunk együtt, ami alapján ez 4-5 dpo (ha stimmelt a szurihoz időzítés)ill mivel szerda este kaptam a szurit ez azutáni 6.nap. Namost akárhogy is számolom, beágyazódásig még nem nagyon juthattam el, még ha előbb repedt is a tüsző, ami lehet, mert szerda este már elég nagy volt 3 is 20mm fölött. Szóval ha nem beágyazódás miatt fáj, akkor mitől? mivel PCOs vok, kicsit majrézok a túlstimulálástól is, mert ez a sok kis ciszta mellett gyakoribb. (már volt 4 stimulált és tüszőrepesztett ciklusom korábban, amikor inszemet csináltak, de akkor másik szurit kaptam, akkor pregnylt, most meg ovitrellet - ezért nem tudom erre a hatóanyagra hogy reagál a szervezetem) Légyszi aki tud vmi okosat mondani, az írjon, mert a dokim nem érem el, és tudni kéne, h baj lehet-e vagy ez normális. KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 11. 15:33
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma szinte semmit nem éreztem, a melleimen kívül. De azok is csak oldalt fájnak. Teszt negativ. Vasárnapra nem várom! :)
2016. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Jó reggelt, hát képzeld nekem úgy néz ki eldőlt: hajnalra leesett a hőm majdnem fél fokot, 36,9-ről 36,5re, szóval ez már biztos mensi lesz. Igaz életem legfurábban induló mensije, de ez van. Tegnap és tegnap előtt egész nap úgy görcsöltem, h tényleg percenként szaladgltam megnézni nem jött e még és semmi. A cicim mostanra egyre jobban fáj, a görcsök gyengültek, mensi sehol, de ez a hő egyértelmű, sajnos... Szóval én kiszálltam. Ezek után az összes drukk a Tiéd, nagyon remélem, h sikerül és elmesélsz mindent, h milyen! Hajrá!!! (Lehet azért ma megtudok vmit a dokitól, h mi lehetett ez az egész, de sztem ő se tud erre sok okosat mondani) szép napot neked! És drukkolok!
2016. okt. 21. 07:34
 43/55 anonim ***** válasza:
Köszönöm a drukkot, de szerintem elteszem a következő beültetésre, ma is negativ a tesztem, szerintem már nekem se lesz most pozi. Én is drukkolok neked!!!! Itt megtaláljuk egymást, írj, mit mondott a doki! Én is írok majd, hogy alakult nalam.
2016. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
sztem ne add még föl, inkább hagyd pár napra a tesztelést és foglalkozz mással, aztán ha vas se jött meg, hétfő-kedd táján tesztelj és meglátod :) Vicces, nekem azóta se jött meg, sőt mintha teljesen elmúltak volna a tünetek, hasam már nem is érzem, csak a cicik fájnak, főleg oldalt. Szóval marad a várakozás.. Na folyt köv, ha többet tudunk. Drukkolok, amíg nem jön meg, mindig van remény, mindenkinek :)
2016. okt. 21. 12:16
 45/55 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem úgy néz ki eldőlt, bár továbbra se jött meg, de tuti az vár rám, mert reggelre visszaesett a hőm és hófehér a teszt is, amit nem is tudom minek csináltam még meg, csak, h bizti legyen teljesen? Pedig tegnap este elkezdtem komolyan reménykedni, miután olyan erős cicifájásom lett, mint még soha ill csak 1etlen egyszer, az egyik inszem után volt ilyen. Annyira nyilallt, fájt belül, kemény csomó volt benne, és a karom is alig bírtam felemelni, úgy hasogatott.. Mikor először éreztem ezt,akkor a zuhany alatt kiabáltam a fájdalomtól, ahogy a víz hozzáért. Lehet, h ez a progi szint zuhanással függ össze, mert akkor is akkor jelentkezett, mikor az leesett (akkor tutira ez volt, mert szedtem előtte progi pótlást és abbahagytam mielőtt ezt éreztem), szóval lehet, h nálam ez vmi fura tünet, ami jelzi, h az erős progeszteron termelés megszűnik - azaz meg fog jönni. Tegnap a doki azt mondta tuti volt peteérés és ki is szabadult, mert a 21cn-i progi szintem akár babát is jelezhetett. Hát úgy látszik hiába.. Annyira jó lett volna, ha most összejön, dehát úgy látszik tényleg jobb ha nem pörög rá ennyire az ember ideje korán.. Asszem következő ciklusban vmi nagyon komoly elterelő hadműveletet fogok kitalálni erre a 2 hetes várakozó időszara, nehogy megint így járjak, h figyelgetem a tüneteket, aztán jön a nagy pofára esés. Kemény, h mindenki ezt mondja és tudja is az ember, mégis mindig beleesik.. Ugye megírod majd Neked hogy alakul, olyan szuper lenne, ha 1 baba összejönne legalább ebből a sok reménykedésből :) Nagyon szorítok Neked!!! Jó 7végét!
2016. okt. 22. 08:13
 46/55 A kérdező kommentje:
ha vki ebből az esetből okulna, annak belinkelem ezt a cikket, amit a mensi előtti csonós fájó ciciről találtam (a léneg, h az ösztrogén túlsúly miatt van, ha jól értem, szóval jól gondoltam, h a progi termelés megszűnése okozhatja?) [link]
2016. okt. 22. 09:14
 47/55 anonim ***** válasza:
Hát hallod.... ikertüneteink vannak. 😂 Bár nekem már régebb óta fajnak a melleim, es főleg oldalt, meg alul, de még ma is fáj. Ez az egyetlen tünet maradt meg, és most ilyen enyhén mensis érzés, amit néha észre se veszek. Én is teszteltem, mert nem akarok következő hónapra tesztet hagyni, mert akkor megint megbolondulok... :) negativ lett. Most már 16. dpon vagyok, tuti nemsokára nekem is meg fog jönni. Lombik utan 14 napig kell szedni a progit, illetve ha hamarabb megjön, akkor addig, amíg megjön. Ma vagyok 12 nappal a beültetés utan, még nem jött meg... meglatjuk mikor jelentkezik. Sok sikert a következőhöz! És ne felejtsd el, hogy jobb nem figyelni a tüneteket, mert ha keresel, ugyis találsz! :)
2016. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Drukkolok azért még neked, elvileg még simán időben vagy, ráérsz vas vagy hétfőn reggel tesztelni, h tuti legyen az eredmény sztem. Magamnak meg drukkolok, h végre megjöjjön már, ha már így alakult, mert mostmár, h tudom, h mensi kell legyen, szeretnék mielőbb túllenni rajta, de sehogyse akar elkezdődni. Viszont cserébe a fejem úgy fáj egész nap, fájdalomcsillapító ellenére is, h az kárpótol a "hiányzó" mensi fájdalmakért :) hát most ez van, majd reméljük lesz jobb hírem is hamarosan :)
2016. okt. 22. 17:37
 49/55 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!!!! Írj majd!
2016. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Hát én kiszálltam.. Tegnap este megjött, és kivételesen úgy döntöttem nem fogok otthon keseregni, hanem egy nagy bulizással sirattam el ezt a ciklust, mert ki kellett vhogy ereszteni a sok feszkót, ami összegyűlt,a nagy reménykedés alatt. most kicsit másnaposan, de újult bizakodoással tekintek az új ciklus elébe..hát ez van. Veled mizu? Teszteltél újra? Írd meg majd légyszi mi van veled és várom a híreket, felőled és sok sikert kivánok!
2016. okt. 23. 13:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!