Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepersztő injekció után...

Tüszőrepersztő injekció után 6. nap méh szúrkálás mitől lehet? Beágyazódásnak korai, PÉnek késői, nem?

Figyelt kérdés
Légyszi ha vki érti ezt vagy tudj rá a választ, esetleg volt hasonló tapasztalata, írjon, mert a dokimat nem tudom elérni és kicsit aggódom, nehogy túlstimulálás legyen vagy vmi baj sport miatt vagy másért. Mostanábn kezdtem el edzeni, tegnap este is voltam és ott nem éreztem, h bármi fájna, és csak 1szer emeletem 15kgt, de ma du-ra eléggé szúrkál a méhem, középen, lent, mint mielőtt megjön, úgy érzem az egészet, h feszít, húzódik, görcsölget, csak kevésbé, mint mensikor, de kb ugyanúgy. Kicsit folyton pisilni is kell tőle, mintha vmi súly nyomnáa hólyagomat folyton (ez szokott lenni mensikor is). Ez ugye csüt éjjel, péntek délben voltunk együtt, ami alapján ez 4-5 dpo (ha stimmelt a szurihoz időzítés)ill mivel szerda este kaptam a szurit ez azutáni 6.nap. Namost akárhogy is számolom, beágyazódásig még nem nagyon juthattam el, még ha előbb repedt is a tüsző, ami lehet, mert szerda este már elég nagy volt 3 is 20mm fölött. Szóval ha nem beágyazódás miatt fáj, akkor mitől? mivel PCOs vok, kicsit majrézok a túlstimulálástól is, mert ez a sok kis ciszta mellett gyakoribb. (már volt 4 stimulált és tüszőrepesztett ciklusom korábban, amikor inszemet csináltak, de akkor másik szurit kaptam, akkor pregnylt, most meg ovitrellet - ezért nem tudom erre a hatóanyagra hogy reagál a szervezetem) Légyszi aki tud vmi okosat mondani, az írjon, mert a dokim nem érem el, és tudni kéne, h baj lehet-e vagy ez normális. KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 11. 15:33
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Kaptam tüszőrepesztőt, Pregnyl-t, mult kedden. Az nekem már kiürült, tegnap csináltam egy hcg-t, és negativ lett teljesen. De már annyi negativ tesztet láttam, lehet, hogy nem is fogok tesztelni 24-e előtt.
2016. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
szia, ok, ne haragudj, nem tudom olyan kelekótya vok, gondoltam, h te vagy, de nem voltam benne biztos, mintha 2en írtak volne vissza először, de ezek szt az is te voltál, bocsi!!! ja igen a folyást is mondtad, h nem tudod az utro miatt, valóbn. És te érzel vmit ciciben, mert én ott semmit. viszont asszem most elalszom tényleg, egyszerűen nem bírok ébren maradni.. Meg képzeld a világhülyesége tudom, de az ember ilynkor csinál ilyeneket, szóval bevallom csináltam egy lh tesztet du, mert az volt itthon és halvány 2 csíkos, persze ez így aztán tényleg semmit nem jelent, de azért megnézem mostmár holnap is, mert ha viszont erősödik, az azért már jelenthet vmit.. ja és folyton pisilni kell érzésem van, és megint görcsizget lent, igaz nem olyan durván mint tegnap. Hát én már nem tudom nem beleélni magam, de azért még iygekszem vhogy lerángatni magam a valóság talajára, de furán vok agyilag nagyon. (nem a szokásos beleélem magam érzés csak, hanem olyan elvarázsoltság szerű, nem tudom jobban leírni, úgy kóválygok csak napok óta, minden olyan elmosódó)
2016. okt. 15. 19:03
 23/55 anonim ***** válasza:
Igen, olyan nekem is. Kóválygok csak :) A mellek nekem minden hónapban fájnak, ovu utan 7. nap körül kezd el fájni, egészen mensiig. Most is fáj, de erre nem adok, mert az utro miatt is lehet.
2016. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
hát képzeld én azóta elaludtam miután írtam neked és most keltett a férjem, de közben kicsit megfázás is kerülget, fájogat a torkom, köhécselek, uh lehetséges, h attól vagyok ilyen levert, erőtlen. (a hasam aljában most csak inkább csipkedést érzek, nem folyamatosan) Vicces, h ennyire nem tudok kiigazodni magamon, h mi miért történik a testemben, mindenesetre az tuti, h pihenésre van szüksége, akármi is az oka, uh megadom neki :) Mindenképp írj, ha van fejlemény, ha gondolod privátban is, mert eléggé 4szemközti lett ez a beszélgetés így is, úgyis, minden jel arra mutat, h csak minket érdekelnek a problémáink :D szép estét neked, megyek visszafekszem, mert képtelen vok ébren maradni.
2016. okt. 15. 20:50
 25/55 A kérdező kommentje:
jó reggelt :) mi őjság? hogy érzed magad? Nekem kb elmúlt a hasfájás, ill ha ülök akkor érzem kicsit, a hőm reggel 37 volt (eddig nem mértem mondjuk, csak kiváncsiságból megnéztem most, legalább annyit tudok ez alapján, h nem feltűnően kevés, ez is vmi). Továbbra is olyan fáradt és bágyatag vagyok, hogy felébredni is alig bírok, de lehetséges, h ez a bennem bújkáló megfázás miatt van. Cicikben továbbra sem érzek sajnos semmit, néha a derekam érzem csak, de nem vészes. Du megyek sétálni a jó levegőre, remélem az kitisztítja majd a fejem kicsit, mert kezdek már teljesen bedilizni, h nem tudok egyszerűen másra gondolni, mint hogy mi történhet most odabenn...
2016. okt. 16. 11:42
 26/55 anonim ***** válasza:
Szia! En ma nagyon ügyes voltam, nem teszteltem. Mellem fáj nagyon, puffadok, és néha nagyon tudok fázni. De mindenre van magyarázat, a progeszterontol fáj a mellem, a puffadás minden ovu után szokott lenni, és a fázás, hidegrázás meg lehet a hidegtől is. Nem merem beleélni magam, de persze reménykedek! Drukkolok továbbra is!
2016. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Jaj de jó neked, remélem összejön! Hát én sajnos már teljesen elvesztettem a reményt, mert annyira nem érzek már semmit, hogy szerintem ez azt jelenti, ha volt is vmi, már elmúlt.. Egyáltalán nincs változás a cicikben, pedig mensi előtt is fájni szoktak és mindenki azt mondja terhesen az csak még fokozottabb, nekem meg annyira semmi, h már abban is elbizonytalanodtam, volt-e egyáltalán pé-em, h ennyire nem érzem a cicikben a fájást, se semmit. (ált oldalt szokott nagyon fájni, meg feszül, és a saját súlya is húzza). Hőemelkedésem még mindig van mondjuk, igaz azt is hamarabb mértem, mint rendesen (még hajnalban, mert felébredtem, h pisilni kell) és akkor csak 36,8volt, tegnap meg még 37 (de az 2 órával később, reggel). Szóval nem tudom mit gondoljak, de kezdem elveszíteni a reményt.. mindenképp írj, h neked hogy alakul, nagyon remélem, h jól :) mikorra nem várod? nekem holnaptól-péntekig esedékes (25-28cn) ha meg akar jönni... de most semmit nem érzek, se pro se kontra.
2016. okt. 17. 11:22
 28/55 anonim ***** válasza:

Én kb csütörtökre nem várom, de a progeszteron miatt késhet is, szóval nagyjából vasárnap-hétfőn fog megjönni, ha nem sikerült. A melleim fájnak még, de a szurkákat már egyáltalán nem érzem. Azért reménykedem nagyon, hogy sikerült...


Az, hogy most nem fáj a melled, simán lehet jó jel is! Nem mindenkinek fáj, lehet, hogy majd csak később kezd el fájni. Nem vagyunk egyformák! Drukkolok továbbra is!

2016. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
hm, hát én már totál nem tudom mit gondoljak. Egyik pillanatban tejlesen elkeseredem, h megint nem sikerült biztos csak hülyítem magam, aztán feléled bennem a remény, h ez a ciklus vmiért más mint az eddigiek, és most tényleg megtörténhet.. Az a baj, h annyira megváltozott tudatállapotban vagyok, h nem tudok koncentrálni semmire és nem is érdekel nagyon semmi, csak az, h van-e baba. közben meg csomó hülyeséget csinálok, pl most fejeltem le az ajtót, meg ilyen hasonló idióta megmozdulások.. (mondjuk mensi előtt is jellemző, h mindent elejtek meg ilyesmik) hát mit mondjak, várom már a napját, mikor egy pozitív tsezt elfeledteti velem az összes izgalmat, várakozást..
2016. okt. 17. 16:44
 30/55 anonim ***** válasza:
Hogy vagy ma? Nekem fáj egesz nap az alhasam. Húzódik. És a jobb oldalon faj a legjobban. Tesztem negativ. :(
2016. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!