Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepersztő injekció után...

Tüszőrepersztő injekció után 6. nap méh szúrkálás mitől lehet? Beágyazódásnak korai, PÉnek késői, nem?

Figyelt kérdés
Légyszi ha vki érti ezt vagy tudj rá a választ, esetleg volt hasonló tapasztalata, írjon, mert a dokimat nem tudom elérni és kicsit aggódom, nehogy túlstimulálás legyen vagy vmi baj sport miatt vagy másért. Mostanábn kezdtem el edzeni, tegnap este is voltam és ott nem éreztem, h bármi fájna, és csak 1szer emeletem 15kgt, de ma du-ra eléggé szúrkál a méhem, középen, lent, mint mielőtt megjön, úgy érzem az egészet, h feszít, húzódik, görcsölget, csak kevésbé, mint mensikor, de kb ugyanúgy. Kicsit folyton pisilni is kell tőle, mintha vmi súly nyomnáa hólyagomat folyton (ez szokott lenni mensikor is). Ez ugye csüt éjjel, péntek délben voltunk együtt, ami alapján ez 4-5 dpo (ha stimmelt a szurihoz időzítés)ill mivel szerda este kaptam a szurit ez azutáni 6.nap. Namost akárhogy is számolom, beágyazódásig még nem nagyon juthattam el, még ha előbb repedt is a tüsző, ami lehet, mert szerda este már elég nagy volt 3 is 20mm fölött. Szóval ha nem beágyazódás miatt fáj, akkor mitől? mivel PCOs vok, kicsit majrézok a túlstimulálástól is, mert ez a sok kis ciszta mellett gyakoribb. (már volt 4 stimulált és tüszőrepesztett ciklusom korábban, amikor inszemet csináltak, de akkor másik szurit kaptam, akkor pregnylt, most meg ovitrellet - ezért nem tudom erre a hatóanyagra hogy reagál a szervezetem) Légyszi aki tud vmi okosat mondani, az írjon, mert a dokim nem érem el, és tudni kéne, h baj lehet-e vagy ez normális. KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 11. 15:33
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Szia! Nem jött meg, de a teszt full negativ. Nagyon mensis érzésem van, amitol nagyon feszült is vagyok, a melleim is fájnak még, idegőrlő... kiváncsi vagyok mi lesz ebből! Írok majd, hogy alakul!


Nektek továbbra is drukkolok! Ne add fel!

2016. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
hű, hát izgi, és nem kell visszamenned a dokihoz aki a beültetést csinálta? hova jártok? Hányadik alkalom ez? (azért érdekel, mert elvileg fbr-márc körül kell sorra kerüljek a lombik várólistán és akkor mi is belevágunk, ha addig nem jön össze, bár sztem talán van esélyünk természetes úton is, most épp a Gyuri bácsi teáit akarjuk elkezdeni, és még az endokrinológussal van némi rendbetenni valónk, de különben ha csak az endometriózisom nem kavar be nagyon, már nincs más akadály előttünk, persze a lombik azért biztosabb, csak ha lehet én inkább kihagynám, de nyilván nem fogom, ha addig nem jön össze. Szóval mesélj majd, ha lesz kedved erről is, érdekel nagyon ! És főleg arról, h hogy alakul a ciklusod, mostmár tényleg kezd izgi lenni nagyon. Azért sztem nehogy abbahagyd a progit, amíg az orvosod meg nem erősíti, h nincs baba, nehogy amiatt ne maradjon meg, h hirtelen hormon elvonás.. Ki tudja, talán ott van, csak lassabban indul be a HCG termelésed, bár mostmár sztem vszűbb, h mensi lesz, ha még mindig tök negatív a teszt, de pár napig még azért reménykedhetsz, ha nem jön meg. Drukkolok, hátha!!! Írj majd, ha gpndolod priviben is jó :)
2016. okt. 23. 22:24
 53/55 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jött meg, de ma elmegyek vérvételre, mert a teszt még most is negativ. Delutan irok!
2016. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jött meg... :) ma már elmentem tényleg vérvételre, eddig halogattam csak. Holnap lesz eredmény. 6 napja késik, és a teszt negativ. Holnap kiderül, van-e hcg.
2016. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Nincs hcg... ennyi volt....
2016. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!