Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepersztő injekció után...

Tüszőrepersztő injekció után 6. nap méh szúrkálás mitől lehet? Beágyazódásnak korai, PÉnek késői, nem?

Figyelt kérdés
Légyszi ha vki érti ezt vagy tudj rá a választ, esetleg volt hasonló tapasztalata, írjon, mert a dokimat nem tudom elérni és kicsit aggódom, nehogy túlstimulálás legyen vagy vmi baj sport miatt vagy másért. Mostanábn kezdtem el edzeni, tegnap este is voltam és ott nem éreztem, h bármi fájna, és csak 1szer emeletem 15kgt, de ma du-ra eléggé szúrkál a méhem, középen, lent, mint mielőtt megjön, úgy érzem az egészet, h feszít, húzódik, görcsölget, csak kevésbé, mint mensikor, de kb ugyanúgy. Kicsit folyton pisilni is kell tőle, mintha vmi súly nyomnáa hólyagomat folyton (ez szokott lenni mensikor is). Ez ugye csüt éjjel, péntek délben voltunk együtt, ami alapján ez 4-5 dpo (ha stimmelt a szurihoz időzítés)ill mivel szerda este kaptam a szurit ez azutáni 6.nap. Namost akárhogy is számolom, beágyazódásig még nem nagyon juthattam el, még ha előbb repedt is a tüsző, ami lehet, mert szerda este már elég nagy volt 3 is 20mm fölött. Szóval ha nem beágyazódás miatt fáj, akkor mitől? mivel PCOs vok, kicsit majrézok a túlstimulálástól is, mert ez a sok kis ciszta mellett gyakoribb. (már volt 4 stimulált és tüszőrepesztett ciklusom korábban, amikor inszemet csináltak, de akkor másik szurit kaptam, akkor pregnylt, most meg ovitrellet - ezért nem tudom erre a hatóanyagra hogy reagál a szervezetem) Légyszi aki tud vmi okosat mondani, az írjon, mert a dokim nem érem el, és tudni kéne, h baj lehet-e vagy ez normális. KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 11. 15:33
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Szia, hát ma elvagyok, semmi extra, nekem is fájdogál néha a méhecském, van mikor úgy vagy annyira, h totál azt hiszem a következő pillanatban megjön, de eddig hál'istennek semmi.. kicsit a cicik kezdenek már érzékenyek lenni, de nem vészes, sokkal rosszabb szokott lenni. Teganp du-este voltam totál kiborulva, bömböltem, röhögtem minden átmenet és előjel nélkül felváltva, de főleg a zokogás vett erőm rajtam, nem mintha szomorú vagy depis lettem volna, csak hüleségeken elbőgtem magam, de mint akinek elmentek otthonról, nem bírtam abbahagyni. Na az mondjuk érdekes volt...Írtam is ki erről új kérdést, mert ez annyira meglepő és fura volt nekem. De a válaszokból is az derül ki, amit sejtettem, h sajnos ez uolyan eldönthetetlen tünet, mint az összes többi, éppúgy jelezhet mensit, mint babát.. Szóval akárhogy is, marad a türelem, ami most egész jól megvan. Tesztem szerencsére nincs itthon és nem is kapkodok venni, mert az nekem eddig mindig rosszat jelentett. Inkább várok, elvégre péntekig még időben vaok...
2016. okt. 18. 18:27
 32/55 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, h nagyon drukkolok Neked is, és midenképpen írj, ha van bármi news, ha csinálsz újra tesztet vagy akármi! (amúgy a hőd jó? nekem most az is egész jól tartja magát, ma is 36,9volt, nálam az rekord, ritkán megy 36,7fölé, mondjuk sztem nekem sok ciklusban nincs rendes ovu, szóval legalább most az tuti megvolt :)
2016. okt. 18. 18:32
 33/55 anonim ***** válasza:

Nem mérek hőt reggel, 1 évig mértem, belefáradtam. Most megnéztem, 37,4 szájban, de ez ilyenkor nem jelent semmit.

Amugy ez igaz, ilyenkor minden tunet lehet mensi vagy baba tunet is! Ne is vegyél tesztet, mert én is csak kombinalok, hogy tuti korai volt, azert lett negativ. Ki fog derülni ugyis! Továbbra is drukkolok neked is! Nekem még mindig megvan a petefészek fajdalom, es egesz nap a méh feszülés. Meglatjuk!

2016. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
hát, elvileg a du-i hő tényleg nem számít, mondjuk ha du nagyon kevés, az azért infó, de erről nincs szó nálad. Nekem ma reggel is 36,9 volt, mintha karót nyelt volna a hőm. De egyéb tünetek kb semmi, már a hasam alját se igazán érzem (néha cask), a cicik kicsit érzékenyednek, de nem nőttek látványosan, nem lett sötétebb se, stb. Hát 26cn, meglátjuk hogy megy tovább a történet. Teszteltél ma is? Neked mit mondott a doki, hányadik cn lesz bizti? vagy fognak vért venni? hányadik beültetés? Drukkolok ám, írj, h miket érzel, mik vannak veled! Hajrá!
2016. okt. 19. 09:07
 35/55 A kérdező kommentje:
Még annyit muszáj vok írni, h vmiért úgy érzem, nálam ez már eldőlt, csak még nem tudom mi a végeredmény. Furcsa nyugalom szállt meg már tulképp tegnap óta, h úgyse tehetek már semmit, illetve, h megy minden a maga útján és hamarosan eredményhirdetés.. Nálam ez persze eddig mindig a mensit jelentette, de most csak abban vok biztos, h már eldőlt. Mintha vmi csipkerózsika álomból ébredtem volna fel, újra aktív(abb) vok, és tudok egész normálisan létezni az emberek közt, sokat eszembe jut, főleg mikor fájogat a hasam vagy érzem, h vmi szivárog (eddig mindig csak kevés fehéres krémes folyás volt mininális), mert akkor mindig szaladok megnézni megjött-e, de különben elég jól elvagyok már. Neked hogy telnek a napjaid? elfoglalt vagy? sokat gondolsz rá? miket érzel, írj légyszi nagyon érekel mi van veled, hogy alakul! További szép napot!
2016. okt. 19. 12:40
 36/55 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanezt erzem, mint te! Totál nyugodt vagyok, és pont ugyanúgy, azt erzem, hogy már eldőlt. Nálam a tegnapi petefészek fajdalom elmult, néha van egy kis mensis erzes. Teszt ma is negativ, biztatnak a barátnőim, hogy lehet még pozi, meglátjuk! De pont ma döntöttem el, hogy nem agyalok rajta többet, majd meglatjuk, hogy alakul. Drukkolok!!!
2016. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
:) okés, azért mindenképpen írd majd meg ha van bármi változás, fejlemény, örömhír vagy akármi!! Én is jelentkezem, ha van miről beszámolni..
2016. okt. 19. 22:22
 38/55 anonim ***** válasza:
Rendben! Irni fogok, ugyis mindig van valami. :) te is írj majd, hogy vagy, mit érzel...
2016. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Hű hat nekem eleg fura mert este lefekvéskor ugy begocsoltm h alig bírtam elaludni,de nem jött meg.aztan reggel megint,de meg mindig semmi. A hom is maradt fenn..kozben meg tok faj.nem ertem en ezt,lehet h csak vmiert ilyen nehezen jön most meg?na majd irok mi alakul
2016. okt. 20. 09:27
 40/55 A kérdező kommentje:
eléggé fájogat nekem elég nap, már kezdek megőrülni, h 2percenként szaladgálok megnézni megjött-e, de eddig semmi, egy halovány maszat se, csak törlésnél kevés fehéres szokott lenni, azt érezhetem pici nedvességnek. Te hogy érzed magad? Ja meg mostmár a cicik is elég kellemetlenül érződnek, bár nem lettek óriásiak, kb normál max kicsit nőttek vagy kikerekedtek, de nem vész. Veled mizu? hogy vagy? miket érzel? holnap megyek dokihoz már nagyon várom, h miket mond majd (első lombikos megbeszélés)
2016. okt. 20. 17:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!