Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepersztő injekció után...

Tüszőrepersztő injekció után 6. nap méh szúrkálás mitől lehet? Beágyazódásnak korai, PÉnek késői, nem?

Figyelt kérdés
Légyszi ha vki érti ezt vagy tudj rá a választ, esetleg volt hasonló tapasztalata, írjon, mert a dokimat nem tudom elérni és kicsit aggódom, nehogy túlstimulálás legyen vagy vmi baj sport miatt vagy másért. Mostanábn kezdtem el edzeni, tegnap este is voltam és ott nem éreztem, h bármi fájna, és csak 1szer emeletem 15kgt, de ma du-ra eléggé szúrkál a méhem, középen, lent, mint mielőtt megjön, úgy érzem az egészet, h feszít, húzódik, görcsölget, csak kevésbé, mint mensikor, de kb ugyanúgy. Kicsit folyton pisilni is kell tőle, mintha vmi súly nyomnáa hólyagomat folyton (ez szokott lenni mensikor is). Ez ugye csüt éjjel, péntek délben voltunk együtt, ami alapján ez 4-5 dpo (ha stimmelt a szurihoz időzítés)ill mivel szerda este kaptam a szurit ez azutáni 6.nap. Namost akárhogy is számolom, beágyazódásig még nem nagyon juthattam el, még ha előbb repedt is a tüsző, ami lehet, mert szerda este már elég nagy volt 3 is 20mm fölött. Szóval ha nem beágyazódás miatt fáj, akkor mitől? mivel PCOs vok, kicsit majrézok a túlstimulálástól is, mert ez a sok kis ciszta mellett gyakoribb. (már volt 4 stimulált és tüszőrepesztett ciklusom korábban, amikor inszemet csináltak, de akkor másik szurit kaptam, akkor pregnylt, most meg ovitrellet - ezért nem tudom erre a hatóanyagra hogy reagál a szervezetem) Légyszi aki tud vmi okosat mondani, az írjon, mert a dokim nem érem el, és tudni kéne, h baj lehet-e vagy ez normális. KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 11. 15:33
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Szia! En most vagyok 4. nap a beültetés után, és egy 4 napos fagyi babát kaptam. Ma kb 8. dponak számít. Tegnap éreztem szurkákat, meg volt egy kis halvány barnás nyálkás valami a papíron, én ezt azonnal beágyazódási vérzésnek vettem, csakhogy pozitívan álljak hozzá. Ezen kívül hányingerem van 2 napja, de ez inkább az idegesség miatt :) meg tegnap-tegnapelőtt, meg néha ma is enyhén olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, vagy inkább mintha enyhén feszülne a méhem, nem is tudom, hogy mondjam. Meg a melleim fájnak oldalt, de az a progeszterin miatt van. Drukkolok! Te mit érzel? Írj, ha tudsz! nagyon drukkolok!!!
2016. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon izgi lehet, ezt a lombikos érzést (még) el se tudom képzelni, akkor te már azért előttem jársz, legalábbis nektek már a megtermékenyülés a bejutás tuti megtörtént.. én nem szedek most progi pótlást, uh a mellem nem is érzem, csak a méhecském fáj folyton, ma erősebben, du óta már inkább görcsöl, tényleg mint mensi előtt. Meg olyan érzés tőle, mintha pisilni kéne. Szóval a mintha érzések napját élem, mintha megjönnne, mintha bepisilnék, mintha történne odalent vmi... És ahogy megsimogattam a hasam alját, h megnyugtassam, mert eléggé nem hagyja abba ezeket, éreztem, h mintha be lenne keményedve a méhem (mint mensi előtti napon szokott)ilyen kis dombocska van ott.. nem is tudom fáradtságot érzek még, majd elalszom egész du, most is, de korábban is keltünk a vérvétel miatt. Te hogy vagy? Miket érzel?
2016. okt. 14. 22:33
 13/55 anonim ***** válasza:
Szia! Én azóta is ugyanazt érzem, enyhe nyomás-szerűség a méhemnèl, mellek továbbra is fájnak, és fáradt is vagyok, néha hányinger, de ezek mind korán lennének ahhoz, hogy a terhességtől legyen. Ja, es a meg fog jönni érzés is megvan. Továbbra is drukkolok mindkettőnknek! 😀
2016. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
szia, hát nekem mára sajnos(?) teljesen elmúlt a mindjárt megjön érzés, tegnap egész du este görcsöltem, de nem volt se barnázás, se vérezgetés, se semmi más beágyazódásra utaló jel, aztán éjszaka feltűnően rosszakat álmodtam, és reggelre elmúltak a tünetek. Minimálisan érzem még a hasamat, de ez semmi az előző napokhoz, és főleg a tegnapihoz képest, úgyhogy lehetséges, h csak próbálkozott megtapadni, de nem jött össze, vagy nem tudom mire gondoljak. Melleimet sem érzem egyáltalán, biztos azt is kéne már érezzem, ha lenne vmi.. Eléggé el vagyok szomorodva, mert tegnap már nagyon beleéltem magam, mert ilyen korán (1 héttel a nemvárt előtt, 21. cn-on) nekem sose volt még ennyire konkrét mindjárt megjön érzésem, azt hittem talán most megtörtént a csoda.. De most nem úgy tűnik. azért drukkolok nagyon hátha lesz vmi, főleg neked reményteli a helyzet, te hanyadik dpon tartasz most? Neked volt beültetés ugye? remélem sikerül! (folyással hogy állsz amúgy? nekem nem sok, de krémes fehér, úgy érzem néha mintha több lenne, de a bugyin nem sok van, szóval ez sem az a nagykönyvi bő folyás) de azért írj és tartsuk egymásban a reményt :) Minden jót! és szép hétvégét, du megyek levegőre, az biztos jót tesz
2016. okt. 15. 11:58
 15/55 A kérdező kommentje:

még annyit érzek, h néha megszédülök, de az attól is lehet, h elfelejtettem reggel bevenni a pajzsmirigy gyógyszerem, ami miatt elég alacsony ilyenkor a vérnyomásom. (hát igazából eléggé szédelgek most, de mondom ez simán lehet a gyogyi miatt) meg néha beleszúr itt-ott inkább oldalt, lent. hát tényleg nem tudom mit gondoljak már és azt sem, h innen mit kéne már mondanom magamnak, h ne bolonduljak meg akárhogy alakul ez a ciklus... hú de szédülök közben. ajaj

írj, h veled mi van!

2016. okt. 15. 12:23
 16/55 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 9. dpon vagyok. Nyugi, a leginkabb azt mondogasd magadnak, hogy nyugi! En is ezt teszem! Folyast nem tudom, mert Duphastont használok, es ez állandóan folyik belőlem. Most már a tőled telhetőt megtetted, innentől hátradőlhetsz! A tünetek jönnek-mennek, es ilyenkor még bármi lehet! Valahogy foglald le magad, en olvasok. Meg főzök. Az olvasás a legjobb, ha van ra időd.
2016. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
De jókat írsz, teljesen igazad van, tudom. De vhogy pont most nem találok se érdekes filmet, se a főzés nem köt le, se semmi, meg álmos is vagyok tökre, de gondolom az a pm miatt van, csak kb semmihez nincs se kedvem, se erőm. Folyton az jár az eszemben, h mikor derül már ki, mi miért van, stb..nekem is 9dpo ha jól számolom és 22cn.innen még min3 max 5-6 nap mire mensi jelentkezhet.. szóval van még bőven elütni való isőm, az bizti..
2016. okt. 15. 13:46
 18/55 anonim ***** válasza:
Ezzel pont így vagyok én is. Nem lehet nem erre gondolni. De valahogy akkor is ki kell bírni, mert mást nem tehetünk. Ma már 2x beszéltem le magam a tesztelésről. Túl korai lenne, és csak elkeserednék, ha negativ lenne. Te mikor tervezed az első tesztet?
2016. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

szia, na sikerült pár órára viszonylag kikapcsolnom, de mivel most újra fájdolgál, illetve most inkább lent oldal szúrogat és baromi álmos vagyok, meg semmi se jó, mindentől nyűgös vagyok hangulatom van, megint eszembe jutott persze. Tesztelést nem tervezem, inkább igyexem kitolni, de szerencsére nincs is itthon most teszt, meg nekem a tüszőrepi miatt még úgyse ér semmit, mert ha pozitiv is lenne, ki tudja kiürült-e már az a hormon löket, nem azt mutatná-e még.. szóval jövő 7et mindenképp megvárom, de mivel szerdán lesz az injekció utáni 14 nap, akkor már talán reális eredményt kapnék, mondjuk az még csak a 12-13.dpo nekem, szóval az is elég korai sztem, de lehetséges, h annál tovább nem fogom bírni. Te? ne haragudj, de nem tudom biztosan, te vagy akinek beültetése volt? neked mit mondott a doki, mikor tesztelj? és te kaptál tüszőrepi szurit? mikor? mit?

És amúgy hogy vagy azóta? érzel vmit? cici? folyás? hőem? (én nem méregettem, de érezném, ha magas lenne sztem, ezért is félek, h semmi..)

2016. okt. 15. 18:07
 20/55 anonim ***** válasza:
Igen, en vagyok a beültetéses, már egy ideje velem beszélgetsz. 😄 24-én kell tesztelnem, de nem fogom addig bírni. Szerintem csütörtökön fogok először, az 14. dpo lesz. Most elkezdtem megint jobban görcsölni, de olyan tompa állandó görcs. És fel vagyok puffadva nagyon. Folyas nem tudom, mert hüvelygolyót kell használnom, ami szinte egész nap jön belőlem.
2016. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!