Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak! Titeket a ferjetek/p...

Kismamak! Titeket a ferjetek/parotok "kiszolgal"?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kivansz valamit megcsinalja?

Normalis,hogy kiakadtam? Van egy masfel eves lanyunk es kismama vagyok jelenleg,de ez meg nem eleg,el is tort az egyik labam! Szoval most o nem dolgozik,hogy "segitsen" nekem itthon! Mostanaban nagyon kivanom a turogombocot. Persze nem varom el tole,hogy nagyon kinlodjon vele tokre beerem a zacskos fagyasztottal is,amit csak megfoz forro vizbe. 2nap egymas utan csinalt is,erre ma mondtam,hogy ugy ennek valami edeset nem csinalna-e nekem valami fimomat? O ravagta,hogy nem. Mondtam neki,hogy kerlek kicsim. Erre o ramformedt,hogy "nem kell neked minden nap edeset zabalni!"

Ez annyira rosszul esett nekem. Tudja,hogy most nem tudom magamnak megcsinalni. Az sem lehet a baja,hogy elhizok,mert eddig 1kg-ot hiztam es most vagyok 28hetes. Olyan lekezelonek erzem ahogy banik velem,mintha teher lennek neki most igy torott labbal plussz a lanyunkkal... persze o besertodott mint egy kisgyerek azert,hogy ez nekem rosszul esett. Szerintetek en vagyok a hulye? Bar az teny,hogy ettol a tehetetlensegtol kicsit en is nyugosebb es hisztisebb vagyok,de ez most annyira rosszul esett,hogy nem kel minden nap edeset zabalnom... mintha mar legalabb 10kg plussznal jarnek...



2016. okt. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
33%
Igen te vagy a hülye. Mièrt kell kihasználni a másikat? Kètszer csinált neked.
2016. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez nem kihasznalas.Azert maradt otthon, hogy segitsen neked.Ennyi igazan belefer.De lehet csak nehez napja volt, vagy valaki felidegesitette. Ne vedd szivedre
2016. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
20%
Hát nekem ez fura, nekem is volt eltörve a lábam, de azért főzni meg ilyeneket tudtam akkor is, max széken ülve.
2016. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem tök igazad van. A férjed elég bunkón válaszolt. Kismama vagy, ráadásul nem tudsz mozogni, szerintem alap, hogy ne akadjon ki, ha megkívánsz valamit, és próbálja meg teljesíteni ha nem lehetetlen. Szörnyű lehet neked így magatehetetlenül, nyilván ha tudnád, megcsinálnád magadnak, de így egyáltalán nem kihasználás.
2016. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is érdekes, hogy most akkor gyakorlatag életképtelen vagy. Megértem a párodat, ha kivan az utóbbi idő történéseitől.
2016. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
32%
Ha én kétszer csinálok valami számomra nehezebb ételt a férjemnek, akkor harmadszor már nem fogom megcsinálni. Elég hisztis és követelőző vagy. Ülj szépen valahova le, keverd be magadnak, ha annyira kívánod, majd ülj a tűzhely mellé és főzd meg. Ez a viselkedés nagyon szánalmas.
2016. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
78%
Nem ertem mert bantjatok szegenyt.Biztos megvan ra az oka,hogy nem tudja megcsinalni maganak
2016. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
14%
Csodálom, hogy a párod nem megy inkább dolgozni. Borzalmas lehetsz.
2016. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Na azert azt senki nem mondta,hogy mozgaskeptelen vagyok. Tegnap is megfoztem,ma is akartam,de maradt a tegnapibol es azt ettuk. Szimplan csak nekem igy ezerszer farasztobb most egy nap es megkertem,h csinalna-e nekem egy 10percet se igenybevevo dolgot! Azert,hogy ez nekem rosszul esett meg o sertodott be es becsapta a szoba ajtot maga mogott. En fektettem le egyedul a kislanyunkat amit persze nem birtam,mert lassuk be nem konnyu kismamakent torott labbal plussz egy gyerekkel es elestem,raestem a torott labamra. O hallotta,hogy sirok es fogom a labam,de csukott ajton keresztul annyit kerdezett,hogy mit csinalsz mar? Lehet en lihegem tul a dolgokat,de konyorgom az o gyereket varom es kegyetlen rosszul esik,hogy igy banik velem... mas az allatokkal kulonbul viselkedik. Mostanaban egyfolytaba ilyen lekezelo velem es mar nagyon nem tudom mit csinaljak. Amugy is erzekenyebb vagyok es egyfolytaban csak sirok
2016. okt. 13. 22:58
 10/65 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem mondja el, hogy mi a baja, ami ebben teljesen megakadályozza, akkor mi nyilván nem tudunk jósolni vagy ilyesmi. Tehát amit ide leír, mi abból mondunk véleményt. És ide nem írta, hogy miért, szóval ennyi.
2016. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!