Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak! Titeket a ferjetek/p...

Kismamak! Titeket a ferjetek/parotok "kiszolgal"?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kivansz valamit megcsinalja?

Normalis,hogy kiakadtam? Van egy masfel eves lanyunk es kismama vagyok jelenleg,de ez meg nem eleg,el is tort az egyik labam! Szoval most o nem dolgozik,hogy "segitsen" nekem itthon! Mostanaban nagyon kivanom a turogombocot. Persze nem varom el tole,hogy nagyon kinlodjon vele tokre beerem a zacskos fagyasztottal is,amit csak megfoz forro vizbe. 2nap egymas utan csinalt is,erre ma mondtam,hogy ugy ennek valami edeset nem csinalna-e nekem valami fimomat? O ravagta,hogy nem. Mondtam neki,hogy kerlek kicsim. Erre o ramformedt,hogy "nem kell neked minden nap edeset zabalni!"

Ez annyira rosszul esett nekem. Tudja,hogy most nem tudom magamnak megcsinalni. Az sem lehet a baja,hogy elhizok,mert eddig 1kg-ot hiztam es most vagyok 28hetes. Olyan lekezelonek erzem ahogy banik velem,mintha teher lennek neki most igy torott labbal plussz a lanyunkkal... persze o besertodott mint egy kisgyerek azert,hogy ez nekem rosszul esett. Szerintetek en vagyok a hulye? Bar az teny,hogy ettol a tehetetlensegtol kicsit en is nyugosebb es hisztisebb vagyok,de ez most annyira rosszul esett,hogy nem kel minden nap edeset zabalnom... mintha mar legalabb 10kg plussznal jarnek...



2016. okt. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
87%

Mostanában szinte minden kérdésnél felbukkannak ezek a bunkó, kötekedő stílusú nők... Jajj de megnézném mit csinálnak meg törött lábbal!

Kérdező, igazad van teljesen, nem csoda, hogy kiakadtál a férjed viselkedésén! Ez nagyon durva, hogy el is estél és még csak le se sz..ja! Amúgy mióta ilyen a kapcsolatotok? Nekem is ilyen letojom stílusú volt az exem mikor terhes voltam a második babámmal. Veszélyeztetett terhesen minden áldott éjjel én cipeltem a 4 éves lányom a helyére, én vásároltam szinte mindig, az is nsgy kérés volt, hogy elhozza az oviból néha egyedül, ami 3 emelet fel-le volt, + 5 perc séta. Hát egy hónapos volt a kicsi, mikor elment... Az írásod rá emlékeztet. Le kéne ülni megbeszélni, hogy mennyire is fontos neki a te, és a babátok egészsége! Mert a hozzáálása nem arra hajaz, hogy túlzottan érdekli...

2016. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
77%

20+5hkm vagyok, nem kell kiszolgáljon mert nem tartok rá igényt. De viszont ha ilyen történe velem mint jelen esetben vele, vagy akármi más, azt sem engedné hogy az alapvető dolgokat megcsináljam, volt már rá példa. És ez ugyan így van forditva is. Mi megteszunk egymásért mindent ha az egyikünk beteg vagy esetleg van valami probléma hogy könnyebb legyen. Szerintem ez alap egy jól működő házasságban.

Arról már ne is beszéljünk hogy othon maradt érted, és a gyereketekért. Biztos nehezen viseli hogy minden rá zúdult most de elvégre az ő gyerekét hordod a szíved alatt. Igen is tegyen meg minden tőle telhetőt és ne legyen már bunkó paraszt és szar 10 perces fagyasztott gomboc mijat. Biztos te is megcsinálnád neki.

2016. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az a baja amit leírtál... kismamaként folyton sírsz. Az én párom 9 hónapos terhesen is a kezembe adta a nehéz bevásárlószatyrot amíg ő a dinnyét hozta be mert nem akart beállni a kocsival hogy a kutyusunkat ne üsse el így pedig nem kellett kétszer fordulnia... egyedül vittem a ruhákkal megrakott nehéz kosarakat mosni a 4 szintes házunkban... Én viszem ki a kukát stb..

Közben a nagymamám attól is jajjgatni kezdett ha egy 2literes üdítőt látta hogy felemelek mikor jöttek hozzánk. Ez sem jobb :D



A párom egy rossz vicce miatt repedt meg idő előtt a magzatburok és az emiatt indított szülésem végül császármetszéssel végződött...


Szóval nem. Nem nyalta ki a fenekem. De hibáztassam? Én szültem neki gyereket ... már másodjára. Nagyon is tudtam mire vállalkozok :) ő nem túl empatikus. Bárki sír nem tudja megnyugtatni inkább elvonul... nem rossz ember csak ilyen. Én pedig megtanultam ezzel együtt élni hiszen ezt leszámítva mindenhogyan jól működünk együtt. Eszemben sem volt még csak megkérdezni se már hogy 5. Napon mikor a kórházból hazajöttünk friss császárosként kicipelné-e helyettem a szemetet... kigörgettem :D ha nekem mirelit túrógombócot csinálna egyszer is... hát fogalmam sincs mi lenne mert olyan sose lesz... nem hogy kétszer.

2016. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
26%
Az első oldalnál feladtam az olvasást... kedves kérdező légy türelmes, mást nem tudsz tenni. Próbáld "túlélni" ezt az időszakot. Legyél te az okosabb és törekedj arra hogy a családi béke megmaradjon. Bármilyen szépen is kérted, szerintem a párod mégis valamiért úgy érezte hogy ugráltatod. A férfiak ezeket a dolgokat nehezebben kezelik. Minden jót Neked!
2016. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, ne haragudj, nem sértésnek szánom, de te az egészségedet kockáztattad nem egyszer! Nem ez lenne a normális azért, mert te így csináltad és a te férjed ilyen... Az orvosi utasítások,- pl szülés/császár után 6 hétig ne emelj, kismamaként kíméld magad-, nem véletlenül vannak!!! Szerencse, hogy nem lett semmi bajotok! Nem azt mondom, h a kismama ne csináljon semmit, de vigyázni kell a megterhelő dolgokkal.
2016. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
31%

22-es vagyok! De, de kiszolgált a férjem, amikor kértem, és szükséges volt. DE! Minden kis piszlicsáré sz.ért, amit magam is meg tudtam csinálni, nem ugráltattam.

Lehet, bennem van a baj, mert nem misztifikáltam túl, hogy babát várok. Oké, eltört a kérdező lába, elismerem, hogy így nehezebb, no de ezért elvárni,hogy minden kívánságára ugorjon a férje?? Biztos nem csinálom, jól, de én a terhességem alatt is "néztem" a férjemet. Mert nem ült otthon lábat lógatva ő sem. Dolgozott, ha hazajött besegített a házimunkába, ahol tudott és kellett,a 2. babánál a Nagy ellátásában, de figyeltem arra is,hogy ő is le tudja tenni a fenekét.

2016. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
50%
#35 vagyok! Bocsi, a kommentem a #33nak szólt!
2016. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:

Nem ugraltatom minden kis semmitmondo dolog miatt es kepzeljetek,meg fozni is fozok! Igen,torott labbal is,terhesen,egy masik kisgyerek mellett aki ha csak egy kicsit is meglok elvesztem az egyensulyerzekem es nem egyszer a fal tartott meg. Nem nyavogok! A lanyunkat egyebkent totalisan egyedul nevelem,mert o kulfoldon dolgozik es csak havonta jon haza 3napra! Tehat gondolhatjatok mennyi segitsegem van ugy alapbol is amikor nem torott a labam. Elarulom...semmi! Nem vartam el tole egyszer se,hogy fozzon,nem is tette a 3het alatt egyszer sem miota itthon van,en oldom meg! Olyan hu de nagy terhet a

Lanyunk sem jelent neki,mert ameddig en minden nap vittem setalni/jatszoterre,o miota itthon van kb 3x vitte el! Egesz nap fekszik es a telefonjat nyomkodja,a lanyunk pedig hisztis egesz nap,mert unatkozik! Es meg csak nem is elotte sirok,hanem mindig mikor egyedul vagyok! Engem a lanyom sem lat sirni,nemhogy a ferjem. Alapjabaveve nem gondolom magam tulzottan hisztisnek,nyilvan ez a helyzet plussz a terhesseg most ratesz egy lapattal,de szerintem meg igy sem vagyok egy elkenyeztetett kis valami...es igen,ciki nem ciki,en mar a valason gondolkodom! Mielott valaki ezzel jonne,nem csak a gombocok miatt! Hanem ahogy beszel velem mostanaba! Egy semmitmondo veszekedes miatt is ugy le tud hordani mindennek,hogy kopni nyelni nem tudok! Es meg mas egyeb problemak is vannak,amik mas szamara mar biztosan valo ok lenne vagy megcsalna a ferjet,de en kitartok,hatha vegre valtozik! De ez,hogy elestem es meg csak ki se rohant volna,hogy mi tortent,betette tegnap a kaput! En nem igy kepzeltem egy hazassagot! En minden kivansagat lesem ha itthon van! Amikor kint laktunk vele mi is a lanyommal,hajnal 3kor vegzett a munkaval,en nem fekudem le aludni,hogy mire hazaer fottkaja legyen az asztalon! Egyutt ettunk,aztan furodtunk,kb 4kor agybakerultem es 6kor keltem a lanyomhoz minden aldott nap! Egy arva szot nem szoltam,pedig ossze tudtam volna esni a faradtsagtol,megsem volt szamomra teher ellatni azt akit szeretek! Ezert aztan gondoltam vissza is varhatok egy kis figyelmesseget ha mar ilyen szerencsetlenul alakult a helyzetem...

2016. okt. 14. 12:16
 39/65 anonim ***** válasza:
8%

Gondol a férjed tököse ki volt már azzal, hogy te harmadik nap is túrógombócot akartál vele csináltatni. Törött a lábad, nem lebénultál. Kissé életképtelennek tűnsz nekem. Főleg hogy ne is friss törés, hanem három hetes, mindjárt veszik le a gipszet. Elárulom, van aki dolgozni is járt örött lábbal, mert muszáj, és nem kiszolgáltatja magát. Azz mondod 10 perces művelet. Annyit te is teljes lelki nyugalommal üldögélhettél volna a tűzhely mellett. De it ta sok hormonbajos nő csak a férfit okolja. Gondolom nem ez volt az első eset amiért a nő kiverte a hisztit, és ebből lett elege.


Az tényleg bunkóság volt hogy mikor elestél nem segített, de neked se kellett volna mártírkodnod. Meg mennyi idős az a gyerek? 6 hónapos hogy nem tud a saját lábán elsétálni az ágyáig?

2016. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom a sok gyűlölködő választ mind férfiak írták. Hát, kedves férfiak, elárulom ez terhesség kategória szóval el lehet innen húzni.
2016. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!