Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak! Titeket a ferjetek/p...

Kismamak! Titeket a ferjetek/parotok "kiszolgal"?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kivansz valamit megcsinalja?

Normalis,hogy kiakadtam? Van egy masfel eves lanyunk es kismama vagyok jelenleg,de ez meg nem eleg,el is tort az egyik labam! Szoval most o nem dolgozik,hogy "segitsen" nekem itthon! Mostanaban nagyon kivanom a turogombocot. Persze nem varom el tole,hogy nagyon kinlodjon vele tokre beerem a zacskos fagyasztottal is,amit csak megfoz forro vizbe. 2nap egymas utan csinalt is,erre ma mondtam,hogy ugy ennek valami edeset nem csinalna-e nekem valami fimomat? O ravagta,hogy nem. Mondtam neki,hogy kerlek kicsim. Erre o ramformedt,hogy "nem kell neked minden nap edeset zabalni!"

Ez annyira rosszul esett nekem. Tudja,hogy most nem tudom magamnak megcsinalni. Az sem lehet a baja,hogy elhizok,mert eddig 1kg-ot hiztam es most vagyok 28hetes. Olyan lekezelonek erzem ahogy banik velem,mintha teher lennek neki most igy torott labbal plussz a lanyunkkal... persze o besertodott mint egy kisgyerek azert,hogy ez nekem rosszul esett. Szerintetek en vagyok a hulye? Bar az teny,hogy ettol a tehetetlensegtol kicsit en is nyugosebb es hisztisebb vagyok,de ez most annyira rosszul esett,hogy nem kel minden nap edeset zabalnom... mintha mar legalabb 10kg plussznal jarnek...



2016. okt. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező! Azért most csöpögteted az infókat. Amik a kérdésben nem voltak benne. És nyilván sok mindenki arra reagált. Nagyobb itt a baj ezek szerint, mint amit kiírtál.

Erre a megoldást viszont nem ITT kell várni. A kérdésből (2nap egymas utan csinalt is,erre ma mondtam,hogy ugy ennek valami edeset nem csinalna-e nekem valami fimomat), azért nem ez jött le.

És való igaz, itt mindenki magából indul ki! Miért is ne tenné, hiszen azt ismeri. Én úgy válaszoltam, hogy magamról tudom,hogy babát várva, elcsúszott csigolyákkal, egy rákos anyukával, egy 4 éves Naggyal megoldottam szinte mindent. És amit nem, azt a férjem. De ebben nyilván nem volt olyan,hogy főzzön már nekem valamit harmadszorra is. De ez én vagyok, és számomra ezért állt távol, hogy azt válaszoljam, a férjed a hibás. De ahogy írtam, ez én vagyok. Más, meg máshogy fogja fel, máshogy csinálta, ő meg máshogy válaszolt.

2016. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem akartam nagy regenyt irni,csak azt ami akkor jelen helyzetben rosszul esett,ugyanis o ugy gondolta,hogy teljesen normalisan reagalt! Igen,itt mas problemak is vannak,pl az,h tobb mint egy honapja hozzam sem ert! Es ez allandoan igy megy. Havi 1-2x fekszunk le es en hiaba igenyelnek tobbet es kezdemenyezek,mindig van kifogas! Most faradt vagyok,most tele ettem magam... barmi apro dolgon osszevitazunk olyan gusztustalan modon lehord mindennek,mintha egy utolso senki lennek! Miota a masodik babankat varom teljesen kifordult magabol, mintha o uralkodna felettem es barmit megtehetne. Ez amit kiirtam csak kisebb baj volt a sok nagy kozul! Csak kivancsi voltam,hogy en veszek magamra mindent ahogy o is mondja,vagy masok szerint is bunko modon viselkedik velem...
2016. okt. 14. 16:52
 53/65 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy bunko fa..sz. Szinte biztos, hogy megcsal. Tobbet erdemelnel szerintem. Irasod alapjan ertelmes no vagy.

Tervezett volt ez a masodik gyerek? Szerintem ezzel az emberrel vallalni masodikat nagy hiba volt. Ido kerdese es le fog lepni.

2016. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Szexualisan mar az elsovel megromlott a dolog mikor kismama voltam. Szoval a szex azota nem megy reszerol. Bunkozni is bunkozott de mos,hogy a masodik lanyunkat varom,teljesen kifordult magabol! Igen,tervezett volt! El tudtam tekinteni attol,hogy nem fekszik le velem,mert szeretem. Meg a bunkozasait is elneztem,de miota ujra kismama vagyok,mint akit kicsereltek! Az sem biztos,hogy o fog lelepni. Lehet en nem birom tovabb... arrol nem is beszelve,hogy 300ezeret vett most el a csaladjatol,mert o tippmixezni akart! Jo,nem mondom,csinalja ha van folos penzunk,o dolgozik meg erte. De igy,hogy jott ez a tores es 3hete itthon van,ez most nagyon nem fert volna bele. Fogalmam sincs mi lesz velunk,de egyre nehezebben birom es felek,hogy mar ezek miatt tenyleg minden aprosagot felfujok! En nem akarom tonkretenni a hazassagom azert,mert behisztizek mindenen,de ezek ugy tudnak bantani
2016. okt. 14. 17:24
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
300 ezret tippmixre??? Ha masfel millat ketes, akkor sem normalis...
2016. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
6%
Amíg itt írod a regényt, már megfőtt volna a gombóc, kimosott volna a gép, stb....
2016. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
84%

Hat itt mar reg nem a gomboc a lenyeg...:(((

Ez mar se nem hazassag, se nem kapcsolat... Eleldegeltek egymas mellett is kesz!

Itt komolyan el kellene beszelgetni!

2016. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, itt már marhára nem a hülye gombóc a lényeg. Mindegy, h harmadjára kért-e gombócot vagy elsőre túró rudit, a férj bunkón reagált. Persze, itt mindenki egy G.I. Jane, aki szülés után végigásózta a kertet meg ilyenek, és soha nem volt egy érzékeny pillanata se, nem csesztek ki vele a hormonok, nem hisztizett hülyeségeken, ó hát persze.


Én elvileg tényleg egy GI Jane vagyok, muszáj is, mert egyedül nevelem a gyereket. Viszont. Az említett gyerek ma hajnalban úgy kelt fel, hogy ötször hatszor összehányt mindent, majd jött a hasmenés is, naná (kétéves). Nekem egy allergiás szarság miatt be van dagadva az egyik szemhéjam és néha úgy viszket, hogy kiskanállal szedném ki legszívesebben, ami miatt nem tehetem fel a kontaktlencsémet, a szemüvegemet viszont egyszerűen utálom. A számban valamitől keletkezett egy afta, holnap meg fog jönni, görcsöl a hasam, egész nap hányást, hasmenést pucoltam, kúpot adtam, kortyonként itattam, kirohadt az agyam a Bogyó és Babócától stb. És tudjátok milyen rohadt jól esne egy vajas kifli szalámival és paradicsommal meg uborkával? És tudjátok mi esne még jobban? Ha valaki idehozná nekem az ágyba. És ha lenne ilyen valaki, és megkérném erre és tapló módon válaszolna, akkor kifejelném a cipőjéből. ?ert nem életképtelen és béna vagyok, nem lebénultam és nem izé, egyszerűen csak ember vagyok, akink jól esik az a rohadt kifli, vagy a rohadt törődés, akkor is, ha tegnap már ettem kiflit, vagy tegnap volt szíves ez a valaki 15 kemény percig törődni velem. (nem, a gyerek apja nem ezért nincs itt, hanem mert ő kimondottan kedves volt, csak sajnos nem csak velem, hanem másokkal is...)

Szóval valszeg a kérdezőnek is ez a baja. A törődés/szeretet hiánya. De ezt nevezhetjük gombócnak is.

2016. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

Igen,azt hiszem ez a gomboc a torodes es szeretethiany lenne,ami most gomboc formajaban jott "ki" belolem...


az elozore reagalva,a gepnek nem kell kimosni,mert jelenleg nincs szennyes,ugyanis nemreg lett kimosva,a kaja koszonom megfott es mar a lanyom is alszik! De orulok,hogy egyesek ennyire lekezelo modon tudnak reagalni! Leirom eppen ezert, az ilyen gyengebb felfogasu egyedekre valo tekintettel,hogy ettol a helyzettol fuggetlenul nem hagyom el magam! Ugyan ugy fozok es amit tudok,ellatom a teendoim!


Masik kommentelonek,igazabol masfeltol is tobbet keres kicsit,csak most a baj az,hogy fel honapja volt ledolgozva a toresem miatt es nem engedhettuk volna meg magunknak ezt a "luxust"

2016. okt. 14. 22:24
 60/65 anonim ***** válasza:
13%
Mivel foglalkozik? Bocsi, de erdekel mivel ketes ennyit.
2016. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!