Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak! Titeket a ferjetek/p...

Kismamak! Titeket a ferjetek/parotok "kiszolgal"?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kivansz valamit megcsinalja?

Normalis,hogy kiakadtam? Van egy masfel eves lanyunk es kismama vagyok jelenleg,de ez meg nem eleg,el is tort az egyik labam! Szoval most o nem dolgozik,hogy "segitsen" nekem itthon! Mostanaban nagyon kivanom a turogombocot. Persze nem varom el tole,hogy nagyon kinlodjon vele tokre beerem a zacskos fagyasztottal is,amit csak megfoz forro vizbe. 2nap egymas utan csinalt is,erre ma mondtam,hogy ugy ennek valami edeset nem csinalna-e nekem valami fimomat? O ravagta,hogy nem. Mondtam neki,hogy kerlek kicsim. Erre o ramformedt,hogy "nem kell neked minden nap edeset zabalni!"

Ez annyira rosszul esett nekem. Tudja,hogy most nem tudom magamnak megcsinalni. Az sem lehet a baja,hogy elhizok,mert eddig 1kg-ot hiztam es most vagyok 28hetes. Olyan lekezelonek erzem ahogy banik velem,mintha teher lennek neki most igy torott labbal plussz a lanyunkkal... persze o besertodott mint egy kisgyerek azert,hogy ez nekem rosszul esett. Szerintetek en vagyok a hulye? Bar az teny,hogy ettol a tehetetlensegtol kicsit en is nyugosebb es hisztisebb vagyok,de ez most annyira rosszul esett,hogy nem kel minden nap edeset zabalnom... mintha mar legalabb 10kg plussznal jarnek...



2016. okt. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Utolso irtam privatba neked
2016. okt. 14. 23:25
 62/65 anonim ***** válasza:
67%

60 - as, irta, kulfoldon dolgozik, az ott nem egetrengeto osszeg ( en tanarkent nem sokkal keresek kevesebbet Angliaban )


Kerdezo, szerintem ennek nem lesz jo vege. Nekem is hasonlo volt az exem, csaszar utan masnap itt lehet hazajonni ( meg 24 ora sem telt el ) 2 hetet itthon volt, azer, hogy o PIHENJEN.

En ejjel nappal szoptattam, fejtem, ringattam, fozten, pakoltam 1 nappal csaszar utan, o meg delutan 2 kor kelt aztan ment a gymbe, uszni, este meg netezett. ..

2016. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj hogy ezt irom de a párod már nem szeret! Meg szerinten meg is csal!

Amikor valaki nem szeret már valakit minden rossz amit a másik fél csinál.

Ez vonatkozik a szexualitásra is. A férfi 3 napig birja szex nélkül ezt hidd el nekem!

Ha utána sem akar tőled semmit akkor sajnos lehet egy 3 személy.

2016. okt. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
9%
Pont hogy mártírkodás amit csinálsz. Mert még egy gyereket szülsz egy ilyen kreténnek. Valahogy nem tudlak sajnálni.
2016. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Te pedig utolso nem tudsz olvasni?vagy az ertelmezo kepesseged atlagon aluli?

Ez a kreten azota kezdett el kretenul viselkedni,hogy a masodik babankat varom! Vagyis igen,gondoltam vallalok ennek a kretennek meg egy gyereket,mert bar a szex nem volt tul sok koztunk (ettol el tudtam tekinteni)de normalis volt velem! Most,hogy ujra kismama lettem,teljesen elkezdett hanyagolni es bunkozni!

Remelem igy mar a te felfogasodnak is ertheto!

Igy aztan tenyleg nagyon martirkodok,mert szulok meg egy gyereket annak a ferfinek akit en viszont szeretek!

2016. okt. 16. 21:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!