Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak! Titeket a ferjetek/p...

Kismamak! Titeket a ferjetek/parotok "kiszolgal"?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kivansz valamit megcsinalja?

Normalis,hogy kiakadtam? Van egy masfel eves lanyunk es kismama vagyok jelenleg,de ez meg nem eleg,el is tort az egyik labam! Szoval most o nem dolgozik,hogy "segitsen" nekem itthon! Mostanaban nagyon kivanom a turogombocot. Persze nem varom el tole,hogy nagyon kinlodjon vele tokre beerem a zacskos fagyasztottal is,amit csak megfoz forro vizbe. 2nap egymas utan csinalt is,erre ma mondtam,hogy ugy ennek valami edeset nem csinalna-e nekem valami fimomat? O ravagta,hogy nem. Mondtam neki,hogy kerlek kicsim. Erre o ramformedt,hogy "nem kell neked minden nap edeset zabalni!"

Ez annyira rosszul esett nekem. Tudja,hogy most nem tudom magamnak megcsinalni. Az sem lehet a baja,hogy elhizok,mert eddig 1kg-ot hiztam es most vagyok 28hetes. Olyan lekezelonek erzem ahogy banik velem,mintha teher lennek neki most igy torott labbal plussz a lanyunkkal... persze o besertodott mint egy kisgyerek azert,hogy ez nekem rosszul esett. Szerintetek en vagyok a hulye? Bar az teny,hogy ettol a tehetetlensegtol kicsit en is nyugosebb es hisztisebb vagyok,de ez most annyira rosszul esett,hogy nem kel minden nap edeset zabalnom... mintha mar legalabb 10kg plussznal jarnek...



2016. okt. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem megcsinálhatta volna, de ha mégsem akarta legalább ne sértő módon közölte volna.

Én elgondolkoznék hogy jó emberrel vállaltam-e gyereket.

2016. okt. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
9%

Miért rosszindulatúság az, ha valaki azt írja,hogy nem feltétlenül a férj a ludas? Csinált neki enni! Az,hogy egy pasi nem áll neki tortát sütni, szerintem érthető. Mondjuk én eleve nem is várnám el, max. megkérném,hogy vegyen egy csokit, ha már annyira édesre vágyom. Főleg úgy,hogy gondolom (bár leírva nem lett) most a gyerek körül is van teendője jócskán.

Lehet,hogy csak én vagyok ilyen, de egy ilyen helyzetben, nekem pl. az sem lenne létkérdés,hogy mindennap főtt ételt egyek. Heti egyszer-kétszer simán ki lehet bírni hideg étellel is.

Csak nyilván mindenkinek más a "teherbírása". Pl. van, aki már terhesen 10 hetesen táppénzre megy, pedig oka nincs rá, van, aki meg a 36. hétig dolgozik. Elég sokan vannak olyanok is, akiknek a férjük este esik haza melóból, és mégsem panaszkodnak. Mert ez van.

Egy zacskó túrógombócot pedig törött lábbal is meg lehet csinálni, még terhesen is.

2016. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
86%
Igen, meg lehet csinálni utolsó. Csak egy normális pasi ezt nem hagyja, hanem odaáll és kiveszi a kezedből hogy "hagyjad szívem, majd én megcsinálom, te pihenjél". Az én párom mondjuk ilyen.
2016. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
77%

A ferjed egy bunko allat. Szerintem elege van beloled meg mindenbol. Lehet meg is csal.

Amellett nem tudok elmenni, hogy kerdezo elesett nagy hassal, torott labbal es a ferje meg csak le sem szarta. Ezt a kommentet olvastatok???

Nekem a valaszolok tobbsege is egy erzeketlen bunko.

Kerdezo! Rossz pasit valasztottal, ha eddig nem jottel volna ra. Nehez lesz ket gyerekkel egyedul, mert ennek az lesz a vege.

2016. okt. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
84%
24-es, pontosan ezen akadtam ki én is egy korábbi válaszomban, de akik a kérdezőt sértegetik valahogy elsiklottak felette. Kis kettős mérce.. !
2016. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
47%

Azert kedves kerdező párjat sem kene ennyire lemondani képzeljük a helyebe magunkat hogy mit erezhet most a szegeny kismama aki olvassa a komenteket.. Legyünk egy kicsi körültekintőbbek. A masik meg az hogy nem ertem a sok "parasztot" akik itt magatehetetlen nőkről meg hasonlokrol beszel... Szerintem ők sem kaptak törődest esetleges terhességük alatt..

Nekem a párom heti 4-5 napot dolgozik ... KISZOLGÁL hogy en is egy magatehetetlen nő legyek.. Hajnali 4 kor ha felkelek és felebred hogy mi a bajom es veletlenul ehes vagyok automatikuson felkel es fut a konyhaba sot ha kell el is megy otthonrol hogy nekem jo legyen... Ha csak ülök az agyon mert hanyingerem van mar akkor nem alszik.. Van egy yorkink rola is sokat gondoskodik este 10utan meg leviszi wcni.. Szoval en mint MAGATEHETETLEN NŐ ha valamit szeretnek takaritani akkor olyankor kell ha nincs itthon mivel meg egy üveg vizet is kivesz a kezemből... Es nem varom el.. Csak ő megmutatja mennyire szeret !!!


Kedves kerdezo a parodnak viszont valami nagy lelki (erzelmi) gondja lehet amit nem mond el esetleg nem akarja terhelni a vallad meg jobban csak nem tudja magat neha turtoztetni ezert lehetnek ilyen felinsulasai... Viszont az hogy elestel nagy hassal torott labbal es megcsak kisement a szobabol hogy megnezze mitortetn na ezert erdemelne egy hatalmas pofont...

Viszont fel a fejjel minden rendben lesz :) es nem kell valasra gondolni meg ilyenekre !!!

2016. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
92%
Haaaat....eleg fura...en kem vagyok kismama de ha valami kicsuszik a szamon hogy hu de ennek blablabla....mar rohan is es csinalja....pedig nem szoktam mondani neki....ez az alap nalunk. Oda vissza mukodik evek ota ...
2016. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
91%

Na csak ilyen emberektől mentsen meg az èg,mint a sok bunkó paraszt ès primitív kommentelöktől! Èn senkinek nem kìvánok semmi rosszat nem csak kapják vissza azok akik ilyen módon beszèlnek egy terhes nővel,hogy ha esetleg ők is terhesek lesznek beszèljen valaki velük is ìgy! Aztán majd jöhetnek ide gyk-re sírni hogy így úgy parasztok az emberek a kismamákkal! Hányni tudnék az ilyen emberektől! Bocsánat kedves kérdező de ez kikìvánkozott! Kèrlek ne vedd fel ezeket a kommenteket ilyen emberektől! Fel a fejjel minden jóra fog fordulni!!!!

Szabad lepontozni nem fogtok meghatni vele!!!!!

2016. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
29%

A fèfiaknak nincs türelmük még ha a szerelméről is van szó meg a gyerekei apjáról meg blabla. Nincs egyszerűen és kész!

Nyilván a te hibád is mert esetleg egy nagyobb adagot kellett volna előző nap lefőzetned a férjeddel.

Az én férjem akkor "szolgál" ki ha érzi hogy ludas valamiben. Sajnos!

Állapotosan , törött lábbal nem lehet könnyű, sőt én törött láb nélkül 2 gyerekkel terhesen is nehezen boldogulok. Meg még a háztartás.

Amúgy tök normális hogy kiakadnak a felek egy idő után. Te is meg a párod is.

Nem lesz ez örökké igy. Élvezd még pihenhetsz.

2016. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon bántana ez a viselkedés.


Nekem májusban volt egy részleges bokaszalag szakadásom. Fájt a lábam, sínben volt, valamennyire rá is tudtam állni, csak óvatosabb lassabb voltam. Aznap fordult ki a lábam amikor 6 hetes voltam (az orvostól hazafelé), szóval a terhesség legelején.


Nekem nemhogy kérnem kellett volna, még ki se találtam de mindent megoldott nekem, helyettem.


Van olyan szituáció, amikor valaki igenis segítségre szorul és ilyenkor elvárható, hogy a másik (főleg ha az a másik a szerelme) mindent megadjon neki.


Amúgy meg nem nagy dolgot kért. Azért nem olyan megerőltető felforralni egy kis vizet és kifőzni benne a mirelit gombócot...

2016. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!