Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj ha nincs beágyazódási...

Az baj ha nincs beágyazódási tünet? Vagy igy is sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés
21. én volt ovulációm,azóta eltelt 7nap de semmit nem érzek azon kivül hogy fájnak a melleim és folyamatosan puffadok. semmi görcs vagy szúrkálás semmi. peteérés előtt egy nappal voltunk együtt. Más megérzi a beágyazódást? vagy nem feltétlen szükséges érezni ilyenkor bármit is?

2016. okt. 28. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb Nő észre sem veszi se az ovulációt se a beágyazódást és nem mindenkinek van beágyazódási vérzése... Nekem se volt.. Holnap leszek 30 hetes. Szóval nyugi.. Ha késik a menzid pár napot akkor csinálj terhességi tesztet reggeli vizeletből. Nem kell ezt a baba témát ennyire túl parázni... Ha meg több mint egy éve próbálkoztok akkor itt az ideje hogy mind a ketten el menjetek egy alapos kivizsgálásra.
2016. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) 3.hónapja próbálkozunk,az egy év még messze van és remélem nem is kell megélnem hogy addig ne jöjjön össze :/ :)
2016. okt. 28. 21:06
 13/21 remény11 válasza:

Sziasztok!


Beágyazódási tünetként a pecsételő vérzést szokták írni/mondani...bár én még soha nem tapasztaltam! Én most a 34. napnál tartok, 27 naposak szoktak a ciklusaim lenni. Nem képzelek bele sokat, mert csalódtam már egyszer-kétszer. Most a mellem feszülget de az a menzi-kor is szokott. Meg akar jönni érzés is van, de az nem állandó .... szerintem a jövőhéten csinálok tesztet (ha addig nem jön meg) :)

2016. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyit segit, de nekem speciel rozsaszines folyasom volt, bar fogalmam sincs, hogy ez beagyazodast jelentett e, minden esetre ra masfel napra pozitivat teszteltem. Sok sikert!
2016. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. én is teszteltem ma egy havlány pozitívat de még nem örülök olyan halvány alig látható a 2. csík....
2016. nov. 2. 14:54
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, halk gratula! Par nap mulva ismetelj egy masik fajta teszttel. Nekem a masodik tesztemen olyan eros lett a ket csik, hogy nem mertem elhinni 😊
2016. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ma reggel teszteltem ugyanolyan fajta teszttel. még mindig halvány talán egy árnyalattal erősebb mint tegnap de már nem kell forgatnom h lássam a csíkot :)
2016. nov. 3. 05:48
 18/21 A kérdező kommentje:

[link]


ez a mai tesztem

2016. nov. 3. 06:33
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pozitiv, mikor kellett volna megjonnie?
2016. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
még nem kelett volna megjönnie csak holnapra nem várom
2016. nov. 3. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!