Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. November végéig!? Jössz egy röpke felmérésre? Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.

Figyelt kérdés
Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt. Kérlek a válasz végén írjatok egy betűcskét vagy egy nevet hogy ne keverjük össze egymást. Köszönöm

2016. nov. 1. 08:04
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/184 A kérdező kommentje:
Gyönyörú szép pozitív teszt :)
2016. nov. 9. 07:52
 82/184 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Remélem, lehet még csatlakozni. :)

Én szombatra nem várom, ez a 2. próbálkozós hónapunk, kislányom elsőre összejött. Ő most 16 hónapos :) Tünet egyelőre semmi a mellfeszülésen kívül, viszont elsőre sem volt nagyon.

Sok sikert mindenkinek!!

Manna

2016. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/184 A kérdező kommentje:

Szia "Manna" persze hogy lehet még csatlakozni :)

Sok sikert, majd ird meg az eredményt.


Akik pozit teszteltek, hogy érzitek magatokat?

Akik pedig a napokban nemvárják van egyenlóre valami tünet?

Nekem hétfó, keddre kellene megjönie, most nagyon fájnak a melleim és egy kicsit szurkál a hasam.

2016. nov. 9. 18:49
 84/184 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, először is gratulálok én is a pozitív tesztelőknek :)

másodszor, kedves "kérdező" egyenlőre nincs tünetem, talán almosabb vagyok, bár előtte sem csattantam ki az energiától :) de nem vagyok rosszul. a fiamnál sem volt semmi tünet tehát most is erre számítok :)

2016. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/184 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én péntekre nem várom. Ma reggel negatívat teszteltem. Viszont a mellem rettentően fáj, érzékeny. Nekem alapból befelé fordulók a mellbimbóim, de most napok óta kint van, és ma észrevettem pár eret is átütni rajtuk. Hát remélem nem csak álterhesség... Majd jelentkezem. Katus
2016. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/184 anonim ***** válasza:
100%

Először is köszönöm szépen! :)


Gratulálok minden pozisnak, jó olvasni, hogy sokatoknak sikerült a baba. :)


Így estefelé eléggé elkezdtem szédülni, remélem, nálunk is pozitív lesz a teszt. Jó lenne egy kistesó a Manó mellé. :))

2016. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/184 anonim ***** válasza:
100%
#86 bocsánat, Manna voltam
2016. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/184 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

En tovabbra is a hanyingerrel es a rossz kozerzettel kuzdok, enni nem igazan esik jol, inkabb a 100% gyumolcslevek mennek, de abbol akar 4L is :) remelem lassan javul ez a helyzet, a munkahelyen annyira nem jo, de megfigyeltem, hogy kb du 5-tol vagyok nagyon ramatyul. Penteken megyunk uh-ra, ha minden jol megy 9het 6naposnak kell lennie, es megkapjuk a genetikara a beutalot. Kedden voltam vedononel, es kepzeljetek, hogy az elozo uh alapjan, apa szulinapjara irta a varhato szulest ;)

Elnezest ha kicsit hosszu lett :)

Betti

2016. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/184 anonim ***** válasza:
100%

Gratula minden pozisnak, es azoknak akik meg mostanaban nem varjak, azoknak megy a hatalmas drukk :)


Betti

2016. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/184 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Gratulalok en is minde pozisnak!

A tobbieknek megy a drukk :)


En ebben a honapban biztos voltam benne, hogy ket csikos lesz a tesztem!


Az oktoberi kerdesnel irta Betti, hogy nem kell ragorcsolni, neki is akkor sikerult!

Egyetertek vele 100%-osan!


Elozo honapban nagy tragediakent fogtam fel a negativ tesztet.

Viszont ra 2 napra uj munkahelyre kerultem!

Semmivel nem foglalkoztam. Nem volt idom.

A tesztet is azert csinaltam meg, mert furan fajt a mellem es nekem hanyingerem.volt!!! A mellfajasnal mar biztos voltam benne, hogy itt baba van.

Tudom.nehez fe probaljatok meg ne ragorcsolni! :)


Jelenleg mellfajdalom es neha hanyingerem van! Egyebb tunetem nincs.


November 29.ere kaptam idopontot az orvoshoz. ( nem birom kivarni, mintha a pozitiv tesz ota.megallt volna az ido)

2016. nov. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!