Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. November végéig!? Jössz egy röpke felmérésre? Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.

Figyelt kérdés
Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt. Kérlek a válasz végén írjatok egy betűcskét vagy egy nevet hogy ne keverjük össze egymást. Köszönöm

2016. nov. 1. 08:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/184 A kérdező kommentje:
Nagyon örulok hogy kezdünk többen lenni. Jó így együtt izgulni egymásért. Nagyon remélem hogy minél többen fogunk sikeres hónapot zárni, én 13-14 körul nem várom 5. próbálkozásunk, kistesóra. Az elózó hónapban csak megfigyelő voltam.
2016. nov. 1. 14:37
 12/184 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekünk az 5.hónapunk volt. Jelenleg 3 napja késik, holnap reggel tesztelek ha addig nem jön meg.
2016. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/184 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

5.-re nem várom!Nagyon nem!!!Ez a 10.próbálkozós hónapunk,kistesót szeretnénk!Tüneteim:mellfeszülés,mindjárt megjön érzés,apró szúrkálások néha,és végtelen fáradtság.

Mindenkinek pozitív tesztet kívánok :)

"M" voltam

2016. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/184 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok ismet beallok a sorba :) jovohet vegen ovu elvileg honap vegen havi. Ági
2016. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/184 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


En is uj vagyok, a parommal ez az 5. probalkozos honapunk, 11-ere nem varom.

Tudom, hogy ez nem sok ido, de en ugy erzem, hogy keszen vagyok es amugyis nagyon turelmetlen vagyok, ugyhogy en mar a vilag osszes terhessegi tunetet tapasztaltam :-) Most mar csak akkor tesztelek, ha esetleg egyszer vegre majd nem jon meg. Remeljuk ebben a honapban!

Nagyon jo ez a kis csoport, ad az embernek egy kis erot, hogy mas is van hasonlo helyzetben. Talan ti nem neztek bolondnak! :-)

Az elejen vettem egy mikroszkopot, de abban sosem lattam semmit, mar meg is ijedtem,hogy ovum sincs, de aztan a papiros teszt bevalt, utoljara most volt pozitiv 27en. Mi amugyis naponta egyutt vagyunk, szedek Centrumos terhesseg elotti vitamint 4 honapja es ebben a honapban mehpempot is.

Remelem sok sok +os honap ele nezunk! Akinek mar osszejott annak kellemes babavarast!

Petra

2016. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/184 A kérdező kommentje:

bognarzsanett01 Kiváncsian várjuk az eredményt :) majd írd meg nekünk.


"M" 5ig már csak pár nap, én holnapután már biztos csinálnék egy tesztet


"Ági" hajrá hajrá adig még sokat próbálkozhatok


"Petra" sok sikert kívánok hogy most sikerüljon. Első baba lesz? Akkor fóleg elhiszem hogy türelmetlenek vagytok de hát egyébként is ezek a próbálkozásos hónapok tele vannak izgalmakkal. Az a fontos hogy ne görcsölj rá nagyon.


Én eldöntottem hogy mostantol lazán álok a dolgokhoz és nem figyelgetem magam, nem kébzelek be tüneteket stb. Ha jönni akar ügy is jönni fog, szeressuk egymást amikor jőlesik.

2016. nov. 1. 19:16
 17/184 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én negyedikére nem várom, ez a hatodik hónapunk. Holnap veszek tesztet! Szorítsatok, én is szurkolok mindenkinek. Kitti

2016. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/184 A kérdező kommentje:
Kitti! Sok sikert, kíváncsian várjuk az eredményt.
2016. nov. 1. 19:40
 19/184 anonim ***** válasza:
100%
Koszi szepen! Igen, elso baba. Igyekszem nem ragorcsolni :-)
2016. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/184 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írok! :)
2016. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!