Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennél ha a 17 éves...

Mit tennél ha a 17 éves lányod bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
És a barátját 2. gyerekedként szereted...
2016. nov. 26. 18:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
45%
Agyoncsapnám!
2016. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Szintén
2016. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Miután agyoncsaptam,támogatnám a döntésben,amit szülők+gyerekek átbeszélve hoznak meg. A
2016. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Kötelezni nem kötelezném semmire,eldöntheti mit akar.Viszont azt vegye tudomásul,hogy iskolába jár,nincs keresete,én meg nem akarok másik gyereket.
2016. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Ő a te lányod, akkor is, ha butaságot csinált, méghozzá hatalmasat.... Le kell vele ülni megbeszélni, hogy hogyan tovább, és szülőként támogatni amennyire lehet akármelyik végeredmény lesz is a döntés... Persze azért a hegyibeszéd itt elengedhetetlen szerintem.


Minden jót!

2016. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Támogatnám, amiben csak kéri a segítségem. Ha megszüli mindenben segítenék, ha nem akkor szomorú lennénk azt hiszem.
2016. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Nyugodtan fogadnám, bár nem ideális ilyen fiatalon a gyermekvállalás.


Alapjáraton kizárólag két verzió között gondolkodnék:

mivel abortusz ellenző vagyok, vagy örökbe adatáson, vagy megtartani - ezek közül pedig a 17 évesnek, tehát az anyukának kell. De az abortuszt megtiltanám neki.


Természetesen beszélgetnék vele a fogamzásgátlásról, többnyire kiderül, hogy valami nem stimmelt:

vagy titokban tablettát szedett a kamaszlány, de nem időre szedte;

vagy túl vékony gumit használtak;

vagy megszakításos a módszerük, stb;


ez mind felelőtlen hozzáállást takar, amennyiben még nem akar szülővé válni valaki.

Persze ehet használni pl vékony gumit, de akkor kombinálni szükséges más (pl hüvelybe ültethető) módszerekkel (akár normál gumi mellett is).

2016. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2016. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyanaz a kérdező csak szeretne puhatolózni ki hogy reagálna az anyukája helyében
2016. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Támogatnám. Mindenben.
2016. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!