Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Házasságon belül vagy inkább...

Házasságon belül vagy inkább házasságon kívül vállalnál tudatosan gyermeket? És miért úgy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 20:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
40%

Előző vagyok, most olvastam kommenteket.


Szerintem érzelmi háttere max annyi hogy elítélik sokan....de egyébként sztem házasság nélkül is ki lehet mutatni h velem/veled tervezi az életet, h szeret és h én/te vagyok/vagy a legfontosabb a számára....és ha tényleg szeret valaki NINCS szükség házasságra ahhoz h kimutassa.

Tehat kimutatja más formában...amit lehet egy házas ember nem tesz meg...érezhetem sokkal jobban szeretve magam házasság nélkül mint házassággal. Lehet h onnantól h elvett a férfi számára le van tudva a dolog...tudod h veled tervezi az életét azt csá (férfi mentalitás véleményem szerint).

Szóval az érzelmi háttért nem tudom minek fújják fel ennyire xD

A külvilágnak meg a gyermekvállalással is mutathatja h ő életem szerelme akivel egy életet tervezünk felnevelni. Sztem ezzel inkább kimutatható a komolyság mint egy szertartással...


A házasságot egyedül a jövőnk bebiztosítására tartom fontosnak, a többit mar csak a társadalmi nézetek miatt érzik az emberek.


Ez természetesen az én véleményem

2017. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
elítélik sokan a házasságon kívülieket*
2017. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
32%
Valaki írta, hogy minden nőnek ez a vágya. Hát én sosem vágytam esküvőre. Egy álszent pénzlehúzás az egész.
2017. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Csak is hazassagban, az nem csak egy papir, nafyon fontos jogi jelentosege van
2017. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Házasságon kívül. Nekem "csak egy papír". Szerintem amugy sokat számít az, hogy ki mit látott maga előtt. Barátom szeretne esküvőt, szülei a mai napig házasok, nagyszülei is azok voltak, "míg a halál el nem választotta". Nekem a nagyszuleim, szüleim is elváltak. Nekem az esküvő egy rémálmom. Viszont gyereket szeretnék. Apasági nyilatkozatot tesz a párom, így a baba majd az ő nevét kapja. Attól kezdve meg már csak a páron múlik, hogy mennyire nevelik összhangban a picit.
2017. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű, hogy házasságon belül. Egyrészt hagyománykövető vagyok, másrészt elég komolytalannak tartom - pedig sajnos egyre többször találkozom ilyennel - amikor valaki "barátom/barátnőm"-nak említi a gyermeke apját/anyját.
2018. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A 2 nem függ össze nálam, vagyis ben feltétele egyik a másiknak.

DE nekem (nekünk) fontos a házasság, ezért amikor úgy éreztük, hogy stabil a kapcsolatunk, és késznek éreztük magunkat a házasságra, akkor összeházasodtunk.

Ekkor még mi nem álltunk gyerekre is készen így 4. Házassági évfordulónk előtt döntöttünk úgy, hogy jöhet a baba az évfordulón 6 hetes kismama voltam.


Szerintem azok, akiknek fontos a házasság, házasságban fognak gyereket vállalni ha tudatos. Akiknek nem, vagy csak 1 papírnak érzik, ők talán csak az egyszerűbb jogi helyzet miatt fognak házasságban gyereket vállalni tudatosan.

2018. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Belül

Mivel szerintem a házasság nem csak egy papír.

A párommal házasodnék ( házasodtam is)

Így értelem szerű, hogy a gyerekvállalás is lehet már házasság után.( Így is lett)

2018. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!