Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Házasságon belül vagy inkább...

Házasságon belül vagy inkább házasságon kívül vállalnál tudatosan gyermeket? És miért úgy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 20:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom miert beszeltek sokan ugy, mintha a hazassag garancia lenne valamire is. Persze szep dolog, szerintem is fontos, de nem nezem azt se hulyenek, aki nem hazassagban szul gyereket. Nezzetek mar utana, hogy mennyi hazassag vegzodik valassal, vagy hogy mennyi hazas ember lep felre stb.
2017. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
42%
igazából mindegy, sok nő hiszi, hogy ha elvették, az garancia, de nem, akkor is leléphet a másik,vagy csak simán tojik a gyerekre.
2017. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%

És kit érdekel, hogy mennyi válás van?

Aki összeházasodik, nem azért teszi ezt, mert valami garanciának véli azt, és azt képzeli, akkor 100%, hogy egymás mellett halunk meg...

2017. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
28%
láttam elég sok nőt, aki "véletlen" terhes lett, elvették, és azt hitték, hogy megvan a tuti, igaz ott a férj, csak épp le se tojja az egész familiát, de lényeg, hogy alá van írva a papír.
2017. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell hirtelen tamadni a hazasokat;) Nekunk pl. tokeletesen mukodik, 20 eve.
2017. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
71%

Igen, van aki elválik, van aki felcsináltatja magát.


De egy normális pár, aki házasodni akar nem így áll a házassághoz. Persze aki eleve ellenzi az ezt sosem fogja megérteni. Teljesen felesleges a klaviatúrát püfölni.

Én nem szültem volna házasságon kívül.

2017. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
33%
A csóró nők vannak sokszor oda a házasságért, mert azt hiszik, hogy az garancia lesz majd egy vagyonmegosztásnál. Sokaknak bejött már...
2017. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
52%

Nekunk 20 eve, 21 evesen semmi vagyonunk nem volt:)

De ha mar a buta szolamok megerkeztek. Felenk az a mondas: csak a kutyak szoktak osszeallni egymassal.

2017. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
87%
Házasságon belül. Nem a papír számít, és nem is gondolom azt, hogy ez garancia bármire is, sőt nem is a pénz miatt. Egyszerűen érzelmi, lélektani okokból. Ha két ember összeköti az életét, azt általában komolyan is gondolják.
2017. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Szerintem a házasság biztosabb...

mi nem házasodtunk össze, mert úgy voltunk vele hogy azt a pénzt inkabb a gyerek biztos jövöjere tesszük félre, de miutan megszületett a gyerek, szerettük vna, mert úgy éreztük így lesz teljes egész család. Olyan érzés mintha nem vennenek komolyan monket úgy hogy házasságon kívül született, de lehet csak en érzem így.


és azért biztosabb, mert nem tud kisemmizni, ha véletlen megkergül a születés után. Nekem a párom teljesen megváltozott miután a gyerek megszületett...soha nem járt el csavarogni, de miután meglett a baba folyton ment. Nem segített semmiben, pedig előtte segített. Lehet a hormonok miatt extra rosszul viseltem a dolgokat.

6 hónapos volt a picúr mire megint minden rendben lett.

Szóval ha véletlen nem sikerül a kapcsolat ìgy ahogyan terveztétek, akármennyire bízhatsz benne, lehet nem ismeri el hogy az a tiéd, vagy hogy neked is jár valami, viszont házasságból kilépve hivatalosan egyeztettek a vagyon megosztásról.


Ráadásul a vállás nem könnyű, 1 év de akár 5 év is eltelhet mire elválltok, és ezalatt azon vannak a hivatalos szeméyek, hogy csak a legvégső esetben váljatok el. tehát párterápiára küldenek, és indokokat kérnek a vállásra.

2017. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!