Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En vagyok csak ilyen szerencse...

En vagyok csak ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mindig kifogom a "rossz teszteket" 10percig ertekelhetoek ugye, de akermelyikkel tesztelek (3fajta-facelle, xepil, discolor) mind hamar száradasi szürke csikos lesz. Idegesito, mert utana vizslatom a színèt.:)

Szóval ennyire romlottak a tesztek minősège? Vagy kifogtam? Tuti szurkèk. Mult honapban a discolor. Most facelle ès xepil "szivatott" meg.

12-13dpon teszteltem most. (Tudom, korán, de elso babàval is 12dpon pozi lett a teszt) :)

Szoval ti voltatok igy? Szivatott mar meg benneteket teszt? Ha igen, akkor melyik?



2017. febr. 3. 14:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt szürke csíkos, egyszer kifogtam egy hibás clearblue-t, de ott a tesztablakban sem volt csík.
2017. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
52%
A túláztatáshoz is csak gratulálni lehet. Most komoly. hogy egy 21. századi nőnek problémát jelent egy sima papír tesztcsík használata?
2017. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Hozzáteszem, hogy soha nem áztattam el egy tesztet sem. Attól, hogy valaki nem találkozott még időn belűl "szellemcsíkos" teszttel, nem kell mást feltétlenűl hülyének nézni.
2017. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Azért az érdekes hogy én kb 10év alatt 1db hibás teszttel nem találkoztam és nehezen jöttek össze a gyerekeim.tehát használtam egy pár tesztet és 1db szellemcsíkos nem volt benne...

Nem nézek senkit hülyének de a használatit nem árt elolvasni h hány csepp kell rá vagy meddig kell benne tartani.

2017. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok egy pár teszten már..Úgy volt használva, ahogy kell! De nem vitázok, örülök, hogy más emberek nem örültek feleslegesen.
2017. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én épp ma teszteltem olyat, ami szellemcsíkos, pedig nem vagyok hülye. Úgy csináltam, ahogy le volt írva. 10 másodpercig mártottam a mintába. 10 perc után már nem néztem. Kezdettől láttam rajta a második vonal helyét. Szellemcsíkos, mert nem volt egyértelmű második vonal, mégis látszott halványan egy szürke csík.
2017. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Hat akkor passz. Igazabol erdeklodtem csak csajok.mivel a szine egyertelmu tehat nem okoz fejfajast h a szine úgymond nem látszik. Ugyanugy csinalom mint regen 4-5mpig tartom benne :)
2017. febr. 3. 20:25
 18/29 A kérdező kommentje:
Es aki ugy irt nem szivesen reagalok. De nem áztattam túl soha. Regen sem ès most sem. Teljesen ugyanugy hasznalom mint eddig!
2017. febr. 3. 20:26
 19/29 A kérdező kommentje:
En sem 2tesztet hasznaltam el, mivel 3evig vartunk ra , azalatt 2 angyalka lett. Nem vagyok hulye! Nem erzem magam annak, azert mert igy jartam! :)
2017. febr. 3. 20:28
 20/29 anonim ***** válasza:
Mostanában a kék csíkos tesztek tudnak ilyen csodát mûvelni. Én Kanadában élek, de már messzi kerüljük a kék teszteket. Szellemcsíkos és szürkés elég hamar.
2017. febr. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!