Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusban? Hogy...

Ki nem várja márciusban? Hogy haladtok? Ovulációra vártok vagy már volt?

Figyelt kérdés
Nekem ma leesett a hőm 36,91ről 36,17re azt olvastam h ha lent marad legalább 3 napig akkor megrepedt szval most izgulok. Tegnap a doki 19,5 mmes és 18,5 mmest mért , ami azt mondta h legkésőbb 48órán belül megreped. tegnap volt termékeny nyákom, és szúrt nagyon intenziven a petefészkem , ti hogy álltok? ovura vártok? vagy volt már? mikor teszteltek?? szerintetek jó h leesett a hőm? első hónap,hogy hőtmérek, 6 hónapja próbálkozunk
2017. márc. 7. 07:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 A kérdező kommentje:
Aha kicsit tul regóta vigasztalom ezzel magam..;)
2017. márc. 23. 09:12
 92/102 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkoztok?
2017. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:

Masfel éve ,pontosabban mostmar 1,6éve

23 eves vagyok..

2017. márc. 23. 09:56
 94/102 anonim ***** válasza:

Már írtam hogy a kisfiam 2,5 év után sikerült a legstresszesebb hónapban amit gyerek vállalás előtt átéltem, úgy hogy 2x tudtunk együtt lenni első egy évben nem stresszeltem rajta de utána már nem nagyon tudtam...

Most 1 év 3 hónap után lett pozi a tesztem, pont most válaltam egy melót mert már lemondtam róla, mondjuk ez volt az első hónap mikor 2 naponta voltunk együtt. Nekem nem vált be a teszt sem a hőmérőzés...és mostmár biztos vagyok benne hogy úgymond az a peteérésem amiből gyerek lehet nem 14 nappal mensi előtt van. A fiam is kisebb volt egy héttel uh szerin és most is 1hét 4 nappal kisebbnek látszik a terhesség. Szóval tudom milyen sokat várni de sohasem szabad feladni, akkor jön mikor nem is várod!

2017. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
Ja igen Karina voltam
2017. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 A kérdező kommentje:
Köszi Karina!:) a kovetkezo honapot lazábbra veszem azt megfogadtam.. nem homerozok nem ovutesztelek szedem amit kell es megyek orvoshoz!:)
2017. márc. 23. 13:30
 97/102 anonim ***** válasza:

:) Azért ne tűnj el, szeretnék veled örülni a kövi hónapban (ha ez nem sikerült, én még bízom)

Karina

2017. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 A kérdező kommentje:

Itt leszek.:) veled miujsag?

Ma nem teszteltem holnap fogok mert a progit mar ma nem szedem es ha nemjon meg akk erdemes tesztelni!:-) hogyvagy? Koszi h irtal.:)

2017. márc. 24. 09:20
 99/102 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy. Pozi teszt után jön az az időszak mikor rájössz akár mennyi idő is volt összehozni jobb mint ez a bizonytalanság. Utálom hogy nem tudom mi van bennem, és nem tudok a megfelelő fejlődésért semmit sem tenni.Most jöttem rá mennyit idegeskedtem a fiamnál, az eredményeken, meg hogy még maradhasson bent csak egy napot, na még egy napot...meg ugye nálam itt van pont ez miatt a maradjon bent mimnél tovább (nem vagyok telhetetlen cél a 30 hét), ne menjen fel a vérnyomásom (gyógyszerek mellett) és egyebek....szóval kezdenek ezek rámnehezedni :)
2017. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:

Mindig lemarad a nevem :D

Karina

2017. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!