Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusban? Hogy...

Ki nem várja márciusban? Hogy haladtok? Ovulációra vártok vagy már volt?

Figyelt kérdés
Nekem ma leesett a hőm 36,91ről 36,17re azt olvastam h ha lent marad legalább 3 napig akkor megrepedt szval most izgulok. Tegnap a doki 19,5 mmes és 18,5 mmest mért , ami azt mondta h legkésőbb 48órán belül megreped. tegnap volt termékeny nyákom, és szúrt nagyon intenziven a petefészkem , ti hogy álltok? ovura vártok? vagy volt már? mikor teszteltek?? szerintetek jó h leesett a hőm? első hónap,hogy hőtmérek, 6 hónapja próbálkozunk
2017. márc. 7. 07:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem megont pozi az ovutesztem
2017. márc. 11. 14:10
 42/102 anonim ***** válasza:

Na én ezért nem hőmérőztemvsgy ovuteszteltem soha :)

Csak összezavar

2017. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
Lemaradt a nevem bocsána- Karina
2017. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:

35-ös vagyok, tegnapra nem vártam, de nemrég megjött :(

Új hónap, új remények. Mindenkinek kitartást.

2017. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:

Karina, gratulálok :) Vigyázz magadra :)


35-ös, sajnálom, de így van, új hónap, új remény!


Nekem sem vált be az ovuteszt. Én arra nem adok. Hőmérőzök, meg szerencsére én általában érzem, mikor van ovum.

Jövő hét közepére nem várom egyébként, de tegnap óta érzek néha görcsöket, vagy valami ilyasmit. Szóval... Na de azért reménykedek :)

Anna voltam :)

2017. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 A kérdező kommentje:

Jaj 35os sajnalom. De igen uj honap uj esélyek. Írj ha sikerult! Varlak vissza!!:)

Hat igen osszezavar!...:( amugy te mit erzel ovukor? Nekem a doki szerint 16-17.nap kellett repedjen uh alapján ugye, es 14nap nézett aznap volt tojasf.nyákom, masnap szurt a hasam meg mintha bizsergett volna. Aztan 16-17napon annyira feszult a mehem h ulni se tudtam. Estere elmult egyutt tudtunk lenni mindket nap. Csak napkozben fajt :/ akkor fent is volt a hom. Csak ma nem.:( pedig duphastont szedek. Ami progeszteron igy le sem eshetne a hom.:( jaj nagyon kivagyok

2017. márc. 11. 20:34
 47/102 anonim ***** válasza:

Nekem ovukor mindig szurkal a hasam alja, egy-két napig is el szokott tartani. Meg persze jön a tojcsis nyák, és a hőm nekem általában egy tizedet vissza is esik (nem mindenkinek van így) majd megyfelfelé.

Mit mértél ma? Hany napja is volt ovud egyébként?

A.

2017. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 A kérdező kommentje:
Ovu napjan nekem is leesett aztan szepen ment fel. Ez a negyedik dpom.:) uh es lh teszt szerint szamitva. Es ma felkelte hogy merjem a homet akkor amikor szoktam es 37.7 lett :O
2017. márc. 12. 09:40
 49/102 anonim ***** válasza:

Hű,az azért elég magas, nem? Nekem az tuti kezdődő betegséget jelezne, de persze a testhőnk eltérő.

Én elvileg 10. dpon vagyok, de a hőm még sosem volt ilyen alacsony, mint ebben a ciklusban, ezért is nem reménykedek sikerben. De azért a remény hal meg utoljára :)

2017. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem beteg leszel :/ ez nagyon magas,nem hinném hogy a terhesség okozza. nekem tuti eluszott a hónap ilyen a görbém.. ma leesett a hőm. ovu után 6.ik nap


[link]



Manóka

2017. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!