Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusban? Hogy...

Ki nem várja márciusban? Hogy haladtok? Ovulációra vártok vagy már volt?

Figyelt kérdés
Nekem ma leesett a hőm 36,91ről 36,17re azt olvastam h ha lent marad legalább 3 napig akkor megrepedt szval most izgulok. Tegnap a doki 19,5 mmes és 18,5 mmest mért , ami azt mondta h legkésőbb 48órán belül megreped. tegnap volt termékeny nyákom, és szúrt nagyon intenziven a petefészkem , ti hogy álltok? ovura vártok? vagy volt már? mikor teszteltek?? szerintetek jó h leesett a hőm? első hónap,hogy hőtmérek, 6 hónapja próbálkozunk
2017. márc. 7. 07:52
 71/102 A kérdező kommentje:
Karina!!! Ez komoooly? Istenem de jo ez fdobta az estémet. Hat ugy dontottem hnap lehet ellovok egy tesztet.:) olcso es sok van belole itthon
2017. márc. 16. 21:30
 72/102 anonim ***** válasza:

Hajrá!! De ne keseredj el ha még nem mutat semmit!

(Karina)

2017. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 A kérdező kommentje:
Nem keseredek el csak ugy erzem barmelyik percben megjöhet . Szval ha volt valami azt is tudni akarom.:/
2017. márc. 16. 23:09
 74/102 anonim ***** válasza:

Karina, nagyon jó hír, örülök :) Azért remélem, többször nem ijesztget majd a picur :)

Kérdező, teszteltél?

Nekem ma megjött, de majd ebben a ciklusban sikerülni fog :)

Anna

2017. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 A kérdező kommentje:
Vegul nem. Majd holnap. :) igen a kovi ciklusod sikeres lesz. Sztem nekunk ssem jött most össze
2017. márc. 17. 09:08
 76/102 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki teszteltem most ( nem elso pisi ugye) de hat nembaj van még 6db tesztem.:)


[link]

2017. márc. 17. 10:44
 77/102 anonim ***** válasza:

Karina, nagyon gratulálok én is :) boldog babavárást <3

Kérdező, én mindenképpen a reggeli pisis tesztet javaslom és szurkolok a pozitív eredményért :) bár a nem várt napján reggel már pozi lett a tesztem, aznap és másnap is úgy éreztem, hogy mindjárt megjön, szóval csak pozitívan :) (#18)

2017. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiammal a tizedik hétig úgy éreztem mindjárt megjön, a végén már napi 5 magnéziumot szedtem! Akkot nem várt napján erős pozi bolt a teszt pedig első uhn kiderült egy héttel kisebb.

Most nemvárt napján alig látszott, forgatni kellett, de csak 3napig fájt a hasam. Magnézium nélkül vagyok most. Tehát erre ne alapozz ha fáj au üég nem jelent semmit!! Továbbra is nagyon drukkolok!

Karina

2017. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 A kérdező kommentje:
10.dpo negativ.:,(
2017. márc. 18. 14:14
 80/102 anonim ***** válasza:
Szerintem 10. dpo-n a nega teszt nem mérvadó. Inkább csak lehúzó. Szerintem várd ki a nemvárt napját! Anna
2017. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!