Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusban? Hogy...

Ki nem várja márciusban? Hogy haladtok? Ovulációra vártok vagy már volt?

Figyelt kérdés
Nekem ma leesett a hőm 36,91ről 36,17re azt olvastam h ha lent marad legalább 3 napig akkor megrepedt szval most izgulok. Tegnap a doki 19,5 mmes és 18,5 mmest mért , ami azt mondta h legkésőbb 48órán belül megreped. tegnap volt termékeny nyákom, és szúrt nagyon intenziven a petefészkem , ti hogy álltok? ovura vártok? vagy volt már? mikor teszteltek?? szerintetek jó h leesett a hőm? első hónap,hogy hőtmérek, 6 hónapja próbálkozunk
2017. márc. 7. 07:52
 51/102 A kérdező kommentje:
Nem leszek beteg azt szoktam érezni. Es baratnomnek volt hasonlo. Neki 9.dpotól 37.8 meg 37.9 volt es nem volt beteg. Meg utana is olvastam :) ma amugy 37.39 :) de jovo honapban nem merem nagyon ossze zavar..elbizonytalanit folyamatosan
2017. márc. 13. 08:05
 52/102 anonim ***** válasza:

Manóka, ez még nem jelent semmit szerintem. A végén maradjon fent, az a lényeg :)

Az enyém meg ilyen:


[link]


Magasabb szokott lenni, de hát ez van. Pár nap és új ciklus indul, úgy gondolom.


Kérdező, sajnos nem mindenkinél válik be a hőmérőzés, eléggé le tudja hangolni az embert. Aki nem bírja, az inkább hanyagolja :)

2017. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 A kérdező kommentje:
En hanyagolni fogom :)
2017. márc. 13. 20:23
 54/102 anonim ***** válasza:

Köszi a biztatást, 35-ös vagyok. Most terveztem hogy nekiállok én is a hőmérőzésnek, de lehet hogy mégsem kéne :/ Most kicsit elbizonytalanodtam.

Én is drukkolok neked.

2017. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 A kérdező kommentje:
35# eleg stresszes nem is tudom. Maskor egesz pozitiv vagyok akkoris ha pém se volt. De hőmérőzés lelomboz folyamatosan. Egy egesz pozitiv napom se volt, amióta mérem. Inkabb maradok ovutesztnel :) drukkolok Neked nagyon.:) meg mindenkinek
2017. márc. 13. 21:48
 56/102 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi jön be :) Nekem az ovuteszt okozott bosszúságot. Vagy folyamatosan full negatív volt (pedig tuti akkor volt ovum, ráadásul az egy sikeres hónap volt), vagy napokig pozi. Én a hőmérőzésben nem csalódtam még.
2017. márc. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:

Sziaszzok Karina vagyok, képzeéjétek tegnap voltam orvosnál...így néz ki méhen kívüli terhességem van :(

Hát letarlózott...miért nem.lehet akkor máregy sima vetélésem ;(

Én folyamatosan beleesek ezekbe a pár százalék esélyes dolgokba...

2017. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 A kérdező kommentje:
Szia Karina. Sajnalom h ez tortent legkozelebb a tobbseget gyarapotod majd akik babat varnak :) SOK KITARTAST KIVANOK:)
2017. márc. 14. 07:48
 59/102 A kérdező kommentje:
:(*
2017. márc. 14. 07:48
 60/102 A kérdező kommentje:
Hat igen mindenkinek mas valik be.:)
2017. márc. 14. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!