Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten, hogy...

Ki nem várja a héten, hogy élitek meg ezt az időt amíg kiderül sikerült e?

Figyelt kérdés

Héten csütörtökre nem várom. Próbálok nem rá koncentrálni, de természetesen izgatott vagyok! Figyelem a testem jelzéseit, de természetesen mindig minden ugyan az, és a vége , hogy megjön! Most nagyon el vagyok keseredve, mert mensi előtt 4 nappal mindig ezt érzem mint most! Mellfájdalom,és hasszúrkálás. És úgy érzem ez a hónap se sikerült! Csalódott vagyok.

Ti hogy élitek meg a mensi előtti pár napot?


2017. márc. 20. 11:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Jaj de jó. De szerintem várj hétfőig és az már biztos lesz :) Örülök nagyon.
2017. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Te mikor tesztelsz?
2017. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Megprobálom jövöhét végéig kibirni.
2017. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Csináltál másik tesztet vagy vársz még? Én most nagyon félek. Meginr van ilyen rozsaszines folyásom és fájdogál is a hasam alja.Hétfön kellene mejönni már nagyon félek.
2017. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Elkeztem vérezni,nekem megjött.Te ,hogy állsz?
2017. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ma reggelre nekem is megjött :(
2017. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Új hónap ,új remény,és baba😊
2017. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Igy igaz :) de én már nem hiszek ezeknek a netes kalkulátoroknak. Eddig is jokor voltunk eggyutt es mégse sikerult.csak már nem tudom hogy számoljam ki hogy mikor van peteérés ugy hogy jo is legyen.
2017. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!