Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten, hogy...

Ki nem várja a héten, hogy élitek meg ezt az időt amíg kiderül sikerült e?

Figyelt kérdés

Héten csütörtökre nem várom. Próbálok nem rá koncentrálni, de természetesen izgatott vagyok! Figyelem a testem jelzéseit, de természetesen mindig minden ugyan az, és a vége , hogy megjön! Most nagyon el vagyok keseredve, mert mensi előtt 4 nappal mindig ezt érzem mint most! Mellfájdalom,és hasszúrkálás. És úgy érzem ez a hónap se sikerült! Csalódott vagyok.

Ti hogy élitek meg a mensi előtti pár napot?


2017. márc. 20. 11:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Köszönöm remélem igazad lesz velem kapcsolatba. Hátha csak annyi lesz neked is sok nötök hallottam hogy a nemvártkor barnáztak. Izgulok érted!!!
2017. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ma reggel,hogy érzed magad?
2017. márc. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Szombatra kell megjönnie.Én holnap reggel ellövök egy tesztet,lehet korai,mert 26 napos ciklusaim vannak.De 2 napja fájnak a cicieim,és a mellbimbóm érzékeny.Fel vagyok puffadva.Ti,hogy álltok?
2017. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nekem elmult a barna folyás.Most fehér folyás van kicsi.A hasam olyan fura nem tudom elmondani mit érzek nem görcsöl és nem szurkál.Hétfőre nem várom már nagyon izgulok.Neked drukkolok írd meg mi lett az eredmény!
2017. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ennek örülök.Drukk neked😊😊😊 Holnap megirom,facelle tesztem van.De lehet korai lesz,de tesztelek.
2017. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
És még nekem ha megjön,elötte görcsölök keményen,most nem,inkább fel vagyok puffadva,és olyan kellemesen húzodo érzést érzek.
2017. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nagy drukk!!! Én egyenlöre nem merek tesztelni félek a csalodastol ha már pár napja késik majd akkor csinálok. Én ugy gondolom hogy ez a kis barnázás és meg ha nem jönn meg az már baba esélyes. Reggel irj :)
2017. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked is.Reggel írok.😊😊
2017. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Miujság veletek? Írjatok!
2017. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Megcsináltam a tesztet.Én ugy látom nagyon halvány pozitiv.De holnap csinálok másikat,ha pozitiv,jobban látszodik.
2017. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!