Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten, hogy...

Ki nem várja a héten, hogy élitek meg ezt az időt amíg kiderül sikerült e?

Figyelt kérdés

Héten csütörtökre nem várom. Próbálok nem rá koncentrálni, de természetesen izgatott vagyok! Figyelem a testem jelzéseit, de természetesen mindig minden ugyan az, és a vége , hogy megjön! Most nagyon el vagyok keseredve, mert mensi előtt 4 nappal mindig ezt érzem mint most! Mellfájdalom,és hasszúrkálás. És úgy érzem ez a hónap se sikerült! Csalódott vagyok.

Ti hogy élitek meg a mensi előtti pár napot?


2017. márc. 20. 11:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Szerintetek érdemes hamarabb tesztelni? Már nem bírom nagyon izgulok!Görcsölget a hasam alja mintha megjönne de mensi előtt nem szokott.
2017. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Theressita ***** válasza:
Gaby! Nem volna érdemesebb megvárni a nemvárt napját? Nagy eséllyel úgy sem mutatna értékelhető eredményt.Tudom, hogy nehéz. Én úgy vagyok vele, akkor tesztelnék, ha pl. már késne 2-3 napot. Így még sosem jutottam el odáig, hogy egyáltalán tesztelhetnék- a negatív eredményt így is megtudtam. De az az igazság, hogy az, hogy van-e baba, az nem ezen múlik. Kitartást!
2017. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nehogy feladjátok lányok! Kitartás! Én is volt hogy teszteltem előre, és volt hogy erőt vettem magamon és megvártam a mensi napját! Persze a végeredmény mindig negatív lett. Mi is 8 hónapja próbálkozunk! Ma kifejezetten jól vagyok! Se görcs se kibírhatatlan mellfájdalom. (csak reggel mikor kikelek az ágyból) 2 nap és kiderül, ez is örökkévalóságnak tűnik! De ne adjuk fel, eljön a mi kis „angyalkánk” is!!! Ti hogy érzitek magatok ma?
2017. márc. 21. 11:21
 14/38 anonim ***** válasza:
Valahogy kibirom hétföig :( . Nincs mell fájdalom csak fájdogál a hasam alja szurkálkat.Esténként iszonyatosan ég a nyomrom egészen a torkomig. Jo lehet ennek köze sincs hozzá de ilyenkor már minden aproságnál reménykedik az ember.
2017. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Nagyon szorítok, írd meg mindenképpen, hogy mi lett!

Én holnapra nem várom, de ahogy mondtam szerintem meg fog jönni. Ma reggel enyhe világosbarna folyásom lett , egy pici folt...szóval szerintem tuti :(

2017. márc. 22. 07:18
 16/38 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy ne jöjjön meg neked. Reggel irj hogy miujság. Ma reggelre elöntött a forroság és szédultem is. De lehet hogy már csak az idegeskedés miatt.
2017. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Csajok S.O.S!!!

Most elkezdett folyni olyan mint a rendes folyás csak vagy egy kis barnás szine.A kalkulátor szerint a mai nap az utolsó a beágyazódásra. Most ez az lenne vagy hamarabb fog megjönni? Úristen amugy olyan vagyok mint aki az első gyerekét várja és nem tud semmit az egészről de annyira félek! :(

2017. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Húúú ez nagyon jó jel!!! Szorítok neked, nagyon megy a drukk! És egyébként hogy érzed magad?
2017. márc. 22. 12:39
 19/38 anonim ***** válasza:
Picit szurkálgatt.most abba hagyta már nincs folyás. Nagyon izgulok. Öt napom van még a nemvártig végulis hamarabb is megjöhet bár nem szokott. Te hogy érzed magad?
2017. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Nagyon jó esély, hogy beágyazódás volt nálad, ujjaim X-be....szurkolok :)

Holnapra nem várom. Nekem ma volt nagyon enyhe barna maszat reggel. De én valahogy érzem, hogy megjön :(

2017. márc. 22. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!