Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/194 A kérdező kommentje:
Nem latom ertelmet... belevagyok mar faradva :) de attol nektek szurkolok es itt leszek veletek mig mindenki be nem babásodik :) <3
2017. jún. 18. 22:26
 132/194 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, és értetlenül állok előtte. Hogy gondolhatta meg magát így hirtelen?


Mindenesetre drukkolok Neked, és mindenkinek! Azért szerintem érdemes lenne elbeszelgetned Vele erről a témáról, és nagyon szorítok, hátha meg tudjátok beszélni, lehet hirtelen félelmei támadtak, és csak kis megnyugtatást, biztatás kell neki, és próba tovább 🙂 legyen így, én azt kívánom!

Nekem azóta két erős csíkom van, már nem tesztelek kB. Két hét múlva orvosomat meglátogatom.

Drukkolok csajok, írjatok mizujs?! 😇

2017. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/194 anonim ***** válasza:
Megint kimaradt, hogy Viki 😀
2017. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/194 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam így ismeretlenül, hogy talán csak megijedhetett valamitől. Néha én is elbizonytalanodom és eszembe jut, hogy mi van ha még nem jött el az ideje?! És kicsit félek a dologtól de nekem az akaratom erősebb. Lehet, hogy nála is valami ilyesmi lehet. Magamat ismerve nem bírnám ki, hogy ne húzzam ki belőle, hogy mi a baja. Remélem megoldódik a helyzetetek! :)


Nekem még 2 nap van hátra, pár napja eléggé érzékenyek a melleim, ha csak hozzáérek is fáj. Menstruáció előtt sosem volt még ilyen tünetem, de lehet, hogy mostmár van!?

EA

2017. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/194 anonim ***** válasza:

Ea!

Bocsi nem kerestem vissza, teszteltel? Szerintem érdemes lenne, jók a tüneteid 🙂

Én pár napja szédülök esténként, szerintem ezt már a baba okozza, de ugye nekem pozitív lett a teszt, digitális is.

Első fiamnal ilyenkor eg vilagon semmit sem éreztem még.. Most meg..


Drukkolok Nektek!

Viki

2017. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/194 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Nekem első baba lenne, szóval csak annyit tudok amennyit olvastam :)

Nem teszteltem még, elvileg csütörtökön kellene megjönnie de nem várom. Ha nem jön meg akkor hétvégén (szombat reggel) fogok tesztelni. Múlthét közepén par napon keresztül volt egy kis folyásom, meg most ez a mellérzékenység. Más nincs. Viszont május 26. körül mielőtt megjött és közben is borzasztóan rosszul voltam, napokig nem tudtam enni semmit mert hányingerem volt mindenféle ételtől, úgy kellett magamba kínozni pár falatot. Azt hittem ez már valami jel, de megjött. Azóta nem is érzek ilyet. Azért bizakodom ennek ellenére is mert egy ismerősöm mesélte, hogy a menstruációja csak pár napig tartott, ezért tesztelt és pozitív lett! Azóta már nagy hassal mászkál :)

EA

2017. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/194 anonim ***** válasza:

Lányok, el sem hiszem de pozitívat teszteltem!!!!

Eddig még nem írtam nevet, de az egyik "nem rágölrcsölős hónapos"válaszoló vagyok, aki a múlt hónapban is várta a pozitívat, de most végre itt van :D


Sokmindenen túl vagyunk, annyira bízom benne, hogy most végre minden rendben lesz! Szurkoljatok légyszi!


Tita

2017. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/194 A kérdező kommentje:
Jajjj de örülök nektek :) ezek szeint mindenki babazik 8-9 honap mulva? :) hát szívböl gratulálok mindenkinek!irigykedem na de csak modjaval! Jo egeszseget kivanok mindenkinek :) es koszonom hogy kitartottatok a kerdes alatt :) csak meghoztuk a szerencset egymasnak! E is jovok hinap vegen a valasszal hogy megjott e vagy sem bar szerintem itt nincs mire varni :) nem beszelek vele errolamugy,nem erzem hogy kellene hisz mindent ugy alakitottam a maganeletunkben is hogy neki a legjobb legyen... ha ez sem eleg akkor lehet ez az oka hogy nem jott eddig a baba.... nem erdemes ra a tovabbiakban es a kapcsolatunk veget is jelentheti amit ha oszinten belegondolok es nem a szerelemvezerli az eszem nem is banok. Termeszetesen hosszu lenne kifejteni a mierteket,de irigykedem ujfennt amiert a ti parotok kitartott mellettetek sikertelen honapokban is es nem adtatok fel,kozosen mindent megtettetek aminek lathato a gyumolcse! :)
2017. jún. 21. 04:36
 139/194 anonim ***** válasza:

Óó, gratulálok! Már vagytok egy páran! :)

Kérdező sajnálom, hogy így alakult :( azért remélem egyszer megoldódik a helyzeted és teljesül a vágyad! :)


Mára nem várom, eddig semmi jele nincs is. Ilyenkor már 1-2 nappal előtte szokott feszülni a hasam, néha pattanások jönnek ki rajtam és eddig még semmi... nagyítóval keresem a barnát is, de nem látok sehol. Hátha meghoztátok az én szerencsémet is! Remélhetőleg szombaton kiderül :)

2017. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/194 anonim ***** válasza:

Gratulálok minden leendő anyukának! :) jó egészséget és jó pocakosodást! Egy ideje eltűntem, de kijelentem, hogy 4 napja késik és nincs semmi tünetem, hogy esetleg megjönne. Nagyon remélem, hogy baba lesz a dologban. Nem merek teszelni egyenlőre, megvárom, hogy hátha megjön még 1-2 napon belül. Terhesség alatt a folyás mennyire jellemző? Vagy inkább a menstruáció jele? Kb egy hete tapasztalom.

Ivett

2017. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!