Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett egyik nap egy halvány...

Lett egyik nap egy halvány pozi tesztem, reggeliből, másnap az estiből negatív. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 09:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

voltam tegnap orvosnál.és közölte,hogy kb 9 hetes terhes vagyok!!!!!!!!!!!!!!!meglepődtem rendesen:)annyira boldog vagyok

köszönöm nektek a drukkokat!remélem nektek is hamarosan összejön!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))

2010. máj. 20. 07:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Annyira örülök, hogy sikerült Neked! Boldog baba várást kívánok! :D
2010. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!És eddig semmilyen tüneteid nem voltak?Boldog babavárást!
2010. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 9 hetesen negatív teszt? Ez hogy lehet lányok? Ha valakinek van ötlete, írja meg légyszi!
2010. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
annyi tünetem volt hogy körülbelül egy hete kezdett fájni a cicim,meg sötétedni.és állandóan pisilni jártam.és a másik ,hogy nem jött meg márc 15.e óta(akkor volt utoljára)nem gyanakodtam terhességre mert szokott nem megjönni egy hónapot.persze csináltam tesztet áprilisban is de negatívak lettek mind és most lett halvány pozitív egy hete :)azt mondta az orvos,hogy valószínűleg nem termelődött annyi hcg a szervezetemben addig:)de annyira boldog vagyok!!!!!Kívánom ,hogy bennetek is mihamarabb ilyen boldogság tomboljon!!
2010. máj. 20. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!