Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megemelkedett a hőm...

Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Most délután elég kellemetlenül görcsölgetek...
2017. nov. 13. 14:29
 12/69 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még korai lesz a holnapi teszted, nem? 9.dpo-n csinálj először szerintem. Akkor már mutatnia kellene halvány pozit, de tény, hogy az sem mindenkinél van még akkor. Ha holnap még negatív lesz akkor ne keseredj el, majd a következő nap ott lesz a dupla csík! :))

Rám sem jellemző a türelmesség. :( Én ovu óta érzek enyhe hasfájást és hasfeszülést igaz mindez minimális. A hasfeszülés olyan, mint amikor terhes voltam, tudod mikor még az elején járunk és érezzük, hogy már ott van. :)

Na mindez nálam biztos csak bebeszélés, de tény, hogy érzem ezeket. Szerintem lekéstük, de következő hónapban már jobban résen leszünk! :D :))

2017. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:

Egyébként én a kislányomnál végig görcsölést éreztem, a végére már elég erős volt, tipikus mindjárt megjön érzés. Beágyazódáskor tapasztaltam pici rózsaszín maszatot a WC papíron de csak utólag jöttem rá mi volt az mikor már pozit teszteltem. :D

Lassan nálad kezdődik a beágyazódás......megy a drukk!!!

2017. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:

Lányommal 9 dpon már jól látható pozi volt a teszt. 8dpon is derengett valami a facelle teszten.

De tudom, ha nem lesz rajta semmi, még semmit sem jelent,de kíváncsi vagyok! :)

2017. nov. 13. 15:50
 15/69 A kérdező kommentje:
Szia!! Nem hiszem el!!!! Megcsináltam, és időn belül kijött egy extra halvány csík!!! Élőben látszik!!! 10-es egens vizeletsugarasat csináltam, persze csak szétszedve látszik! De ott van! Na kiváncsi leszek holnap! :)
2017. nov. 14. 07:59
 16/69 anonim ***** válasza:

Szia! Ha már látszik halványan is ilyen korán akkor az már pozi! Gratulálok!!! Majd hozz képet ha már szép pozi!

Mai hőm 36.9, alakulgat de nem hiszem hogy nekünk most sikerült.

2017. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:

Miért gondolod, hogy nem sikerült???


Köszi, csak akkor hiszem teljesen el,ha egyértelműbb lesz! :) Holnap teszek képet, ha lesz miről... :D

2017. nov. 14. 12:38
 18/69 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, hogy nem sikerült, mert szerintem túl későn voltunk együtt. Ovuteszt első nega napján délelőtt, amikor már a hőm is felment. Előtte az LH csúcsos napon nem. Ha már ezen a napon megrepedt a tüszőm akkor esélytelenek vagyunk. :( Most 2 napig volt pozi a teszt,ilyen még sosem volt előtte.

Már annyira várjuk a babát, hogy jobb nem beleélnem magam, hogy ne érjen akkora csalódás ha megjön. :(


Neked viszont továbbra is drukkolok és örülök, hogy pozit teszteltél. Csinálj holnap is! :)

2017. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
Szia! Ma már biztos sokkal egyértelműbb a teszted. :) Csináltál, ugye?
2017. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

Szia! Ott van két teszten is! :))

De még mindig nagyon halvány.

Veled mi a helyzet?

2017. nov. 15. 15:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!