Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megemelkedett a hőm...

Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, most látom csak hogy már írtál korábban. Sajnálom a betegséget, remélem, hogy már jól vagy.

Szép neveket találatok, nekünk még nincs meg. Voltunk azóta vizsgálaton, minden rendben, jól vagyunk! És 100%, hogy kisfiúnk lesz. Június 6-án megyünk babamozira.

Ti hogy vagytok? Milyen volt a vizsgálaton, minden rendben?


Vigyázz magatokra!

2018. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a vesémben nagyon nagy a tágulat. Visszatért a fájdalom azóta megint egy hétre, sőt,több mint egy hétre. Valószínű, hogy harántfekvés miatt nagyon nyomta a baba. Most fejvégű és nem fáj. Remélem már így marad.

Azóta változott, végül úgy néz ki Boti (Botond) lesz a neve, bár senkinek nem tetszik túlzottan!:D Mi tegnap voltunk egy gyors 4D-n, már szép kis babás, csak nagyon takarta a fejecskéjét kézzel-lábbal. :) Amúgy minden rendben, 769 grammnak mérték. :)

2018. ápr. 18. 14:10
 53/69 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ezután már tényleg nem lesz gond és hogy nem jön elő többé a fájdalmad sem! A kislegénynek biztosan kényelmes volt úgy is, na de neked....

Botond név nekem tetszik, van a közeli szomszédságban egy fél éves kis Botond. :) Nem olyan sok van erre belőle, inkább a Bence, Beni a menő. Szépen növekszik a kis tökös, úgy a jó. Mi is alig várjuk, hogy mehessünk 4D-re és láthassuk!

Jó egészséget Nektek!

2018. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
A másik fiunk Bence, :D igen nagyon gyakori(sajnos). :)
2018. ápr. 18. 21:02
 55/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor úgy tűnik, hogy a Bencére ráhibáztam. 😁 Felénk is sok Bence nevű kisfiù van.

2018. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagytok? Mi újság veletek? Nemsokára itt az idő...

Mi jól vagyunk, már 28 hetesnek leszünk, vizsgálatok rendben és jövő héten megyünk babamozira. Nagyon várjuk, hogy láthassuk! 😄 Babóca sokat mozog, pláne meg este. A meleget már most alig bírom. Te hogy viseled?

2018. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
Szia! :) Örülök, hogy minden rendben! :) Velünk is, jól vagyok, csak nehéz a gyerekekkel. Most voltunk nyaralni múlt héten, mert már a nyáron nem tudunk ugye menni. Jó volt, csak fárasztó. Nem is írtam még, pedig már kérdezted, hogy nekünk már van két lány és egy fiú. A nagylány 8,a fiú 4 éves, a kicsi lány 16 hónapos. Én már a 32.hétbe léptem, félek is mert nálunk mindenki korábban jött. Ha ő is akkor bújna ki, akkor három hetem lenne még. Hát nem érzem úgy, hogy már ennyire közel lenne. :) Reménykedem, hátha ő tovább benn marad. Most voltunk uh-n, 1990 grammra saccolták 31+1 hetesen. Már nagyon izgulok, hogy simán szülessen, mert az első kettő sima szülés után a harmadik császár lett. Nagyon nem szeretném még egyszer... Írj, ha van időd.
2018. jún. 2. 11:52
 58/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratulálok a gyerekekhez! 😊 Elhiszem, hogy kicsit fárasztó volt a nyaralás, főleg meg nagy pocakkal. A gyerkőcök biztos nagyon élvezték. 😊

Hátha nem jön hamarabb a bébi...jó helyen van még ott, ne siessen csak!

Szépen fejlődik, a súlyából ítélve.


Én is simán szültem a kislányt, most is úgy szeretnék, remélem menni fog.


Megkérdezhetem, hogy miért lett császáros a kislányod? Milyen volt amúgy a császár? A felépülés volt a nagyon rossz?

Az orvos nem mondott még semmit a szülésről, hogy most mi várható?


Majd jelentkezem jövőhéten az ultrahang után. 😉

2018. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

Szia! Farfekvés miatt volt császár, pedig az akkori dokim megígérte, hogy megszülhetem farosan, de neki gyorsabb volt így. Én nagyon rosszul éltem meg a császárt, sokat is vajúdtam előtte, meg rettegek a műtétektől. A felépülés nekem pokoli volt, pedig nem vagyok "nyámnyila",de nekem nagyon fájt a heg.

Most sima szülésre készülünk, nagyon bízom benne,hogy sikerül. Majd írj, ha megvolt az uh, mi 20-án megyünk.

2018. jún. 4. 06:29
 60/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom a császáros dolgot. Hátha most jó irányban marad a bébi.

Megvolt a babamozi és csodálatos volt látni a kis drágánkat. Cuki kis babapofija van máris és tiszta tesója. 😁 1200g, méretei megfelelőek, fejvégű. Legközelebb a 32.heti vizsgálatra megyünk Júl.elején.


Majd írj, hogy mi volt az ultrahangon.

2018. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!